poster

Sindibád a Minotaurus (TV film)

 • Austrálie

  Sinbad and the Minotaur

 • Slovensko

  Sindibád a Minotaurus

Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

Austrálie, 2011, 88 min

Režie:

Karl Zwicky

Scénář:

Jim Noble

Producenti:

Mark L. Lester

Masky:

Anita Morgan

Kostýmy:

Monica O'Brien
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ironia
  **

  Toto je vážne zlý film. To je totižto tak strašne zlý film, že keď som to pozeral tak som nevychádzal z údivu, ako takýto zlý film môže vôbec niekto natočiť. Ide tu totiž o to, že všetky, ale VŠETKY aspekty filmu sú úplne tragické. Zlá réžia, zlá kamera, zlý strih, hrôzostrašné herecké výkony a absurdne triky. Lenže má to jedno obrovské ALE. Je to jeden z najvtipnejších filmov aké som kedy videl. Dôležité je, aby to nikto nekukal sám. A ľudia, ktorí to pozerajú nesmú byť úplne v poriadku. Ja som to s kamarátom (mimochodom je to Quen11 na ČSFD) a smiali sme sa tak, že nás bolo počuť aj v okolitých domoch. Scéna: " Děláš to správně, mé díte" je spolu s hereckým výkonom záporáka tak neuveriteľné zábavná, že mi nešlo nedať aspoň tú jednu hviezdičku. Sindibáda a minotaura si treba skrátka užiť!(29.4.2013)

 • Mrs.Bailey
  odpad!

  Ztuhla jsem v úžase při spatření roku výroby filmu :D ...no já vážně věřila, že tohle vzniklo tak před dvaceti lety! ale ten týpek ze Spartaka vypadal nějak stejně... Neuvěřitelné :D český dabing exceluje! Když hlavní hrdinku drží pod krkem hlavní zloduch, řekne prostě "au" :D Ke konci jsem už měla dojem, že jde snad o nepovedenou parodii. Každopádně zážitek :D(9.3.2013)

 • pratoriax
  *

  Film jsem si stahoval jen kvůli oblíbenci Manu Bennettovi, bohužel jsem ho ani nedokázal dokoukat. Triky otřesný, ta umělohmotná šavlička se kterou se Manu ohání je k smíchu a určitě by se toho našlo víc. Škoda, moc mu přeju nějakou dobrou hlavní roli, ale ty se asi nikdy nedočkám. 1 hvězda za Bennetta.(4.9.2012)

 • Deeus
  ***

  Mile hloupoučké, připomínající nostalgicky podobně laděné seriály a lá Ztracený svět, plné dobrodružství, hezkých pánů a zpravidla ještě hezčích dam. Nízké hodnocení tak docela nechápu, na televizní nízkorozpočťák se mi to zdá jako hodně slušný kousek. Ano, příběh samotný je nápaditý asi jako chleba s máslem, ale při večeři se na to dá koukat a občas se u toho i pobavíte, přičemž jsem si docela jistá, že film neparoduje sám sebe neúmyslně. A vida, obešel se i bez přehršle speciálních efektů. Hm, jo a mám ráda Australany spolu s okolními státečky - škoda, že produkce ČR se na něco takového v nejbližších 10 letech nejspíš nezmůže.(24.5.2012)

 • noriaki
  *

  Nikdy se nedívejte na film s černým hodnocením, jenom proto že tam hraje krásná baba. A to ani kdyby to byla zrzka která je málo oblečená, často se směje a celkově působí rozkošně. Holt každá není Marla Sokoloff, aby vytáhla odpad do průměru. Zbytek snímku nestojí za řeč, pro představu vypadá zhruba jakoby někdo natočil porno, pak vystříhal ty zajímavé pasáže, nechal jenom to co každý přeskakuje, a vydával to za regulérní fantasy. Z tohohle paskvilu budou mít radost leda tak američtí neoConi, protože przní jednu z mála kladných muslimských postav která se proslavila v Západní civilizaci.(20.11.2013)

 • - Ve filmu je uvedeno, že Rhódský kolos byl postaven ze zlata. Ve skutečnosti se však jednalo o bronzovou sochu. (Illuminare)

 • - Podle legendy manželku krétského krále Mínóa Pásifaé svedl bílý býk. Po čase porodila Mínotaura, netvora s lidským tělem a býčí hlavou. Král si nechal od proslulého athénského stavitele a sochaře Daidala postavit Labyrint, do kterého pak nevlastního krvelačného syna uvěznil. Tak ho i schoval před zraky svých poddaných. Nevěrné královně Pásifaé pak připravil král Mínos rafinovanou a krutou smrt. (Illuminare)

 • - Sindibád (Manu Bennett) před vstupem do labyrintu nalezne plášť zneviditelnění pověšený na keři a pověsí si ho za opasek. Avšak později při otevírání výsuvné stěny plášť u sebe nemá. (Illuminare)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace