Externí recenze k filmu (14)

 • Aktuálně.cz (Jan Gregor) **

  "Neskutečné propletence vztahů Poledňákové neslouží k tomu, aby řekla něco o světě, ale aby mohla nacpat do filmu co nejvíc scén typu: bývalý manžel vtipkuje před současným milencem své bývalé ženy na adresu jeho bývalé manželky, kterou unesli arabští teroristé. Poledňáková roztočila svou…" (více)

 • Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) **

  "Nejrůznější strázně typu prostřelení nohy nebo věznění a pronásledování brutálními únosci nesou hrdinové s takovou ležérností, že větším příkořím se mi nakonec jevily ty okamžiky, kdy si nějaká z postav pobryndala šaty. (Jde zřejmě o nějaký režisérčin obsedantní motiv, který by dokázal objasnit…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz ***

  "Suma sumárum je Líbáš jako ďábel na jednu stranu svěží letní akční komedií s dobrým a vtipně zakomponovaným hudebním doprovodem odehrávající se v malebném prostředí Maroka a Prahy. Na druhou staru je i směskou nelogických, nereálných a neoriginálních scének ne vždy dotažených do konce. Přes všechny…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) **

  "Líbáš jako Ďábel je hloupá, špatně natočená i zahraná (rádoby) dobrodružná komedie, které se ale tu a tam podaří slušný vtip a pořád se v ní něco děje, a tak nikdy nesklouzne k vyložené otravnosti." (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) *

  "Film trpí v podstatě těmi samými nedostatky, jako Líbáš jako Bůh, ale tentokrát jsou mnohem markantnější. Ani na okamžik není jasné, proč se některé postavy chovají tak, jak se chovají, jejich motivace je neznámá a jednotlivým scénám chybí souslednost a logické souvislosti. Zmatek nad zmatek." (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Bališ) **

  "Na Slovensku platí pravidlo trikrát a dosť. Neviem či to platí celoživotne a celosvetovo, ale možno akési výnimky sú. No Marie Poledňáková do tejto série ani z diaľky nezapadá a pre ňu tá trojka ozaj ostane zachovaná. Čím ďalej, tým viac upadá táto režisérka do klišé a prehnaných scén, ktorým možno…" (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) **

  "Líbáš jako Ďábel je film, u kterého si nesmíte klást otázky, protože na ně neexistují odpovědi, podobně jako se u Armageddonu nesmíte ptát, jestli by takto velká nálož skutečně roztrhla meteor velikosti Texasu přesně vejpůl a odmrštila obě půlky stranou od Zeměkoule... Bohužel, v Líbáš jako Ďábel…" (více)

 • Filmpress.sk (Soňa Koželová)

  "Situačný humor je neistý – najmä v prípade trojice Heleny, jej ex a milenca – pretože herci nevedia, o čom hrajú a násilné dialógy sa tomu márne pokúšajú dať zmysel. Naozaj stačí naháňačka na ťave, marocký bazár, známi herci, ukričaná ježibaba a všetci sa bavíme? libas jako dabel 2011 foto jana…" (více)

 • Filmweb.cz (Iva Přivřelová) **

  "Tempo udržované kolovrátkovou hudbou drhne mnoha promarněnými a křečovitými pokusy o vtip a grotesku, nesnesitelně podávanou ve zrychlených záběrech. Scénky někdy s nestydatou bezstarostností rezignují na to, aby dávaly smysl. Jako když Helena zběsile hledá květináč, který její milý vyhodil ne do…" (více)

 • iDnes.cz (Mirka Spáčilová) ***

  "Ano, snímek udělal vše pro to, aby se líbil, a udělal to zručně. Ale nemá v sobě ani náznak sdělení, myšlenky, či dokonce hořkosti jako v komediích Jiřího Vejdělka, neřkuli v Okresním přeboru. Je úplně jedno, jak bude líbat příště – jako blázen, jako kluk či jako panic. Snad alespoň Bartoškův…" (více)

 • Kritiky.cz (Karolína Černá) ***

  "Z hereckých výkonů hodnotím za výbornou Oldřicha Kaisera, který musel vybalancovat svou postavu ve scénách komických a akčních, ale také přesvědčit o svém neodolatelném šarmu. Bez akčního zapojení to platí i pro Jiřího Bartošku. Marie Poledňáková napsala hlavním mužským hrdinům postavy takřka na…" (více)

 • MovieScreen.cz (Marie Dostálová) **

  "Takže co jsme se dozvěděli, pokud už jsme to dávno nevěděli nebo nečetli v bulváru? Olda Kaiser vypadá po odvykačce svěže, Bartošku stále baví golf, Magálová slovenský přízvuk nikdy skrýt nedokáže, Kostková má po porodu velké balóny, Holubová ustavičně přehrává. A Poledňáková už dávno neumí točit…" (více)

 • MovieZone.cz (Daniel Zeman) odpad!

  "Důvod, proč je tato zdánlivě bezelstná a nenáročná úniková komedie tak nesnesitelná, je naprostá absence fungujícího syžetu. Postav jak na orloji, žádná nemá jasnou motivaci, a tím pádem nemůže nikam posunout již tak nesmyslný děj. Dvouhodinová stopáž je chvílemi k nesnesení, obzvláště když film…" (více)

 • TotalFilm.cz *

  "Jsem si téměř jist, že film opět trhne návštěvnické rekordy. Osobně vám ho ale nemohu doporučit. Je to nepovedená komedie, film vytvořený jako nosič reklamních předmětů a produktů. Bezobsažný snímek, který poslední třetinu kariéry významné režisérky uzavírá do nelichotivých uvozovek. Je mi to…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace