poster

Lajka

Loutkový / Animovaný / Sci-Fi / Muzikál

Česko, 2017, 85 min

Externí recenze k filmu (3)

  • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ***

    "Dohromady je Lajka snímek, který není nutno vidět. Skoro devadesátiminutová stopáž se chvílemi až moc vleče a ani samotný příběh nijak nenadchne. Do toho přidejme zvláštně vypadající loutky, nezáživná hudební čísla a celkově nekvalitně působící animaci a dostaneme recept na propadák. Aby se pořád…" (více)

  • FFFilm.name (František Fuka) **

    "Teoreticky bych chápal, že se Lajka může líbit lidem, kterým je dnes kolem 50 let a někdy před 30 lety opravdu hodně hulili (například fanouškům Ralpha Bakshiho). Ale myslím, že jakkoliv vyhulený mozek mají, tenhle film pro ně pořád bude příliš prázdný." (více)

  • Lidovky.cz (Marcel Kabát)

    "Film, který se v předchozích pasážích trefně vysmívá ideologiím z dob studené války, se tak v závěru promění v nositele aktuální ideologie, která západní civilizaci přikazuje sebeobviňování, vypjatou útlocitnost a adorování těch, kterým kdy skutečně či pomyslně ublížila. Že taková ideologie stvoří…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace