poster

Intuice (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 1998, 15 min

Kamera:

Miro Gábor

Střih:

Miloslav Liška

Zvuk:

Karel Jaroš

Scénografie:

Ivana Špeldová
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (12)

 • veronikav
  odpad!

  Pohádka pro dospělé:-) Takhle to fakt nechodí ......tak se na to asi nedá ani moc koukat.....(29.4.2012)

 • roswelll
  *****

  Příliš krátký příběh na nějaké hlubší hodnocení. Bakalářská povídka o tom, jak i zvířecí intuice může přivést k lásce.(21.12.2017)

 • rt12
  ***

  Trio skvělých herců se statečně potýkalo s kravským scénářem a paní Sedláčkovou, Nevyhráli.(20.5.2014)

 • otík
  **

  Ne příliš vtipná a hlavně vůbec ne zábavná bakalářská povídka o stárnoucím rozvedeném muži, který si díky maminčinému psovi najde novou partnerku. Řekl bych typicky nezvládnuté režisérské řemeslo, Dulava nic moc, Chýlková podivná, Stellinka tradiční. Hudební režie: Pavel Hrubeš(4.7.2017)

 • tuntavala
  odpad!

  Nepovedeny porad Chcete me?(9.9.2012)

 • zdeny99
  **

  Tak takhle sladce a přímočaře to neumí ani napsat Rosemunde Pilcher.... Dulava si vyjde poprvý venčit psa, hned si k němu sedne nymfomanka, která je ještě víc nadržená než Pavla Tomicová ve SNOWBORĎÁCÍCH. A pak potká Chýlkovou, která se zrovna v ten den rozvedla... Nereálná, smyšlená blbost za pár kaček. [98. hodnocení, 11. komentář, 42%](1.6.2020)

 • Fifer
  odpad!

  Moje první střetnutí s A.Sedláčkovou. Tak tahle dáma, že má točit Zbabělce místo Formana, Hřebejka, nebo Slámy? Ne, ale vážně, Bakaláři mají svůj zavedený formát, takže chápu, že z toho ztěží mohlo vzniknout nějaké umělecké veledílo. Dá se ale natočit například vtipná, řemeslně slušně natočená povídka. Tohle je ale tragédie, schématické postavy suštící papírem (Rozvedený dobrák, Manipulativní starostlivá maminka, nymfomanka) a k tomu pointa, kterou uhodne průměrný divák už v půlce, ne-li na začátku. Já myslel, že tento televizní pořad vznikl proto, aby se využil potenciál všech těch hospodských historek. Nevím, ale režiséři a scenáristé bakalářských povídek chodí asi do nějakých jiných hospod, protože za takovouhle historku by u nás štamgast schytal ledatak kríglem po hlavě.(16.3.2012)

 • lubospoti
  **

  Hodně slabý díl. Nevěrohodný příběh, stejně tak nevěrohodně zahrané.(20.1.2014)

 • ArthasKarfa
  **

  Ne, ale o kleci ano.....Jak kdyby Ivana Chýlková slyšela rozhovor, který před časem slyšet nemohla.(12.1.2016)

 • MickeyStuma
  ***

  Lidé se mohou seznámit za různých okolností a tato povídka představuje jednu z nich. Nedokonalý scénář si však pohrává s opravdu absurdní naivitou. A zvlášť na konci je nějak přepejskováno. No, ale pro starší generaci a milovníky psů by to mohlo před spaním stačit.(1.11.2016)

 • honzic
  **

  No tak podle mne spíše slabší díl. Hodnocení: 30 %(11.2.2013)

 • ostravak30
  **

  Ani vtipná, ani nijak extra zajímavá. Lidé se mohou seznámit různými způsoby, ale tohle je docela trapný způsob. Ono to totiž postrádá i trochu té romantiky seznámení.(3.6.2020)