poster

Mořské víly (TV film)

 • Velká Británie

  Mermaids: The Body Found

Drama / Dokumentární

Velká Británie, 2011, 100 min

Režie:

Sid Bennett

Kamera:

Tom Pridham

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • kramatos
  ***

  Velká škoda že jde o fikci, ale dostali mě.(6.10.2013)

 • psajko
  ****

  Skvěle udělaný fiktivní dokument. Teorii o mořské opici zná skoro každý, a proto takto udělaný dokument, který naznačuje, že byla nalezena a vláda se to snaží utajit je vážně vynikající. Občas to bylo "přitažené za vlasy", a proto nelze dát plný počet. Doporučuji všem, kteří mají rádi sci-fi.(18.11.2013)

 • 3T
  *****

  Jestli nás mystifikují? Určitě, ale je to dobře udělané. Je to skvělý žert. Většina "důkazů" jsou jasný podvrh. Videa jsou nekvalitní, objektiv zamlžený, takže to, co je vidět by klidně mohlo být něco jiného, třeba tuleň a ten pokuď vím, existuje! Mořská panna je takový vodní Yetti. Přesto si myslím, že teorie vodní opice (AAT) je zajímavá a v podstatě dává i smysl, takže je to jedna z nejlepších konspiračních teorií. To, že americké úřady museli uklidňovat diváky, kteří tomu věřili, to je opravdový důkaz toho, jak je tato konspirace povedená.(2.2.2014)

 • 1mikeF
  ****

  Všem to vřele doporučuji. Je to propracované a dotažené. Herci jen nemuseli tolik přehrávat a stopáž mohla být o čtvrt hodiny kratší.(20.10.2013)