Predátor X

Cameron Larson

Scénografie:

Robert W. Savina
  • animario

Kdyby z filmu vystříhali všechny záběry s herci a gumoidním pliosaurem, byl by to celkem pěknej dokument z podzimních floridských bažin, ta krajina je úchvatná. Závěr filmu je jedna z nejvíc LOL scén v dějinách monster braku. "Ta hnusná věc mi ukousla ruku, tak jsem si sehnala dynamit.", tomu říkám vyvrcholení :D(8.3.2013)

• Campbell

Škoda čekal jsem to daleko lepší, je poměrně dlouho co jsem viděl nějaký horor s vodním monstrem proto jsem se na tohle poměrně těšil. Nicméně zklamání přišlo skoro hned. Tohle se snaží být zbytečně chtřejší než to je. Za prvé je tu až moc twist zvratů, které moc nefungují, a celá sebranka herců jsou strašně...Divní, nečekal jsem zázraky oni taky moc dobře nehrajou, ale to jejich chování a celé ty vztahy jsou strašně divné. Další věc které mi nesedla byly počty útok, kterých bylo dost málo. Aspoň že prostředí kde se film odehrával bylo super. Ale jinak tohle patří z toho slabšího.(24.3.2013)

• Nobunaga

Asi takhle: Chvílemi jsem nevěděl, jestli se mám smát, nebo brečet. Nad scénářem, chováním postav, dialogy, nad hereckými výkony, nad triky. Je to ten typ filmu, kde šerif vytáhl z pouzdra pistoli, kterou chvíli před tím odhodil na zem a podobně. Typické céčko, jakými nás zahrnuje barrandov, cool a spol. ve večerních hodinách tucty do týdne. Normálně by to byl jasný odpad, ALE... Za finální scénu s dynamitem a mamku hláškující "Ukousnul mi ruku, tak jsem si sehnala dynamit!" tu hvězdu dám. To bylo entrée hodné Jacksonova Dereka či Lionela, případně Raimiho Ashe ;-) Takže za *(7.3.2013)

• AlistairMir

Tak jako bomba to nebyla, ale zas takovej děs jak se zde zdá, také ne. Prostě tu máme asi tak tisící variaci na Čelisti akorát, tentokrát v hlavní roli je krokodýl ee pardon chci říci aligátor a navíc ještě prehistorickej. Odehrává se to v bažinách, kde panuje takovej smutek, že Atrej s Artexem by tam tutově zůstali oba dva a animace prealiho (zkratka pro prehistorického aligátora) vypadá jako z počítačové/konzolové hry. Ze staré počítačové/konzolové hry. Hodně staré. Pamatujete na hry na Atari? No nic popojedu...Takže kromě těchto drobností je to celkem koukatelné. Občas je někdo sežranej, občas se objeví preali a za devadesát minut je konec. Co více si přát. Snad jen o tři hvězdy lepší variaci...Jo a dodatek...Tohle není prehistorickej aligátor, ale úplně jiná obluda...ale tak jako že to je preali...(24.9.2014)

• Terva

CITÁT - Mám tři pohřešované, tak nechci přidat další...... Po úvodní sekvenci následují celkem povedené úvodní titulky. Jen jsou trochu krátké. Příběh může zaujmou hned od počátku. Celkem vtipné dialogy, pár dobrých hlášek. Ale dlouho to nevydrží. CITÁT - Prosím tě, kdo by chtěl koupit bažinu?........ Prvních půl hodiny to jde, ale pak nějak tvůrci ztrácejí dech a vše utápějí v bažině beznaděje. CITÁT - My tady tvoříme netvory......... Ani Predátor X samotný za nic moc nestojí. Několik opakujících se záběrů a výskoky nad hladinu příběh nezachrání.(12.10.2014)

• - Natáčení probíhalo v Louisaně v lokalitách Baton Rouge a St. Gabriel. (Terva)