Predátor X

Cameron Larson

Scénografie:

Robert W. Savina
  • hladass

Je to sice neskutečná kokotina, kterou bych přirovnal k posledním dílům Lake Placid (takže je třeba čekat něco ve stylu SyFy), ale na druhou stranu je to tak pitomé, že jsem se nad hloupým dějem, amatérskými triky a neskutečně debilním chováním postav několikrát i zasmál, takže prostě nemůžu dát odpad (i když by si ho tenhle kus rozhodně zasloužil)...(25.10.2012)

• Campbell

Škoda čekal jsem to daleko lepší, je poměrně dlouho co jsem viděl nějaký horor s vodním monstrem proto jsem se na tohle poměrně těšil. Nicméně zklamání přišlo skoro hned. Tohle se snaží být zbytečně chtřejší než to je. Za prvé je tu až moc twist zvratů, které moc nefungují, a celá sebranka herců jsou strašně...Divní, nečekal jsem zázraky oni taky moc dobře nehrajou, ale to jejich chování a celé ty vztahy jsou strašně divné. Další věc které mi nesedla byly počty útok, kterých bylo dost málo. Aspoň že prostředí kde se film odehrával bylo super. Ale jinak tohle patří z toho slabšího.(24.3.2013)

• Terva

CITÁT - Mám tři pohřešované, tak nechci přidat další...... Po úvodní sekvenci následují celkem povedené úvodní titulky. Jen jsou trochu krátké. Příběh může zaujmou hned od počátku. Celkem vtipné dialogy, pár dobrých hlášek. Ale dlouho to nevydrží. CITÁT - Prosím tě, kdo by chtěl koupit bažinu?........ Prvních půl hodiny to jde, ale pak nějak tvůrci ztrácejí dech a vše utápějí v bažině beznaděje. CITÁT - My tady tvoříme netvory......... Ani Predátor X samotný za nic moc nestojí. Několik opakujících se záběrů a výskoky nad hladinu příběh nezachrání.(12.10.2014)

• Gilmour93

Nízký rozpočet, tragikomická technická kvalita, herci střídavě k smíchu a pláči. Tyhle atributy jsou už nezbytným pravidlem filmů, kde se vyskytuje přerostlé a zubaté bůhvíco ze světa fauny, či jako v tomto případě prehistorický dravec, co si pár století dáchnul. Holt zakletý žánr, aneb jsou chvíle, kdy pouhý entuziasmus nestačí.. Lochlyn Munro má stejný osud jako mop uklízečky pánských záchodů na Wilsonově nádraží - taky už vymetl spoustu sraček..(16.12.2011)

• Armin82

Pokud chcete aby film, jehož děj vymyslí během hodiny i děcko na zvláštní škole, dokoukal divák až do konce, stačí do něj obsadit jednu krásnou herečku, která vám alespoň pánské publikum udrží při smyslech. Zbytek týhle ptákoviny nestojí ani za 5 minut! Z rozpočtu tohohle filmu, by se najedlo jedno městečko v Africe a já bych aspoň zbytečně nepromarnil hodinu a půl života. Absolutní zbytečnost--->10%(8.1.2014)

• - Natáčení probíhalo v Louisaně v lokalitách Baton Rouge a St. Gabriel. (Terva)