Cinderella (TV film)

• Itálie

Cenerentola

Popoluška

Itálie, 2011, 180 min

Mna tento film velmi neoslovil.Mohlo sa to natočit aj inak.Uprimne čakal som od tejto ...štýlovej... verzie viac.Pretože talianské filmy mám rád.Mohli do filmu dat aj krajšie a skromnejšie dievča.Ani Moderna Populuška s Hillary Duff nebol trhák.Ale Hillary sa mi ako Popoluška pačila viac.Slabšie 3 hviezdy.(16.9.2015)

Není ta vyloženě "popelka" jak ji každý zná....ale název svým způsobem odpovídá .... I přesto, že Vanessu Hessler zrovna nemusím, tak celkový film je pěkný...(14.2.2015)

• misulka03

Příběh není z celkového pohledu špatný, nicméně je až moc upjatý na to, aby se stylizoval do pohádky Popelka. Celkově mi to poměrně vadilo, protože nedodržuje zásadní rysy této pohádky. Takže mě bohužel název dost iritoval a shodil tak celý dojem z filmu.(15.12.2014)

Modernejšia verzia Popolušky potešila vhodne vybranými hercami, vkusnými interiérmi aj exteriérmi, z ktorých dýchala doba 50ych rokov minulého storočia talianskeho Ríma, celkom slušnou kamerou a čo je hlavné, láskou k točenej látke. Avšak dojem kazili trápne kecy sestier, zdĺhavosť spôsobená viacerými menej podstatnými odbočkami od hlavnej dejovej línie, ktoré mali za úlohu rozšíriť charakter a záujmy Popolušky a princa, no v konečnom dôsledku vyšumeli do prázdna rovnako ako princove emočne, ale nie logicky odôvodnené správanie (ako inak, vzhľadom na príbeh) ku koncu filmu aj prepálený záver. Týmto filmom som sa chvíľu nechal unášať, ale určite ma nestrhol.(3.1.2016)