The Show Must Go On

Drama / Thriller / Sci-Fi

Chorvatsko, 2010, 80 min

Nevio Marasovic

Nevio Marasovic

Priznám sa , že do určitej miery tento film bol pre mňa prekvapením, nakoľko obal toho filmu sa mi nezdal voľajako pútavo. Účinkujúci v reality show strácajú trpezlivosť.(21.1.2012)

Ve filmu se vedou tři války - globální mezi dvěmi velmocemi, rodinná mezi Helenou a Filipem a pracovní mezi televizemi, ve kterých působí. Zajímavý námět inspirovaný současnou dobou. Je to příběh odehrávající se v blízké budoucnosti, ale nic nereálného na něm podle mne není, proto bych jej ani tak do kategorie sci-fi nezařadila. Sci-fi ve mně evokuje něco nadpřirozené, nereálné, a to v tomto filmu rozhodně není.(26.10.2012)

• - Hlavní hrdinové jsou v reálném světě opravdu rozvedený pár. Vycházejí velmi dobře a mají spolu celkem 3 děti. [Zdroj: gloria.com] (simadra1)

• - Rozpočet filmu byl přibližně 700 000 Kč a hlavní profesionální herci přislíbili natáčení bez smlouvy a nároku na honorář. [Zdroj: gloria.com] (simadra1)