Vesnicopis (TV pořad)

Česko, 2010, 18 min

Helena Dohnalová

Tomáš Pavelek

Lumír Tuček

Je pěkné, že se televizní pořad věnuje také vesnicím a vesničkám. Jen ten průvodce je nějaký divný.(21.2.2017)

• igi B.

Prachsprostá REALIT šou s šaškujícím a deklamujícím Tučkem (Šlajs se asi odstěhoval za Hliníkem do...) čili další naprosto nicotný vývod peněz z "televize veřejné služby"... Tak ještě že si paní Wimmerová za všechnu svoji dosavadní úžasnou tvorbu našudlila na ten >čechizovanej< statek >brumloffského< typu a účast na téhle chalupářské onanii jí doufám zaplatí aspoň novou střechu! Takhle to teď prej v naší >veřejnoprivátní< chodí, zvláště pak jede-li kolem Kudrna. Tak to se teda těšíme na další chalupářské objevy soudruhů a soudružek z čétéčka. Úžasnej pořad, zvláště pak dramaturgicky, jeden z toho má hned vzrušenej okolík, ale ty výběrové obce samozřejmě za nic nemůžou. Já vím a chápu, že televizáci maj doslova prostonárodní vztah k chalupám a chalupářům a i ten Tuček potřebuje opravit svou trafiku... Holt jsme národ trafikantů - ééé pardon chalupářů - byť to tady prej ale pomalu skupujou Rusáci a Holanďani... - - - P.S. Název taky úžasnej, na tom se musel vycákat nejspíš celý tým šašskotelepissáckejch mudrlantů a jazykozpytců... °-/ - - - P.P.S. Ejhle zlaté tele: http://www.goldendawn.cz/home.html - - - - - (Vídáno občasně na >veřejnopissním prostoru< , po části s nemovitostí výše zmíněné pí rejžiserky ze dne 11.9.2011 hodnocení 8., komentář zde jako druhý - 14.9.2011)(14.9.2011)

Zajímavé putování po vesničkách, které je však "trochu" pokaženo průvodcem. Ten se snaží napodobovat Davida Vávru (a jeho pořad Šumná města) snad úplně ve všem.(16.1.2014)

• Mylouch

Srážky za zásadní neúctu vůči divákovi v podobě průvodcovského pseudo-l´art-pour-l´artismu, který přebíjí občasné záblesky sdělení s mnohými dalšími formálními nedostatky.(10.8.2014)

• Mikino00

Další promarněná příležitost ČT, dobrý nápad zpracovaný hrozným způsobem, člověk který uvádí pořad je hrozný a kameraman by zasloužil jednu zleva a zprava.(10.8.2011)