poster

Den otců (festivalový název)

 • USA

  Father's Day

Akční / Komedie / Horor

USA / Kanada, 2011, 99 min

 • bestlama
  *

  Ukousnutí penisu, řezání do žaludu na penisu ... takové věci moc často nenajdete ve filmu. Tak aspoň něco, než se to zvrhne v digitální peklovinu! Takové zklamání jsem opravdu nečekal.(15.8.2012)

 • ricci.s
  *****

  Nie je tu veľmi čo komentovať, pretože stačí si pozrieť trailer a všetko je jasné. Proste typická Troma, plná krvi, úchylností a ďalších zverstiev, pre fanúšikov týchto filmov povinnosť. Je to vtipné, je to morbídne. Ja som sa bavil od začiatku do konca, a to ani nie som na takéto filmy nejako extra zameraný. Spolu s Night of the Chicken Dead - THE BEST!(27.1.2012)

 • SeBig
  **

  Amy Groening byla v tomto filmu naprosto k sežrání!! Jinak co se týče filmu, nehorázná nechuťárna, že i já jsem zavíral oči u některých scénách, a to už je co říct, když vydržím hodně, ale tohle je vážně opravdu trochu přes čáru. Příběh kravina, nudné dialogy, ale některé scény opravdu rozesmáli za tu jednu hvězdu a tu druhou za Amy.(24.3.2013)

 • AppleCore
  odpad!

  Po deseti letech film, kterej jsem musel vypnut dřív, než skončil (a to obvykle dokoukám kde jakou sračku).(9.4.2012)

 • S.Quentin QUALE
  *

  Jedna hvězda za to, že je to pořád lepší, než jít do kostela....(31.10.2012)

 • - Verze filmu vydaná na Blu-ray je přibližně o dvě minuty kratší než verze původně promítaná na filmových festivalech, včetně Festivalu otrlého diváka. Z důvodu dosažení plynulejšího tempa filmu byla vystřižena řada, zpravidla pouze několikavteřinových záběrů či kratičkých sekvencí. (JFL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace