Je to svojím spôsobom V/H/S druhej kategórie. štyria režiséri hororu sa spojili aby spolu natočili jeden film. Každý z nich nakrútil svoju videopoviedku ktoré dávajú celej tejto béčkovej Prehliadky desom finálnu podobu. Extrémne kolísavá kvalita príbehov ma nepríjemne prekvapila. Nachádzajú sa tu zaujímavé, naschvál klišoidné ,šialené ultrabéčkové prvky ktoré však v okamihu striedajú trápne gýčovité vaty, bez mnohých z nich by to bolo lepšie. Prvý príbeh Chillerama , ktorý vlastne spája všetky do jedného celku , rozpráva o poslednom premietaní jedného drive-in kina. Teenage zábava sa zmení na zombie masaker.. zombíci s ktorých tiekla nejaká modrá tekutina mi neprišli nič extra. Fakt že týto nemŕtvy mohli zomrieť iba tak keď prišli o pohlavné orgány mi neprišla nejako smiešna (aj keď to smiešne znie). Problém bol v tom že to chcelo byť až príliš BRAINDEAD iba miesto červenej farby použili modrú. Druhý príbeh Wadzilla bol pre mňa podstatne vtipnejší. Efekty ani spracovanie nič moc avšak obsah víťazí nad formou.Je to celé o okuliarnatom maníkovy ktorý má ohromne pomalé spermie. Lekár mu predpíše experimentálnu netestovanú liečbu na ich urýchlenie. Pokus sa nepodarí a spermia ktorá z neho vyjde postupne naberá na objeme až je z nej monštrum. Proti obrovskej ľudožravej spermii dokonca povolajú armádu pod vlením Erica Robertsa... Lepšieho si nemohli vybrať. Tretí príbeh I was a Teenage Werebear ide úplne mimo mňa! Ide tam o nejakých homosexuálnych medvedolakov v latexoch ktorý sa navzájom vyznávajú svoju akože "lásku" bluééé hrozné. Nasledovné The Diary of Anne Frankenstein je s časti poriadne trápnou záležitosťou ktorá hnusne paraoduje Hitlera a nacistov. Sledovať to bolo utrpenie avšak mnohé zámerne zle a oldschoolovo odfláknuté špeciálne efekty nemali najmenšiu chybu.(miesto ľudí figuríny, lesknúce sa figuríny atď. Záverečná časť patrila Deathication. To bolo niečo tak extrémne "akože" kontroverzné až sa mito na tento film zdalo až príliš. Po celej obrazovke lietali hovná. V každej forme v tekutom aj tuhom stave... Proste úplná nechutnosť. dokopy mi to dávam 3*(20.4.2014)

Najlepší je Joel Moore ako Hitler nakomplet v nemčine a čb – totálne trefná uletená pecka. Adam Green opäť nesklamal. Vyriešenie problému plodnosti je taká úsmevná záležitosť s otrasnými efektami ktorá slušne nastavý divákove vnímanie na feeling celého snímku a ubehla ani neviem ako. Teplý vlkodlaci v muzikálovom podaní to už je samo o sebe kombinácia ktorú nedokážu prebiť miestami podarené nápady. Umelecký hovno film je našťastie najkratšou story ktorú prerušia nadržaný zombíci. Chillerama je vysokoštýlová bláznivá blbosť za pár centov s kopou známych neznámych tvárí so zámerne otrasnými trikmi a maskami, no zručne natočená, dobrým komediálnym timingom a výborne prehrávajúcimi hercami.(16.12.2011)

Dvě hodiny naprosto jemné, citlivé a inteligentní zábavy podkreslené nádherně něžným, sofistikovaným humorem a hravou filosofií! Vždyť co nás už může zahřát na duši a obohatit víc, než lidožravá, přerostlá spermie šukající sochu svobody, homomedvědodlak, multilinguální Hitler nebo zombie kouření utržených čuráků!! Naprostá dokonalost, která ukáže i těm nejcitlivějším povahám, že poctivá a moudrá filmařina nemá ještě zdaleka odzvoněno!!(16.2.2012)

Přesně můj šálek čaje. 1. Wadzilla - Obří spermie ohrožuje město ? To chce ujetý Grindhouse celovečerák ! 2. I Was a Teenage Werebear - Asi nejhorší část. Na přitepléne bukvice opravdu zvědavý nejsem. 3. The Diary of Anne Frankenstein - Skvělá parodie na téme Hitler a okultismus. 4.Deathication - Fantastická fekální zábava ! 5. Zom-B-movie - Název mluví za vše. Pořádná béčková zombie řezničina plná hlášek, vnitřností, končetin a hnusu.(16.5.2012)

Kopec hlášek, fórků, úmyslného amatérismu a pokřiveného humoru. Zvláštní, že nejnudnější povídku filmu, což jest ta o teplém medvědodlakovi, má na svědomí můj oblíbenec Tim Sullivan, jehož 2001 maniacs: field od screams můžu sjíždět furt dokola. Zbývající dvě povídky zůstaly díky své absurdnosti někde na půl cesty, ale mezipovídka o zombie onanistech, s hláškujícím promítačem v čele ("Čur*ku, máš padáka!" BENG "Co je, to jste neviděli Robocopa?""Bejby nebude sedět v koutě" BENG...), mě dostala do kolen. Na takovýho Poultrygeista, Vosková muzea, či Klub příšer to ale nestačí, ačkoli je to pořád lepší než všechny díly Creepshow dohromady, o Terror Firmerovi nemluvě. A navíc to má hororovou královnu Lin Shaye, spoustu krve, málo koz a Dolfíka s deníkem Anne Frankensteinové v ruce.(30.3.2012)