Každý rok počas Halloweenu sa tínedžer Deion (RJ Cyler) musí opäť vyrovnávať so smrťou svojho dvojčaťa, ktoré bolo zavraždené, keď v detstve išli počas halloweenskej noci koledovať. Deion namiesto pomoci svojmu bratovi z miesta vraždy zbabelo utiekol a stále sa s pocitom viny nedokázal vyrovnať. Tohtoročný Halloween bude ale desivejší než ktorýkoľvek predtým. Deion totiž obdrží telefonát od neznámeho človeka, ktorý tvrdí, že vie, čo sa v osudovú noc odohralo a je rozhodnutý zničiť Deionovi život. Naviac do tejto hry zatiahne aj Dionovych nevinných spolužiakov, takže sa stredoškoláci z Atlanty budú musieť postaviť neznámemu vrahovi. (Marceloo)

helraiser

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ups tak tohle je opravdu zklamání. Po předchozí nabušené sezóně, je tohle opravdu sešup dolů. Tak v první řadě to vůbec nenavazuje na předchozí děj a to mě jako opravdu zklamalo. Postavy jsou opravdu tragické, ani jedna mě nijak nezaujala. Sice se objevuje stará dobrá maska z filmového Vřískotu a zabiják se docela činí, ale co z toho když napětí a strach o postavy z minulé řady jsou pryč. Strašné zklamání a podvod na fanoušky seriálu, který se jen tak neodpouští. Jinak průměr, ale moc mě to zatím nezaujalo. ()

• Písnička, která hraje v 5. minutě, je „Ready Or Not“ od Highland Park Collective Feat. Gizzle. Ve 26. minutě hraje „Doesn't Matter“ od Nappy Roots. (Duoscop)