poster

Život kočky

 • francouzský

  Une vie de chat

 • nizozemský

  Van de kat geen kwaad

 • anglický

  Cat in Paris, A

Animovaný / Dobrodružný / Krimi / Rodinný

Francie / Nizozemsko / Švýcarsko / Belgie, 2010, 70 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ledzepfan
  *****

  Svižná, jednoduchá(v dobrém slova smyslu), dynamická a krásně naivní pohádka s evropskou atmosférou pro malé i velké..Super............... A jedna řečnická na konec : Jak moc paranoidní hnidopich musím být abych tady žvatlal něco o transformaci francouzského filmu do hollywoodské šablony? fffffffffff(17.6.2013)

 • Magyar
  ***

  Zvučení filmů se zvířátky ve mně obvykle vyvolává dojem, že objeví-li se v záběru třeba kočka, hlavní zvukař mávne a technik zatahá nějakou erární chuděru za ocas. V případě "Une vie de chat" se do studia dostavila kočka dabérka, zamžourala moudře na sousedovic raťafáka a vystřihla ukázku ryzí kočičí řeči.(16.9.2012)

 • majo25
  ***

  Tak animácia je ozaj škaredá. Ani si neviem spomenúť, kedy som videl naposledy takú animovanú šerednosť, ako keby to kreslili decká. Škoda, pretože príbeh a jeho spracovanie sú o inom. Nechýba dobrodružnosť, dramatický náboj, v prípade zločincov vtip a dokonca sa objaví i pár trilerových prvkov. Škoda tej animácie.(19.9.2018)

 • Kryšpín
  ***

  Kdo je vlastně hrdinou tohoto milého příběhu? Kočka, malá holčička nebo zloděj? Těšil jsem se na jinou techniku animace, než nám servírují studia Disney, Dreamworks a další. Ale příběh filmu tak trošku zaostává a schazuje bohužel celý film. I když trvá jen hodinu, tak film divákům nabízí několikrát peripetii, a ztrácí se tak dynamika. Pohádka, která uspokojí všechny francouzsky mluvící děti...(27.1.2012)

 • forsythia
  *****

  Policistka a matka milého blonďatého děvčátka ani netuší, jaká překvapení se skrývají v jejím domě. Kocour, co tráví noci na loupežných výpravách po střechách Paříže se zlodějem a ještě daleko horší věci. Každopáně není zloděj jako zloděj a kocour dokáže znamenitě rozlišovat mezi dobráky a padouchy. Policistka nakonec vlastně také, jen to má trošku komplikovanější. Milá detektivní pohádka.(10.12.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace