poster

Druhá strana (TV film)

 • Česko

  Krvavá dimenze

 • USA

  Ferocious Planet

 • USA

  The Other Side

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller / Akční / Horor

USA, 2011, 88 min

Režie:

Billy O'Brien

Scénář:

Douglas G. Davis

Kamera:

Peter Robertson

Hudba:

Ray Harman

Producenti:

Adrian Sturges

Kostýmy:

Maeve Paterson
(další profese)
 • jonyyy
  **

  Už to tu někdo psal..toto je podprůměrný díl hvězdné brány. Ještě bych k tomu doplnil, že říznutý průměrným dílem Pravěk útočí. Joe Flanigan dokonce hraje téměř totožnou roli jak v SGU. Ta potvora byla fajn ale efekty nic moc a o logice radši se moc nerozepisovat. Kufr díky kterému se dá cestovat mezi dimenzema a dá se opravit pomoci potoku a dinosauřích vajec..no pecka. 45%(17.5.2011)

 • zipacna
  **

  Tak strašně předvídatelný film jsem už dlouho neviděl. A těch strašných nelogičností co mě tak vytáčelo. Například ženská vytáhne z bahna dva chlapy, ale nedokáže odvalit celkem malý kámen. Joe Flanigan a dvě pěkný ženský bylo to jediný co mě přimělo dokoukat. Malonko to prostříhat a byl by z toho jeden středně dobrý díl SGA :)(13.5.2011)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  No opět něco šíleného. Přesunou se do jiné dimenze, kde je velký jakýsi dinosaurus. Ten na ně čeká, až vylezou z bunkru. Následně 2 chlapi spadnou do pohybujících se písku či bahna? A vychrtlá vládní úřednice je oba vytáhne. Zřejmě posilovala na počítači. Když ji ale kamínek zavalil nožičku, nemohla s ním pohnout. A ty kecy o tom, že přístroj potřebuje vodu pak zase vejce.... totální nesmysly.(14.5.2011)

 • Hapretor
  ***

  Laciné, ale dobré. Podle mě jsou mnohem horší počiny. Ještěři byli správně krvelační - ubohé triky odpouštím - dějově to zabaví a není to debilní. Jen jsem myslel, že J. R. Davies tam bude hrát déle. Kdysi jsem hrál výbornou hru na PC "Half Life". Toto mělo podobný námět. Už je nejvyšší čas, aby někdo opravdu schopný a s jistou vizí to zfilmoval. Toto by mohla být taková první levná a jen na zkoušku "šablona".(14.12.2014)

 • Alexis74
  odpad!

  K filmům žánru sci-fi, okultním a jiným dějově méně pravděpodobným, bývám většinou tolerantní, ale nezlobte se. Tady ani má vrozená benevolence nepomohla, je to prostě hrozná mindovina. Bez pořádné dějové linie a s šíleným scénářem a dialogy. Ty dialogy jsou doopravdy krize na úrovni žáků zvláštní školy. A už vím co dělal režisér při natáčení, fetoval ČPAVEK !(30.3.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace