Druhá strana (TV film)

Adrian Sturges

Kostýmy:

Maeve Paterson
  • Alexis74

K filmům žánru sci-fi, okultním a jiným dějově méně pravděpodobným, bývám většinou tolerantní, ale nezlobte se. Tady ani má vrozená benevolence nepomohla, je to prostě hrozná mindovina. Bez pořádné dějové linie a s šíleným scénářem a dialogy. Ty dialogy jsou doopravdy krize na úrovni žáků zvláštní školy. A už vím co dělal režisér při natáčení, fetoval ČPAVEK !(30.3.2019)

• jonyyy

Už to tu někdo psal..toto je podprůměrný díl hvězdné brány. Ještě bych k tomu doplnil, že říznutý průměrným dílem Pravěk útočí. Joe Flanigan dokonce hraje téměř totožnou roli jak v SGU. Ta potvora byla fajn ale efekty nic moc a o logice radši se moc nerozepisovat. Kufr díky kterému se dá cestovat mezi dimenzema a dá se opravit pomoci potoku a dinosauřích vajec..no pecka. 45%(17.5.2011)

Tak a je to tady snad jeden z prvních filmů z produkce MenEater který se mi líbil. Neříkám že se jedná o nějaké veledílo ale film má spád a dobře se na něj kouká. Sice je tu pár scén které zrovna nepotěší a to nepočítám naprosto tragické klišé a kiksy ve scénáři které byli vyloženě do očí. Ale jinak je to fajn film s pár slušnejma scénama a parádníma záporákama, naneštěstí jsem nečekal bůh ví jaké efekty takže jsem v tomhle případě zklamán nebyl. Monstra byly moc pěkná, tvůrce měl zajímavou fantasii a uměly se dobře zakousnout. slušný film který mě bavil.(14.1.2013)

• zipacna

Tak strašně předvídatelný film jsem už dlouho neviděl. A těch strašných nelogičností co mě tak vytáčelo. Například ženská vytáhne z bahna dva chlapy, ale nedokáže odvalit celkem malý kámen. Joe Flanigan a dvě pěkný ženský bylo to jediný co mě přimělo dokoukat. Malonko to prostříhat a byl by z toho jeden středně dobrý díl SGA :)(13.5.2011)

• noriaki

To byla zase blbost. Rádoby dramatické sci-fi o nedobrovolné cestě do paralelní dimenze kde lidé bojují s nepřátelským prostředím a zneuctělý plukovník tu najde svoji bývalou slávu. Jestli mi to nevyjde s geopolitikou, tak se budu živit psaním scénářů pro tyhle chujoviny. Krystalicky čistý filmový odpad.(10.6.2011)