Sázkaři

Bookmakeri

Komedie / Thriller

Německo / USA, 2003, 88 min

• Tommassi3

"Člověk se někdy zahrabe do tak hluboký díry, že se z ní dostane jedině tak, že hrabe dál.."(22.1.2016)

• Patrik200s

Lacný béčkový film ktorý jakš takš zachraňuje Rachael Leight Cooková ak keď aj ju navliekli do teplákov takže väčšinu filmu nemá ani ona veľa šancí žiariť škoda že vo filme vyhrala ten zápas v stolnom futbale bolo by sa na čo pozerať ale inak je to celkom dobrý príbeh s mizernou réžiou a nudným obsadením okrem už spomínanej Rachael.(8.2.2009)

• Anderton

Nick Stahl mal už v tomto období za sebou zopár zaujímavých úloh v dôležitých filmoch, preto ma prekvapilo, že jeho obsadenie do hlavnej úlohy bude v niečom tak nevýraznom. Jedna paralelná montáž je šikovne natočená, ale hra na Dannyho parťákov na škole nie je vôbec dôveryhodná. Ak to ide tak ľahko, prečo to potom nerobia všetci? Konflikt s mafiou mohol priniesť viac v prípade, ak by duo postarších grázlikov nepôsobilo ako z paródie. Záverečný "odrb" taktiež prebehne až príliš hladko. Ale inak fajn oddychovka, ako šitá pre telku po nejakom megafilme.(11.7.2015)