poster

Jeden svět nestačí

 • Velká Británie

  The World Is Not Enough

 • Slovensko

  James Bond: Jeden svet nestačí

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 1999, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  ***

  Vyhodit Carlylea, přepsat scénář a pak bych hodnotil mnohem výš. Carlyle totiž přehrává jak o život a vůbec se mu nedaří postavu prodat. Nenahání hrůzu ani chlad, který má napsaný ve scriptu. Prosťounký scénář s oklepaným zvratem musí zachraňovat slušná choreografie akčních scén a velmi dobrá režie. Mimochodem, Brosnan stárne strašně rychle.(4.3.2007)

 • Kaka
  ****

  V TOP5 všech bondovek. Jako by byl scénář hlavnímu hrdinovi šitý na míru. Brosnan je právě tady nejvýraznější a nejcharizmatičtější. Možná za to může tuna sexistických poznámek a dvojsmyslů, ale funguje to jako dobře namazaný stroj. Doposud nejlepší akce a hlavně ukázkové tempo a fantastické bondgirls, které táhnou kupředu celý příběh. Málo která bondovka je tak pestrá a tak strhující jako právě tato. A především - díky chytré a bystré režii Apteda nestárne tak, jako přetechnizované a pomalejší Tomorrow Never Dies. V podstatě krok do nového digitálního milénia. A krok věru sebevědomý.(26.5.2006)

 • Matty
  ****

  Sérii nikam neposunující zastavení na cestě od dravého Zlatého oka k digitálně vyhlazenému Dnes neumírej. Brosnan potřetí potvrdil, že role Jamese Bonda je mu šitá na míru a Denise Richards jako bondgirl? Inu, bylo radostí ji sledovat, nějaké hraní/nehraní bych v tomto konkrétním případě neřešil. 75% Zajímavé komentáře: Vronsky, Cornon, MacGyver(18.8.2007)

 • InJo
  ****

  Super! Po druhém zhlédnutí považuji tuto bondovku za jednu z nejlepších. Velmi dobrá akce a tentokrát i opravdu povedený děj. Carlylův Renard je božský padouch, Brosnan s Coltranem jsou opět skvělí a ty dvě dámy (Marceau, Richards) snad ani nepotřebují komentovat... ;-) Parádní "bondovská" zábava! 80 - 90 %(11.4.2004)

 • Lynn
  *****

  Jsem milovnicí starých bondovek kvůli jejich pohádkovému kouzlu. Ale musím uznat, že tahle bondovka ji přinejmenším skoro stejně dobrá jako ty staré. Správná dávka akce, neodolatelný Bond a podlí zloduchové. Společně se Zlatým okem nejlepší novodobá bondovka. Bohužel to se o Dnes neumírej říct nedá.(17.4.2004)

 • - Podľa nepotvrdených správ sa údajne Pierce Brosnan nedokázal udržať na lyžiach dostatočne dlho, aby ho mohli nafilmovať. Z toho mala veľkú srandu najmä Sophie Marceau, ktorá po ňom v prestávkach medzi záchvatmi smiechu metala snehové gule. (ash99)

 • - Vo filme sa pôvodne mali objaviť aj Victoria Beckham (alias Posh Spice zo Spice Girls) a Ewan McGregor ako Bondov nemanželský syn a zároveň pomocník hlavného zloducha. (ash99)

 • - Pretože firma BMW nebola schopná dodať včas na nakrúcanie prototyp nového modelu Z8, musela sa v niektorých scénach použiť replika. Všimnite si, že Bond v ňom vo filme prakticky vôbec nejazdí... (ash99)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace