Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ryan Varrett (Steve Austin) byl policistou, dobrým policistou s vyznamenáním, se kterým si osud ošklivě zahrál. Stal se svědkem popravy své manželky a dítěte, a nechybělo mnoho a mezi živými nebyl ani on sám. Z výpravy za pomstou svých nejbližších se stala obsese, kterou lze jen stěží potlačit. Když se dostává na stopu posledním vrahům, přijíždí do města Hope, jemuž nevládnou policejní složky, nýbrž Drayke (Danny Trejo) a jeho násilnický gang motorkářských překupníků, The Circle. Ten si s Raynem chystá brzy vyřídit účty za vraždu Drayekova bratra Rexe (Noel Gugliemi). Celou situaci začínají komplikovat federální složky, pomstychtivý syn zavražděného zkorumpovaného šerifa a Darcyin (Serinda Swan) únos, díky němuž se Rayen pouští proti celému gangu na jejich vlastní půdě. (Conspi)

(více)

Recenze (52)

kingik 

všechny recenze uživatele

Rádoby drsná odplata v poněkud jalovém stylu. Ryan Varrett (Steve Austin) býval čestný polda, ale poté co mu vrahové před očima vyvraždili celou rodinu, se dobrovolně vzdal policejní placky, aby vrahy mohl ztrestat osobně. Kroky mstitele ho zavedly do zapadákova jménem Hope kde řádí nebezpečný gang motorkářů (Danny Trejo) vedený ostrým hispáncem Draykem Santiagem, který má pod palcem i místního šerifa. Finální zůčtování může začít.Moc jsem si od tohoto ryze béčkového filmu z produkce bratří Nasserů nesliboval a v podstatě jsem také ani moc nedostal. Chybou bylo, že film nasadil poměrně vláčné tempo, které je proloženo několika pěstními souboji, které často vypadají tak, že holohlavého hromotluka Austina obstoupí banda chlápků, které někdejší wrestler vymlátí, ale tak, že bych se z toho posral, to zase ne. Spíše je to natočeno průměrně, ale několik výbuchů anebo hořící člen bandy padouchů, bylo z ranku, který snesl přísnější měřítko. I ten vizuál nebyl z nehorších. Do toho líbivá kočička Serinda Swan a hlavně dva pekelně charismatičtí řízkové a sice Steve Austin a Danny Trejo u nichž jsem litoval, že ve filmu neměli více společných scén a kteří by si rozhodně zasloužili lepší akční film ve kterém by se neomílalo vše co už bylo k vidění v jiných a lepších filmech. Kdo si však libuje v akčních opusech direct-to-dvd neměl byl si tento akční kousek z kanadské produkce nechat ujít. Mé hodnocení: 60% ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Stone Cold pokračuje v natáčení direct-to-dvd břeček, Recoil by obstál možná tak před dvaceti lety, dnes je to unavená, upachtěná rádoby akční jízda, topící se v nudné omáčce bez jediného zrnka atraktivity. Austin jezdí ve svém Plymouthu nebo chodí od jednoho k druhému a nemotorně všem v nepříliš dobrých záběrech drtí žaludky a mozkovny. Opravdu je ale za trest tyto souboje sledovat, jelikož třeba jenom takové otočení se čelem vzad trvá Austinovi přibližně 3,5 vteřiny, napřažení další 3 vteřiny a úder cca 2 vteřiny, takže to máme asi 8 - 9 sekund, než dopadne pěst na hlavu nepřítele, který se za Stone Coldem právě vynořil. No a zbytek fightů, to je jenom: sehnout se a mrda hrstí, ukročit a koleno do jater, zablokovat úder a mrda hrstí. Vskutku inovativní a efektní, což?? Je pravdou, že chtít po medvědovi pružnost lasičky, je jako se snažit zaparkovat A380tku na českobudějovický letiště. Danny klasicky namachrovanec, ale už mu to jeho tělo taky chátrá, finální souboj obsahuje děla ráže snad 15 cm, takový mordy by nerozchodil ani Iron Man, znovu jsou to však pouze rány pěstí nic víc. Alespoň tu jednu hvězdičku si to vysloužilo za to, že Austin mi pořád připadá jako takovej sympatickej dědula, není tak otravnej ve svých filmech jako třeba Cage poslední dobou. No a sem tam je k vidění pěknej moment jako třeba připoutání borce na kapotu bouráku a nabrání směru: stodola:) Jinak těžký podprůměr. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Osamělý kovboj přijíždí do zapadlého městečka příhodně pojmenovaném Hope, aby zde uspokojil svou touhu po pomstě. Místní obyvatelstvo totiž terorizuje banda renegátů, se kterými má hlavní hrdina nevyřízené účty. Tady se nikdo o nějakou inovaci ani nesnažil. prostě se vzalo to neprovařenější téma, použily se všechna klišé a pustilo se to do světa. A pokud člověk nemá náladu na něco byť jen malinko náročnějšíého, tak tohle je ideální. Steve Austin tu máchá svými kladivy s nezaměnitelnou mimikou medvěda, Danny Trejo boxuje do lidského pytle a Serinda Swan tomu dodává tolik potřebný ženský šarm. Hovadina na entou, ale mě to ba. 50% ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

Jedná se zatím pro mě o nejlepší film se Stevem Austinem. Jednoduchá gangsterka, ale mě to bavilo. Záporák Trejo hrál taky dobře. Souboje jsou dobře natočené. Film nemá nic extra nového ani moc nápaditého, ale to nevadí. Úvod je ale slabší a občas jsou ve filmu určité nesrovnalosti. Austin se umí prát, potěšilo dost soubojů. Takže moje hodnocení je tak na 67% = *** ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Niekedy sme mali segalovky, teraz máme austinovky. Ďalšia videofilná B-čkovina s dvojmetrovou, hrubokrkou obludou Austinom, ako neľútostným pomstiteľom, ktorý na vlastnú päsť vykonáva spravodlivosť. Jediný rozdiel je v štýle boja, inak je to stále o tom istom. A Trejo sa konečne poriadne pobil. 2 z 5 ()

Galerie (15)

Zajímavosti (4)

  • Natáčení probíhalo v Agassiz v kanadské provincii Britská Kolumbie a ve Washingtonu ve městě Tacoma. (Terva)

Reklama

Reklama