Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ryan Varrett (Steve Austin) byl policistou, dobrým policistou s vyznamenáním, se kterým si osud ošklivě zahrál. Stal se svědkem popravy své manželky a dítěte, a nechybělo mnoho a mezi živými nebyl ani on sám. Z výpravy za pomstou svých nejbližších se stala obsese, kterou lze jen stěží potlačit. Když se dostává na stopu posledním vrahům, přijíždí do města Hope, jemuž nevládnou policejní složky, nýbrž Drayke (Danny Trejo) a jeho násilnický gang motorkářských překupníků, The Circle. Ten si s Raynem chystá brzy vyřídit účty za vraždu Drayekova bratra Rexe (Noel Gugliemi). Celou situaci začínají komplikovat federální složky, pomstychtivý syn zavražděného zkorumpovaného šerifa a Darcyin (Serinda Swan) únos, díky němuž se Rayen pouští proti celému gangu na jejich vlastní půdě. (Conspi)

(více)

Recenze (52)

Segrestor odpad!

všechny recenze uživatele

Řeknu to takhle, ten film je špatný. Dokonce tak špatný, že už by špatnější být nemohl. Naprosto nevyužitý potenciál pánů Austina a Treja, ba co nevyužitý, přímo potlačený. Budete sledovat frašku, která ale není vůbec k smíchu. Budete nevěřícně sledovat dva připosrané klauny, ale smát se prostě nebudete. Můj zápal pro akční filmy s Austinem nebo Dannym Trejo dostal ledovou sprchu. Zůstala jen hořká pachuť v hubě. Jako po leasingu bankovní úřednice v menopauze. Ne, tento amatérský počin řadím hned za masterpiss českého tvůrce nové vlny, umělce Míchala Kabelky Cena života jen s větším rozpočtem. ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Stone Cold pokračuje v natáčení direct-to-dvd břeček, Recoil by obstál možná tak před dvaceti lety, dnes je to unavená, upachtěná rádoby akční jízda, topící se v nudné omáčce bez jediného zrnka atraktivity. Austin jezdí ve svém Plymouthu nebo chodí od jednoho k druhému a nemotorně všem v nepříliš dobrých záběrech drtí žaludky a mozkovny. Opravdu je ale za trest tyto souboje sledovat, jelikož třeba jenom takové otočení se čelem vzad trvá Austinovi přibližně 3,5 vteřiny, napřažení další 3 vteřiny a úder cca 2 vteřiny, takže to máme asi 8 - 9 sekund, než dopadne pěst na hlavu nepřítele, který se za Stone Coldem právě vynořil. No a zbytek fightů, to je jenom: sehnout se a mrda hrstí, ukročit a koleno do jater, zablokovat úder a mrda hrstí. Vskutku inovativní a efektní, což?? Je pravdou, že chtít po medvědovi pružnost lasičky, je jako se snažit zaparkovat A380tku na českobudějovický letiště. Danny klasicky namachrovanec, ale už mu to jeho tělo taky chátrá, finální souboj obsahuje děla ráže snad 15 cm, takový mordy by nerozchodil ani Iron Man, znovu jsou to však pouze rány pěstí nic víc. Alespoň tu jednu hvězdičku si to vysloužilo za to, že Austin mi pořád připadá jako takovej sympatickej dědula, není tak otravnej ve svých filmech jako třeba Cage poslední dobou. No a sem tam je k vidění pěknej moment jako třeba připoutání borce na kapotu bouráku a nabrání směru: stodola:) Jinak těžký podprůměr. ()

Reklama

mzss1 

všechny recenze uživatele

Jedná se zatím pro mě o nejlepší film se Stevem Austinem. Jednoduchá gangsterka, ale mě to bavilo. Záporák Trejo hrál taky dobře. Souboje jsou dobře natočené. Film nemá nic extra nového ani moc nápaditého, ale to nevadí. Úvod je ale slabší a občas jsou ve filmu určité nesrovnalosti. Austin se umí prát, potěšilo dost soubojů. Takže moje hodnocení je tak na 67% = *** ()

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to slabý akčný film so Stevom Austinom. Má dosť dobrý príbeh o bývalom policajtovi, ktorého rodina bola vyvraždená gangstrami a tak ide po tých, ktorí to majú na svedomí, až narazí na mestečko, ktoré je terorizované motorkárskym gangom, polícia je skorumpovaná alebo bezradná a slušní ľudia žijú v každodennom strachu. Ale bývalý policajt to len tak nenechá a chce ich dostať všetkých. Spracovanie je ale veľmi slabé, príbeh ako celok je tu kombináciou mojich dvoch obľúbených klasických akčných zápletiek, pomstu za smrť rodiny, ale aj oslobodenie mestečka s pod rúk vplyvných gangsterov, ale to spracovanie nestojí takmer za nič. Síce nie je zase úplne zlé, väčšinu času sa na to dá bez väčších problémov pozerať, ale takmer nič nefunguje tak ako má, chýba tu nejaký správny úvod, ktorý by vtiahol do policajtovej pomsty, len tak si začne na nudnom mieste, vôbec nefunguje nejaká gradácia, film si len tak pomaly plynie, nič moc dôležité sa nedeje a keď sa aj deje, tak to za moc nestojí, až v poslednej dvadsaťminútovke sa to trochu rozbehne, ale skutočne len trochu, slabá je aj záverečná fáza. Akcie tu moc nie je a vôbec ma nezaujala. Tvoria ju hlavne súboje, ale tie sú v tom najnezaujímavejšom štýle, aký si len viem predstaviť, hlavný hrdina občas na niekoho narazí, väčšinou jednotlivca a pár krát v druhej polovici aj na skupinku, rozdá pár nezaujímavých úderov, asi jeden slušný chvat a to je všetko a navyše je tu plno nevhodných spomaľovačiek, k tomu ešte trochu najobyčajnejšieho strieľania a asi jedného výbuchu a to je všetko a chýba tu aj nejaká väčšia akcia, kde by mohol hlavný hrdina vyčistiť napríklad nejaké gangsterské sídlo, tu to sú takmer všetko len maličkosti. A čo ma najviac sklamalo, aj napriek tomu, že hlavnému hrdinovi ide o pomstu, tak vôbec nie je drsný, rozdáva iba údery, žiadne zlomeniny, krvavé zranenia, dokonca aj ľudí zabije len málo. Niekoľko akčných scén potenciál malo, napríklad moje obľúbené obkľúčenie domu s hlavným hrdinom skupinou ozbrojencov, ale tu to nestojí za nič. Herecké obsadenie nie je zlé, Steve Austin v hlavnej úlohe, ktorý je aj tu sympaťák, takže mu určite fandím, ale v akcii ma tu nebaví ani trochu a aj prístup by mal mať omnoho drsnejší, Danny Trejo ako hlavný záporák, no tu ma vôbec nebavil a ešte niekoľko známych tvárí vo vedľajších úlohách. Réžia a technická stránka sú veľmi slabé, aj v rámci videofilmov je to silný podpriemer. Raz sa to hlavne kvôli Austinovi pozrieť dalo, zase až taká hrôza Recoil nie je, ale v rámci akčných videofilmov tohto typu je to silný podpriemer. 42% ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Rádoby drsná odplata v poněkud jalovém stylu. Ryan Varrett (Steve Austin) býval čestný polda, ale poté co mu vrahové před očima vyvraždili celou rodinu, se dobrovolně vzdal policejní placky, aby vrahy mohl ztrestat osobně. Kroky mstitele ho zavedly do zapadákova jménem Hope kde řádí nebezpečný gang motorkářů (Danny Trejo) vedený ostrým hispáncem Draykem Santiagem, který má pod palcem i místního šerifa. Finální zůčtování může začít.Moc jsem si od tohoto ryze béčkového filmu z produkce bratří Nasserů nesliboval a v podstatě jsem také ani moc nedostal. Chybou bylo, že film nasadil poměrně vláčné tempo, které je proloženo několika pěstními souboji, které často vypadají tak, že holohlavého hromotluka Austina obstoupí banda chlápků, které někdejší wrestler vymlátí, ale tak, že bych se z toho posral, to zase ne. Spíše je to natočeno průměrně, ale několik výbuchů anebo hořící člen bandy padouchů, bylo z ranku, který snesl přísnější měřítko. I ten vizuál nebyl z nehorších. Do toho líbivá kočička Serinda Swan a hlavně dva pekelně charismatičtí řízkové a sice Steve Austin a Danny Trejo u nichž jsem litoval, že ve filmu neměli více společných scén a kteří by si rozhodně zasloužili lepší akční film ve kterém by se neomílalo vše co už bylo k vidění v jiných a lepších filmech. Kdo si však libuje v akčních opusech direct-to-dvd neměl byl si tento akční kousek z kanadské produkce nechat ujít. Mé hodnocení: 60% ()

Galerie (15)

Zajímavosti (4)

  • Natáčení probíhalo v Agassiz v kanadské provincii Britská Kolumbie a ve Washingtonu ve městě Tacoma. (Terva)

Reklama

Reklama