Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Super francouzská komedie, která je naprosto brutálně absurdní. A to je na ní to úžasný. Nedokázal jsem se obejít bez toho, aniž bych neviděl všecky scény, co se v tom nízkonákladovým letu v letadle odehrály. Tak absurdní film jsem neviděl ani nepamatuju...(30.10.2012)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Hrozná sračka, ani jednou jsem se nezasmál !!!!!(8.5.2012)

 • slunicko2
  ****

  Metodický návod, jak se zachovat v případě, že cestovní kancelář zkrachuje dříve, než se vaše letadlo stačí odlepit od země. Vidím tři důvody, proč snímek 42letého režiséra a spoluscénáristy Maurice Barthélémyho shlédnout. 1) Snímek obsahuje pozoruhodné množství vtipných situací a hlášek. 2) Černý humor umějí Angličané, občas Američané nebo Rusové, ale toto je můj první francouzský film, který pracuje s černým humorem...nutno dodat, že skvěle. 3) Ironický pohled na typické francouzské postavičky je dalším neobvyklým atributem tohoto zdařilého snímku.(2.11.2012)

 • freddy
  ****

  Co dělat, když čekáte mnoho dlouhých hodin v letadle bez klimatizace na vzlétnutí a nakonec se dozvíte, že máte vystoupit a najít si jiný zdroj dopravy, protože vaše cestovka zkrachovala? Na to si musí každý odpovědět sám, tento film nabízí jen jednu z mnoha variant, ale nutno dodat, že je to asi ta nejzajímavější a nejvtipnější varianta, která se tvůrcům nabízela. Do kabiny letadla se posadí vysloužilý pilot dopravního letadla, který byl shodou náhod mezi běžnými cestujícími, a dobrodružná cesta může začít. Jelikož se jedná o komedii, tak asi netřeba dodávat, že tento "únos letadla" se neobejde bez zmatků a komplikací, což je pro diváka jenom dobře, protože se seznamuje s řadou postav, z nichž každá je jiná a každá má co nabídnout. Na to, že se jednalo o francouzskou komedii, které nemám příliš v lásce, jsem se docela dobře pobavil a myslím, že mi stálo za to strávit s tímhle filmem svůj čas a určitě mi tenhle neobvyklý příběh utkví v paměti na docela dlouho dobu. Uděluji nadprůměrné čtyři hvězdy.(22.9.2013)

 • trigan
  ***

  Podíval jsem se na to čirou náhodou a vydržel až do konce, který přinese hezké překvapení. Na první pohled absurdní chování pasažérů dokáže pochopit ten, kdo už zažil báječný pocit při sezení v letadle na ploše letiště a poslouchající informaci o tom, že za chvilku už dostaneme povolení k nahození motorů. Můj rekord byl skoro 2 hodiny a pokud by to trvalo 8, tak budu klidně jednat jako hrdina tohoto filmu...(2.11.2012)