Reklama

Reklama

Obsahy(1)

5 dospělých bratrů žije každý svým životem, jeden provozuje restauraci, druhý učí, další vede lékárnu, čtvrtý se profesionálně věnuje pokeru, jen pátý se rozhodl vydat na dráhu zločinu. Pohoda skončí v momentě, kdy se zraněný David setká se zbytkem své rodiny. Velmi záhy vyjde najevo, že David má v patách nejen policii, ale také rozzuřený cikánský gang. Dovolil si jejich vůdce totiž oloupit o nemalou částku. (Snorlax)

(více)

Recenze (3)

chamonix 

všechny recenze uživatele

Ukrývání uprchlého zločince, kšeftování se zbraněmi, praní špinavých peněz a čtyři vraždy. Přitom se stačí uculit na policejní komisařku a všechno je zapomenuto, zahladí se. Každý kriminálník musí chtít být židem ve Francii. ()

Johgas 

všechny recenze uživatele

Zajímavý psychologický film o tom, jak do poklidného života rozvětvené židovské rodiny zasáhne násilí. Jeden z 5 bratrů zámožné rodiny je gangster, vykradl banku a je v zásadní při s cikánským gangem. Gang začne terorizovat i ostatní členy rodiny, kteří se musí spojit a nějak se s tím vyrovnat. Ovšem proti profesionálním kriminálníkům se bojuje obtížně. Závěrečná scéna je velice dojemná (připomněla mi scénu z Musíme si pomáhat). Hudbu složil Armand Amar. ()

Reklama

Snorlax 

všechny recenze uživatele

Kdo by čekal akční řež, bude zklamán, asi by měl raději kouknout na nesestříhanou verzi přenosu ze hry bingo z oblíbeného domova důchodců. Tohle je čistokrevné drama o soudržnosti jedné rodiny. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama