Cizí holka (TV film)

Ivo-Alexander Beck

Julia Oehring

Kostýmy:

Nicole Stoll

Zaujimavy film, slusne natoceny, dobra zapletka, prekvapive rozuzlenie, neopozerani herci. Je jasne od zaciatku, kam to smeruje, ale nie je vsetko tak, ako sa na prvy pohlad zda...(20.4.2012)

• kolemjdouc

málo akce ,zdlouhavé záběry na odhalené nohy...bezduché dialogy.Nelíbilo,nenadchlo.Tečka(5.1.2020)

Loudavé tempo mi nevadilo, těšila jsem se, až se z puberťačky ve smrťáckém tílku vyklube šílená vražedkyně, zombice nebo mužolapka (na upírku nebyla dost napudrovaná). A hle, ono to bylo jinak. Všechno. Vlastně jsem správně odhadla jen jednu z postav, což je na takovou filmovou veteránku dost mizerné skóre.(2.3.2018)

Hodně povedenej film :) nemůžu jinak než 5 hvězd(22.11.2017)

Klady: Postupem času zajímavě rozehraný thriller o pomstě, nepříliš odhadnutelná závěrečná pointa, vhodné ženské herecké obsazení, občasná snaha po originalitě, solidní režie. Zápory: zdlouhavý rozjezd, absence napětí, nevyrovnaná gradace tempa, zbytečné lapsy ve scénáři stran vedlejších postav sousedského páru seniorů, nesympatický herec v hlavní roli. Mé hodnocení: 50%(28.1.2013)