Komentáře uživatele honajz2 k tomuto TV seriálu

 • Magus (E01) (epizoda) (2012)
  **

  Pamatuji si, že v letech 2013 až 2015 (?) jsem na to vždycky viděl upoutávku v televizi a představoval jsem si, jak to bude hororové a mysteriózní, protože prostředí + děj k to,mu prostě vybízelo. No, možná jsem si to měl radši vysnívat dál. Já nevím, je to pilot a kromě té úvodní scény, kdy nás uvádějí do děje a pak těch kazet, kde je ten chlap někde se šamany a relativně mu hrabe (zase to zabili tím, že po nich něco jde a přežili jen čtyři, potom jak se to vyvíjelo dál mám pocit, že tohle nebude mít nic aspoň trochu originálního, ale tuctového a klišovitého jak sviňa. Asi mě mělo varovat jméno Oren Peli, který za tímhle seriálem stojí a já od něj nikdy neviděl žádný dobrý film. No, dám tomu další díl a uvidím, takhle zatím za 2* Btw, fakt uvěřím tomu, že když odborníci nenajdou ztracenou loď v Amazonce, tak že ji téměř bez problémů úplnou náhodou objeví amatéři ve složení lidi od televize + pozůstalí příbuzní.(10.6.2019)

 • Marbeley (E02) (epizoda) (2012)
  ***

  O něco lepší než epizoda minulá, je tady toho víc zajímavého, ale i tak se mi zrovna nelíbí, jakým směrem se to ubírá, ale ještě uvidím, třeba se to posune k lepšímu. I když, od Orena Peliho se to zrovna moc čekat nedá, dokonce v tomhle díle to i chvíli vypadá jak z Paranormal Activity. Slabé 3* Btw, SPOILER už úplně vidím jak ti lidi téměř nebojácně jak spí pod stromy, na kterých je zavěšených tucet panenek... KONEC SPOILERU(18.6.2019)

 • Los Ciegos (E03) (epizoda) (2012)
  **

  Hm, takže nám tu pomalu všichni oslepnou, všichni se chovají jako banda volů, nikam se to neposouvá, napínavé je tu max to shánění cibulek a i to je tady podáno nedůvěryhodně a nerealisticky, ostatně jako celý díl. Hlavně ten found fooatge tam nedává moc smysl a je tam nějak moc kamer, než by mělo být. U nějakých záběrů člověk ani neví, čí je to kamera. Asi s tím seriálem seknu, i když mě teda zajímá, jak to celé skončí... Ale tak stojí za tím Oren Peli, takže nic originálního to nebude. 2*(15.7.2019)