Tajemství kruhu (TV seriál)

The Secret Circle

Tajomstvo kruhu čarodejníc

Drama / Fantasy / Romantický / Horor

USA / Kanada, 2011–2012, 15 h 21 min (Minutáž: 41–42 min)

Tvůrci:

Andrew Miller

Předloha:

Lisa Jane Smith (kniha)

John Frizzell

Britt Robertson, Thomas Dekker, Phoebe Tonkin, Shelley Hennig, Jessica Parker Kennedy, Gale Harold, Natasha Henstridge, Chris Zylka, Ashley Crow, Emily Holmes, Camille Sullivan, Tom Butler, Grey Damon, Kat de Lieva, Michael Graziadei, Joe Lando, Kerry James, Mark Ghanimé, Adam Harrington, Andrea Brooks, Tim Phillipps, Richard Harmon, Lauren Stamile, Chad Rook, Luisa D'Oliveira, Cindy Busby, Lipe Viana, Elise Gatien, Sarah Dugdale, Chris Shields, Marcus Rosner, Lane Edwards, Steven Love, Nina Kiri, Dave Baez, Levi Meaden, Edward Ruttle, Alexia Fast, Stepfanie Kramer, Louis Hunter, Taylor Dianne Robinson, Edwin Perez, Logan Browning, Anthony Shim, Ben Cotton, JR Bourne, Hiro Kanagawa, Arlen Escarpeta, Kaaren de Zilva, Sammi Rotibi, Shannon Chan-Kent, Brett Dier, John de Lancie, Chad Willett, Jared Keeso, Jaime M. Callica, James Kot, Zachary Abel

Ale, ale, ale zase to nebudem prechvalovat. Zas takova slava to neni. Pilot nebyl spatnej, ale opet tu mame ale! Je to proste teen serial, kde se nevyhneme hloupejm postavam, "laskam" a klise. Uz v pilote se mi nelibilo par hloupejch potav (Adam, jeho tatik) a u jeho hlasce "Its the same for u and Adam. U dont wanna mess with fate" jsem si rikala "Wtf? ta holka videla Adama 2x a on si hned mysli, ze je to laska jejiho zivota? Pfff!" Bohuzel, nechci vam tady nejak spoilerovat, ale bude to laska jejiho zivota, to vi od zacatku kazdej (bohuzel). Takze za me 3*** a ocekavam jestli mi tvurci zmenej nazor k lepsimu ba naopak k horsimu.(16.9.2011)

• LittleMonste

Začalo to celkem dobře, Cassie po tom, co ztratí svou matku, odjíždí k poslední žijící příbuzné a tam objeví své schopnosti. Postupem času začala být hlavní hrdinka až příliš dokonalá, vždycky musela mít pravdu a sama představitelka nepatří mezi nejsympatičtější stvoření. Seriál o čarování ve kterém se kouzla praktikují poskrovnu... vztahy jsou chladné, romantika nefunguje vůbec a zachraňuje to pár dobrých charakterů - Diana, Faye. (50%) Ps: To nikomu nepřijde divný, že parta studentů ze střední školy mají v 16/17 letech děti?(10.7.2014)

Byl to docela slušný seriál. Mladý a hezký lidi + nadpřirozeno = patent na úspěch teen seriálu. Ale každý patent se může po čase rozbít a nevím jestli za nízkou sledovaností stál nelogický děj, pomalé tempo uprostřed série nebo i relativně špatné výkony bez nějaké chemie. Technicky zpracováno nadprůměrně. Poslední díly byly už mnohem lepší než rozpačitý začátek a zrovna, když mě to začalo bavit, CW seriál zrušila... Dávám průměrné 3*, pokud se budete někdy nudit a máte pocit, že jste viděli už všechny potenciálně lepší seriály, zkuste i Secret Circle. Ale bombu neslibuju!(9.6.2013)

• Lama.Lama

Na začátku jsem si říkala - wohoo, nový seriál o čarodějnickém spolku, navíc ze stejné dílny jako jsou VD. Ale po pár epizodách mě zaplavila vlna zklamání. Příběhová linie by byla velmi zajímavá, kdyby se scénáristi nesnažili skoro až násilně vyrovnat VD v "akčních" scénách, pro teenagerovské čaroděje/čarodějnice v mých očích nesmyslné. Nesedí mi to prostě do toho příběhu. Nechápu, proč se v tomto seriálu nepraktikuje magie, když to je de facto o čarodějích. Základ měl být ten příběh, který ale po několika dílech ztrácí smysl, a spolek je tam naprosto k ničemu. Pozornost se stáčí k blonďaté Cassie, která je mi čím dál tím víc nesympatická. Původně jsem seriál ohodnotila 4 hvězdami, ale stačilo pár dalších dílů a uvědomila jsem si, jaký to byl omyl. Moje dvě hvězdy jsou pro Phoebe Tonkin a Chrise Zylku. Ostatní je vážně zbytečnost.(7.3.2012)

• Nerhinn

Moje naděje, že stejně jako u sesterských Vampire Diaries se to po nějakých deseti dílech zlepší, nebyly vyslyšeny. Děj není, nikdo z hrdinů mě nezajímá, kromě odporu k některým z hlavních postav necítím vůbec žádné emoce. Přitom kdyby se seriál držel hororového dílu s mrtvým dědou, mohl by být celkem snesitelný.(13.1.2012)

• - Herečka Phoebe Tonkin měla původně ztvárnit postavu Diany Fub. (Dlee)

• - The Secret Circle si při premiéře vydobyl 1,3 ratingového bodu, což v celkových číslech znamená 3 050 000 diváků (Dlee)

• - Pilotní díl „unikl" 3 dny před odvysíláním. (Dlee)