No co... jsem prostě holka a tohle mě neskutečně bavilo. Řekal jsem si, že jedna série, no to je jako dělané na jeden víkend a aby se z toho nestala několikaroční závislost jako z himym, které, i přestože už mě tolik nebaví, prostě musím sledovat dál. Jaké bylo překvapení, když nastal konec a já jen bezmocně hleděla na černou obrazovku ve smyslu: to si ze mě někdo dělá srandu, že seriál neobnovili na druhou řadu a skončí to jako takhle jo? No tak trošku šok, každopádně když se vrátím k těm předchozím dílům, tak super. Tajemno, kapka nebezpečí, fantasy, romantiky, vtipu, drama, kouzel... co víc chtít. Na The vampire diaries od stejné autorky to nemá, ale i tak to byla řádná jízda. A Britt Robertson je skvělá herečka, které si poslední dobou začínám všímat. Jako první jsem ji viděla paradoxně v nejnovějším filmu The first time a pak nezávisle na něm v dalším výborném snímku Cherry. A to už jsem si ji vyhledala a narazila jsem právě na tento seriál a zjistila, že sjem ji viděla už dříve v jiných snímcích aniž bych si jí všimla. Myslím, že má ale slušně našlápnutou kariéru.(4.5.2013)

Asi nutno dodat, že tento seriál není můj nejoblíbenější. V první řadě jsem se na něj podívala jen proto, že je zfilmovaný na motivy knižní série od L.J.Smith, která napsala můj oblíbený seriál The Vampire Diaries. Ale rozhodně není tento seriál špatný. Myslím si ale, že alespoň tři hvězdy si určitě zaslouží ;).(11.1.2012)

• Kosmik 1

Tak Vám nevím, byl jem upozorněn, že se jedná o slušný ba přímo výborný seriál, tak jsem se na něj opravdu těšil. Věděl jsem jen to, že jde o čarodějnictví, víc mi nebylo prozrazeno. To mě svým způsobem nabudilo, ale po první epizodě přišlo obrovské zklamání, páč takovouhle teen čárymárysračku jsem vážně nečekal. Situace se nezlepšila ani po dalších 4 epizodách a já vážně zvažuji, jestli se dívat dál. Nevidím v tom budoucnost a je to pro mě zatím příšerná ztráta času. Prý se to ale po pár epizodách rozjede, jenže nevím, zda už tomuto upozornění či ujištění mám věřit. Zkusím tomu dát šanci maximálně třemi dalšími epizodami, ale zatím vidím plus jen v tom, že nevzniklo více sérií a seriál tak zůstal neukončen. 40% EDIT 23.1.2015: Jelikož nemám rád rozkoukané věci, tak jsem seriál dojel do konce a nejlepší se z mého pohledu událo až v posledních třech epizodách, kdy čarování a příběh nabyde na akčnosti. Přesto nemohu dát víc, než tři hvězdičky, jelikož 19 dílů předtím bylo spíše slabších. Netvrdím ale, že by mě v tuto chvíli nezajímalo pokračování. 45%(18.1.2015)

Ale, ale, ale zase to nebudem prechvalovat. Zas takova slava to neni. Pilot nebyl spatnej, ale opet tu mame ale! Je to proste teen serial, kde se nevyhneme hloupejm postavam, "laskam" a klise. Uz v pilote se mi nelibilo par hloupejch potav (Adam, jeho tatik) a u jeho hlasce "Its the same for u and Adam. U dont wanna mess with fate" jsem si rikala "Wtf? ta holka videla Adama 2x a on si hned mysli, ze je to laska jejiho zivota? Pfff!" Bohuzel, nechci vam tady nejak spoilerovat, ale bude to laska jejiho zivota, to vi od zacatku kazdej (bohuzel). Takze za me 3*** a ocekavam jestli mi tvurci zmenej nazor k lepsimu ba naopak k horsimu.(16.9.2011)

• Gongren

Sleduju seriál, protože tam hraje moje oblíbená herečka-Brittany Robertson-, ale asi přestanu, neboť je mi za ní trapně. Když se chytnou s někým za ručičky a začnou mumlat ty svoje kouzelne formule, tak nevim, jestli se mám smát nebo brečet. Jako určitě bych to doporučil pro malé děcka, jako pohádka je to přijatelné. Dokonce možná pro čtrnáctileté holky, aby se mrkly na trochu te okázalé romantiky, ale jinak se tvůrci seriálu, co se zápletky týče, moc nepředvedli.(4.11.2011)

• - Herečka Phoebe Tonkin měla původně ztvárnit postavu Diany Fub. (Dlee)

• - Autorka knih, L J Smith, oznámila, že její knihy přijali v televizi The CW dne 28. října 2010. Za necelý rok televize objednala seriál o 22 epizodách. (HArna)

• - The Secret Circle si při premiéře vydobyl 1,3 ratingového bodu, což v celkových číslech znamená 3 050 000 diváků (Dlee)