Komentáře uživatelů k filmu (227)

 • BlaCk.EmO
  **

  Od tohoto filmu jsem čekal více. Celou dobu sem se nehorazně nudil a k tomu ty písničky .. 2 hvězdy a to se zavřeným jedním okem.(28.5.2012)

 • Smoldo56
  ****

  Rozprávka nielen pre deti !! Alebo nie ?!! Na Muppetov íst treba uvolnený a nič nečakat, inak vás film značne sklame. Ak ale vypustíte z hlavy šesťnásťku, ktorú máte za sebou, film vás jedine poteší. Je totiž plný vtipkov, sebairónie a predovšetkým úprimnosti a dobrej nálady, akú som už dávno vo filme nezažil. Okrem toho scenár je celkom kvalitný i keď sa ide klasickým hollywoodskym štýlom (kedysi sme boli slávny, dokážeme to znovu !). Jason dokázal že je lepší scenárista ako herec a to asi nejedného človeka prekvapilo. Inak OST je viac než chytlavý (orignál) takže doporučujem.(1.9.2012)

 • aldag
  ****

  Oddechovka, vtipná, s dobrými hudebními čísly i hereckými výkony. Milé oživení vzpomínek z dětství. 80%(9.11.2012)

 • Linduna

  jako fim celkově nebyl žádná pecka. z muppetů by se dalo vymáčknout asi víc. líbily se mi ale originální nápady jako ,,ježdění po mapě". bylo tu taky pár narážek, které děti nepochopí a pár dobrých hlášek. plus má ještě za Jasona Segela a roličku Jima Parsonse....(6.1.2013)

 • panter666
  **

  Celkem příjemná blbůstka, na oddech, ale rozhodně ne na opakované sledování. Co se týče oskara za písničku Man or muppet, já sem pro ta písnička má něco do sebe a rozhodně to byla nejlepší část filmu.(27.2.2013)

 • mcac88
  **

  Sakra tak čekal jsem, že to bude kravina, ale ne až tak taková :)) jako příběh pro děti..ano, ale mě strašně drtí ten blbej zpěv každý 2 minuty...pokud jste dítě nebo se tak cítíte, určitě se na to podivejte(3.5.2013)

 • Dienzenhofer
  ****

  75%(31.8.2018)

1 4 7 9 10 11 12 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace