Malinké zklamání, které má určitě částečně na svědomí hrozný dabing, ale rozhodně ne v první řadě. Jason Segel byl a pořád je velký fanoušek Muppetů, na filmu se to skvěle otisklo, což má za následek neuvěřitelnou roztomilost, které spíše působí na starší diváky než na děti. I když je zde jedno cameo za druhým, většina z nich nejsou bohužel nijak výrazná nebo dotažená. Závěrečné show zase chybí nějaký zajímavější moment, naštěstí to dostatečně vynahrazuje úplné finále. Pořád ale působila trailerová kampaň lépe než celý film. 70%(14.2.2012)

V českých televizních vodách nejsou Mupeti moc známí. Sezame, otevři se sledovalo méně dětí než Večerníček, a tak se nejde divit tomu, že tuzemsko nekopíruje obrovský úspěch v Americe. Zatímco zaoceánští kritici nešetří chválou a sázejí nejvyšší hodnocení jedno za druhým, Češi jsou střízlivější. Čím to? Bohužel není film ani moc kvalitní, jako spíše vzbuzuje nostalgické pocity v těch, kteří na show vyrostli.(30.5.2012)

Nevadí opakování starých vtipů. Tyhle příšerky potěší nejen mrňata, ale pobaví i ty odrostlejší. Camea známých osobností jsou fajn, jen tu mohlo být víc výraznějších hudebních čísel. Jediným opravdovým průserem je odflinklý dabing a o 30 minut připálenější délka.(15.1.2012)

výborná "uletená" disneyovka pre celú rodinu so šialenými figúrkami, veľmi vydareným humorom, dobrou výpravou a riadnou náložou cameo roličiek. jazda, ktorú som si užíval od začiatku do konca, len škoda, že nadabovanú - no už sa teším na dvd a pôvodné znenie!(23.2.2012)

V podstatě další z mnoha debiních Disneyovek se spoustou veselého pitvoření, pestrých barviček a superotravných muzikálových písní (krom oscarové "Man or Muppet"), kterou ale velmi příjemně oživuje mírně dospělejší humor Muppetů a chytré parodování žánru a jeho klišé postupů. Sice se to trochu bije s onou retardovanou Disneyovskou přepíčeností, ale ve výsledku nadhled vítězí a film baví. Dokonce i v případě že se člověk nedíval na staré muppetí pořady, a tudíž ho zcela mine silný důraz na nostalgii který film často staví do popředí. Plus je tu asi miliarda převelice zábavných cameo roliček snad každého komediálního herce v americe. 7/10(6.3.2012)

// "We go live in 3.. 2.. 1.. it's time to play the music !)" Muppeti jsou blázni! Jason Segel je blázen! A vadí to? Vůbec. Loutky válí, nikdo si na nic nehraje, všichni si to skvěle užívají a atmosféra je zkrátka úžasná. Málokdy se stane, že mi ve filmu vůbec! nic! nechybí! Tohle je jeden z těch případu, protože mě vážně nenapadá, co víc bych si mohl přát a proto plný počet, proto jsem to dnes viděl už potřetí, proto jsem se celý film usmíval jako pako a proto se tak hrozně těším na pokračování :) .. maniacal laugh. Maniacal laugh! MANIACAL LAUGH!(6.8.2013)

• iamek

Dvě hvězdy za nostalgii, Segela a cameo role.(12.5.2012)

Tento film je príliš roztomilý, aby sa dal hodnotiť zle. Faktom však je, že trpí rovankým neduhom ako MACÍK - príbeh je triviálny. Občas si z neho uťahujú samotní herci, ale aj tak to nie je také vtipné, aby to vyvážilo príbehovú báchorku. Čakal som, že film sa viac sústredí na ľudskú zápletku (imho rovnakú ako mal MACÍK), ale toto je hlavne o plyšiakoch. Prekvapivo k záveru, ktorí patrí čisto im, sa všetko zlepšuje a divák sa už len usmieva ako malé decko...(22.1.2013)

Keď v roku 1974 a 1975 uviedol Jim Henson na obrazovky dve pilotné časti svojej bábkovej show The Muppets ( v rokoch 1976 - 1981 bolo natočených 120 epizód ) boli tieto bláznivé postavičky známe už dve desaťročia z rôznych televíznych projektov. Ich priaznivec Jason Segel ich ako spoluautor scenára vzkriesil a podarilo sa natočiť rodinný muzikál s vcelku podarenými hudobnými číslami. Možno nebude súčasnými deťmi pochopená všadeprítomná nostalgia, ale to je len preto, lebo žabiaka Kermita, miss Piggy, medveďa Fozzieho, Scootera alebo Gonza vôbec nepoznajú. Tak či onak sa podarilo vytvoriť slušnú, hoci jednoduchú, zábavu.(13.3.2012)

Mupeti jsou známý převážně ze svých krátkých a zábavných skečů a filmovou premiéru si odbily už roce 1979. Tentokrát se vydávají na velké plátno v novém příběhu pro celou rodinu, kde nechybí obvyklý humor a spousta hudebních čísel. Jedná se o překvapivě zábavnou podívanou, která potěší jak děti (spousta zábavných postaviček, pro děti chytlavé písně) tak i dospělé (překvapivě neinfantilní příběh a zdařilý humor). Mě tedy nikdy tyto loutkové postavičky k srdci nepřirostly a moje výsledné hodnocení tomu odpovídá ale pokud vám Mupeti nejsou cizí, budete v tomto filmu jako v ráji.(14.3.2012)

Už jen pro ten přísun celebrit, které se neštítí si ze sebe dělat nonstop legraci, si nelze Mupety nezamilovat. Překvapilo mě, jak může být dětský film o loutkách tak sebereflexivní, uvědomělý a především inteligentní. Jason Segel jednoduše překypuje nápady - ve výsledku se jedná o roztomile naivní, hravé a důstojné oživení nyní již neatraktivních plyšových postaviček. Navíc se skvělými muzikálovými čísly.(2.3.2012)

Toto som potrebovala.(25.2.2012)

• ARI50

Nikdy mě nebavily a film už vůbec ne pro mě to je absorutní blbost.(9.9.2018)

• korbitch22

Chris Cooper odmítl scénář k Mačetě,že je to prý nejabsurdnější věc kterou kdy četl.Tak to nejspíš před začátkem natáčení Mupetů nečetl scénář vůbec.Slabomyslná,vlezlá,patetická vymývárna mozků,srovnatelná svým idiocismem snad jen s Teletubies.Odporné písničky,retardovaný Segel,který by se měl jít vážně léčit.Po shlédnutí několika věcí ve kterých měl scénáristické a zpívánkové ambice,ho totiž shledávám nebezpečným,pedofilním psychotikem.Jinak si jeho stupidní scénáře neumim vysvětlit.Mupeti jsou v americe něco jako u nás Spejbl s Hurvínkem,ale zatímco Spejbl a Hurvínek se v rámci možností a se zatnutým svěračem dají přežít,tahle Mupetí rodinka,která vlezle a vychytrale kalkuluje s mozečky malých dětí je až hrozivá,dlouho sem se nesetkal s tak odporným filmem,který přímo vybízí k zavření tvůrců do cely pro mentálně zaostalé dementy a nebezpečné úchyláky.Tohle je to nejspodnější dno filmové zábavy jedna z nejpříšernějších sraček kterou sem kdy viděl a jasně to vypovídá o labilní mentalitě američanů.Jak se proboha v tak nevkusném a primitivním filmu mohou objevit lidi jako Neil Patrick Harris nebo Chris Cooper.Segel je debil a už i v HIMYM mě deptá od konce třetí sezóny,ten člověk fakt není v pohodě.10%(18.3.2012)

• maseer2

na jednu stranu objektivně ne vyloženě "špatný" a zpracováním i vcelku originální film, ve kterém se mihne spousta známých herců.. na stranu druhou ale snímek trpí absolutně nezajímavou zápletkou, neustálým tlacháním postav o ničem a spoustou otravných písniček - opravdu nechápu, co je na songu "Man or Muppet" oscarového.. nuda, nuda, nuda - děkuji, nechci..(20.3.2012)

Proč tak nízké hodnocení? Cožpak se tolik lidí neumí smát a radovat? Mupeti jsou zatraceně pozitivní a švandovní film se spoustou originálních nápadů. Nasmál jsem se dost a za to děkuji.(4.3.2013)

Já nemůžu jinak, ale musím dát plný počet. Muppets se mi líbilo od začátku do konce pro svůj velký optimismus, určitou (zdravou) naivitu, pohodové písně a skvělé postavičky, které mě mile pobavily. Herci však také nezklamali, naopak, do svých rolí se skvěle hodili. Velmi příjemné překvapení.(13.3.2012)

Výborný, pozitivní, chytrý film. Tak jako mě nabili energií Muppeti, mě v posledních měsích nenabil žádný jiný film .. Soundtrack dokonalý! :) .. a scénu s písní "Man or Muppet" si budu pamatovat ještě hodně dlouho!(18.4.2012)

Je jasné, že jsem zcela mimo cílovou skupinu diváků a stejně tak je zřejmé, že jakožto ne-Američan nemám příliš velkou šanci docenit kouzlo Mupetů v celém jeho rozsahu. Takže proto ty průměrné 3*. Na druhou stranu - být dítětem (a ideálně dítětem americkým), nepochybně bych se bavil královsky. Tento film je totiž stručně řečeno povedený. Pěkný příběh s happy-endem, vtipné scénky, sympatičtí mupeti a kupodivu poslouchatelná hudební čísla činí tento snímek ideální volbou pro dětské publikum. Navíc si cením toho, že tvůrci eliminovali na nezbytné minimum onu pro americké dětské filmy typickou nesmyslnou a bezhlavou řežbu postaviček (které bychom se asi měli smát a která dokonale zazdila filmové Šmouly). Takže ano, tento film za zhlédnutí stojí - děti pobaví a ty starší donutí k tomu, když nejvtipnější z celého filmu jim příjde vystoupení Kamily a drůbežího sboru, že by se měli nad sebou zamyslet :)(16.6.2012)

Mimo nahodne videnych jpgs som ich poznala len z Mah Na Mah Na, takze o nejakom sentimente sa hovorit neda, ale je to v podstate mile a camea podarene (hl. Emily Blunt a Jim Parsons, zvlast kedze som o ich obsadeni nevedela).(2.3.2012)