Tento film je príliš roztomilý, aby sa dal hodnotiť zle. Faktom však je, že trpí rovankým neduhom ako MACÍK - príbeh je triviálny. Občas si z neho uťahujú samotní herci, ale aj tak to nie je také vtipné, aby to vyvážilo príbehovú báchorku. Čakal som, že film sa viac sústredí na ľudskú zápletku (imho rovnakú ako mal MACÍK), ale toto je hlavne o plyšiakoch. Prekvapivo k záveru, ktorí patrí čisto im, sa všetko zlepšuje a divák sa už len usmieva ako malé decko...(22.1.2013)

Neuvěřitelně příjemný rodinný film se spoustou vtipů, emocí, popkulturních narážek pro znalé diváky a gejzírem originálních nápadů, spojených s vědomím vlastní filmovost (ježdění po mapě a podobně). Mupeti jsou v podstatě takovej univerzální lék na špatnou náladu, kterej by měl zabrat snad na každého. Apeluju na rodiče, aby přestali brát svoje děti do kina na mrdky typu High School Musical, Twilight, nebo pohádky Zdendy Trošky a chodili s nimi radši na filmy, jako jsou Mupeti - veselé, pěkné, milé, vtipné, vkusné.(11.2.2012)

• Sammya

Co to krucinál bylo? Dobře, asi jsem nepochopila tu kultovní roli Mupetů v americké kultuře, ale i tak jsem na sebe pyšná, že jsem to dokoukala do konce. Jason Segel a Amy Adams jsou mí oblíbení herci, ale nechtělo se mi na to koukat, dokud jsem nezjistila, že tam hraje i Jim Parsons. Běda mi, někde v půli filmu jsem zjistila, že je to jen asi tak půlminutové cameo. No, za blbost se platí. Většinu filmu jsem koukala s wtf výrazem, nebo se ukrutně nudila. Píseň Man or a Muppet byla asi to nejlepší, i když teda za tohle dát Oscara? Už se nedivím ničemu. Nejvíc mě pobavily závěrečné titulky, a to jen proto, že ten song má pro mě povahu soukromého vtipu.(10.6.2012)

"Už nikdy nechci vidět odpadový zvon !! Vyhodíme to tady do vzduchu !!" ;) Tak neskutečně, možná až zlomyslně, sebevědomý muzikál, či spíš svérázná dospělácká pocta Mupetům ze Sezam Street, snad ani nemohl natočit nikdo jiný než šílený James Bobin, jehož jméno okamžitě připomene jiného cvoka, totiž Sachu Barona Cohena a jejich projekt Ali G Show.. Tvůrci skriptu James Bobin s Jasonem Segelem dokázali nemožné, výborně i chytře pobavit v jednadvacátém století pomocí na první pohled odkecaných hrdinů druhé poloviny toho předešlého, ačkoliv tihle Mupeti, to je hodně velký bizár..;) Jen nechápu, jak vlastně Mupeti mohli unést největšího z Mupetů Jacka Blacka.. Toho by přece nikdo neunesl !! ;) [ Dabing 1/10 ] Tohle je neskutečné zlo !! Dost dobře nerozumím Studiu Virtual, co je vlastně vedlo k podobně nesmyslné diletanštině.. Jeden z učebnicových případů, jemuž by zkrátka slušelo pouze originální znění s titulky..(31.7.2015)

Veľmi sympatickí herci a výprava filmu nemá chybu a je veľmi pestrá, réžia veľmi dobrá, predloha a scenár zvládnuté taktiež na jedničku. Vkusná kamera a kvalitný strih je zaručený. Tomuto filmu by som dal aj ďalších Oskarov Muppets si zamiluje snáď každý. Každý Muppet je osobnosť. Ľahko sa však film skritizuje obzvlášť mladším divákom, keď si neuvedomíte, akým fenoménom pre amerického diváka je Kermit, Miss Piggy, Gonzo a ďalší. Plyšové postavičky zdieľajú deti od malička v postieľke a sú nimi milované a šťastné. Milujem Amy Adams v tejto snímke. Je tu neuveriteľne rozkošná. Ako sa hovorí - na zjedenie.(28.10.2019)