• StarsFan

Chris Cooper je v roli záporáka lahůdkový, bohužel z děje, vtipů nebo písní už nadšením neskáču. A to i přesto, že muzikály mám ráda, a filmy, ve kterých si jsou postavy vědomi toho, že jsou ve filmu (viz celá série "Road to" s Bobem Hopem a Bingem Crosbym), zbožňuji. A když mě mnohem víc než film mě bavila mupetí reklama od Orange, která běžela před ním, je tu zákonitě něco špatně.(14.3.2012)

Veľmi príjemná oddychovka. Síce tomu chýba niečo väčšie, premyslenejšie a v určitom zmysle aj epickejšie - na čo navnadila séria trailerov, ale spokojný som bol. Jednak je fajn, že sa spravil film, ktorý vzdáva hold týmto postavičkám a láska k nim je viditeľná s každého jedného prejavu. Či už človeka alebo Muppeta. Rovnako potešia veselé pesničky, scudzovacie efekty a cameá celebrít. Stoller a Segel, ktorý stáli už za filmami ako Forgetting Sarah Marshall a Five Year Engagement spísali k tomuto dielku scenár. Odľahčenie a príjemný humor sa vďaka tomu nesie celým príbehom. Inak je to ale skôr tradičný žánrový rodinný film, ktorého obľúbenosť je podmienená vašim poznaním Muppetov aj toho či ich máte radi, alebo nie. Ale rozhodne sa jedná o veselý, nenásilný film, v ktorom sa dá nájsť okrem moralizovania aj kopec príjemných odkazov a vtipov. Pre mňa osobne najväčší kráľ Muppets - Animal a najlepšia scéna - posledná pieseň Manamana.(13.5.2012)

Malinké zklamání, které má určitě částečně na svědomí hrozný dabing, ale rozhodně ne v první řadě. Jason Segel byl a pořád je velký fanoušek Muppetů, na filmu se to skvěle otisklo, což má za následek neuvěřitelnou roztomilost, které spíše působí na starší diváky než na děti. I když je zde jedno cameo za druhým, většina z nich nejsou bohužel nijak výrazná nebo dotažená. Závěrečné show zase chybí nějaký zajímavější moment, naštěstí to dostatečně vynahrazuje úplné finále. Pořád ale působila trailerová kampaň lépe než celý film. 70%(14.2.2012)

Teď už mě vážně nic nepřekvapí. Aneb z nuly hrdinou. Muppeti jsou tak šílená pecka, že tomu ani druhý den nevěřím. Taková pecka, že se na ně určitě ještě někdy podívám. Neuvěřitelné gagy, výborné obsazení do cameo rolí a pár prostoduchých, ale chytlavých písniček. Nejvíc dostane rapující záporák, slepičí remix a k dokonalé spokojonesti: tak neskutečné rozuzlení do happyendu jsem neviděl. Nebýt toho, že můžu srovnat s jinými komediemi dám i 5 hvězd. Komedie roku!(7.3.2012)

Překvapilo mě, že není film o Jasonu Seagal a okolo poskakujících maňáscích, ale Muppets mají hlavní roli, vše se točí okolo nich a lidští herci vedle opravdu jenom tlačí děj kupředu. The Muppets je prototypem rodinného filmu, za který se nemusí filmový fanoušek stydět, hlavně díky tomu, že si Muppets dělají většinou srandu ze sebe samých. Spousta cameí (a ještě další ve vystřižených scénách, viz. imdb) a cítím se snad jako bych tu rozjetou partu znal i někdy předtím a dali jsme si sraz po minimálně desetiletce abstinence. 60 %(10.4.2012)

• - Automobil ve třídě, který žákům Amy Adams sloužil jako pomůcka, je Morris Minor - v Británii populární poválečný automobil. (Hal_Moore)

• - Chrise Coopera učil rapovat Bret McKenzie. (Hal_Moore)

• - V závěru filmu, kdy Kermit a jeho banda vyjde z divadla, je na jednom ze sousedních domů vidět poutač na film Auta 2 ( 2011). (Lorge)