Natěšenej jak malý děcko a na konci stále spokojený, ale nijak unešený. Mupety jsem jako prcek miloval, ale opravdu je to zábava spíš jen pro malé děti. Film je ale naštěstí poctou těmto loutkám a věnován právě takovým fandům, jako jsem já. Takže si odrostlejší divák užije vzpomínky na některé postavičky, černý humor a camea známých herců. No a těch písniček mohlo být klidně i víc, protože i v českém znění měly svoje kouzlo - a to i přes počáteční šok z infantilnosti.(30.5.2012)

Malinké zklamání, které má určitě částečně na svědomí hrozný dabing, ale rozhodně ne v první řadě. Jason Segel byl a pořád je velký fanoušek Muppetů, na filmu se to skvěle otisklo, což má za následek neuvěřitelnou roztomilost, které spíše působí na starší diváky než na děti. I když je zde jedno cameo za druhým, většina z nich nejsou bohužel nijak výrazná nebo dotažená. Závěrečné show zase chybí nějaký zajímavější moment, naštěstí to dostatečně vynahrazuje úplné finále. Pořád ale působila trailerová kampaň lépe než celý film. 70%(14.2.2012)

Už jen pro ten přísun celebrit, které se neštítí si ze sebe dělat nonstop legraci, si nelze Mupety nezamilovat. Překvapilo mě, jak může být dětský film o loutkách tak sebereflexivní, uvědomělý a především inteligentní. Jason Segel jednoduše překypuje nápady - ve výsledku se jedná o roztomile naivní, hravé a důstojné oživení nyní již neatraktivních plyšových postaviček. Navíc se skvělými muzikálovými čísly.(2.3.2012)

Pěkný pohádkový příběh s komediálním podtextem na několika vlnách a taktéž s pár muzikálovými výstupy, který si místy dělá legraci i sám ze sebe i určitých filmových stereotypů a nechybí mu nadhled. Na druhou stranu není absolutně fascinující, ani plný intenzivního humoru či propracované zápletky. V podstatě to vypadá, jako by Jason Segel, díky tomu že je z něj holywoodská hvězda, mohl konečně zrealizovat svůj vlastní fanouškovský film o Muppetech. Který je vlastně dobrý, ale úplně mu rozumí jen Jason sám. The Muppets je vlastně lepší film, než by se zdálo, avšak trošičku minul mé očekávání, i když mě častokrát pobavil a i potěšil. A proto The Muppets oceňuji jako lepší průměr, který neurazí.(31.8.2012)

Je zvláštní jak ve filmu zcela samozřejmě fungují loutky s lidmi, jakoby snad byli všichni z jednoho těsta. Film má přes tento pitomý nápad rozhodně něco do sebe a s postupem času si dikák některé postavičky i oblíbí. Mě se hrozně moc líbilo Zvíře. Rozhodně jsou Mupeti lepší než nedávno uvedení Šmoulové.(15.3.2012)

• - Potíže se získáním celebrity, která by uváděla show Muppetů, jsou odrazem problémů se sháněním celebrit do seriálu The Muppet Show. (HellFire)

• - Americká televize FOX označila film za komunistickou propagandu, která se snaží „vymýt dětem mozek a obrátit je proti kapitalismu“. (Brousitch)

• - První Mupetí film, který získal Oskara. (Hal_Moore)