Když jsem byl ještě mladý chlapec tak se mi pořad Sezame otevři se docela líbil. Ale u nás rozhodně jeho sláva nedosahovala jako u Muppetů v západním světě. Ale i tak při sledování The Muppets musíte každou chvilku zamačkávat jednu nostalgickou slzu za druhou. Ideální film pro víkendové rodinné odpoledne, při kterém se rozhodně budou bavit jak ratolesti tak jejich rodiče. Bohužel rozjezd je dosti pomalý, ale finále spolu s nespočtem hvězdných cameí vrací misky vah na tu lepší stranu. Na 4 to u mě není, ale po shlédnutí mám nepříjemně dobrou náladu.(5.3.2012)

Myslím, že nejen já jsem vyrůstala na mupetech a Sesame street. Tyhle srdečné loutky se člověku dokázaly dostat pod kůži a o víkendu jsem si v dětství nenechala ujít jediný díl. Tento film je stejně jako mupetí show a Sezame, otevři se! přehlídkou jednoduchosti žití. Té jasné přímé prosté krásy, té dětské. V dospělosti je totiž život obdařen spoustou povinností a strastí, zatímco děti vnímají svět pořád tak nějak krásně. Bojím se říct naivně, protože možná jsme jako dospělí příliš pragmatičtí. The Muppets je tedy snímek dětsky krásný, vrátí vás do dob, kdy vás starosti minuly a na tu hodinku a třičtvrtě vás nechá být dítětem, které se zmocnilo ovladače od televize. Opět jsem se přesvědčila, že Jason Segel je muž mnoha talentů a obdivuji jeho práci na The Muppets. Zároveň ve filmech zbožňuji ty velké taneční scény, kde sesynchronizovaně tančí klidně stovka lidí a zpívají nějakou píseň, o tom jak je všechno krásné a jednoduché. Na chvíli tomu uvěříte a dojmete se, jenomže pak musíte zpět do reality. Jsem ráda za každý návrat do bezstarostného dětství.(7.8.2012)

To hodnocení je podle mého názoru až moc nízké, zas až tak hrozné to není. Tenhle snímek by si zasloužil více pozornosti. Jde o skvělou rodinnou komedii s muzikálovými prvky a někdy i s absurdním humorem o comebacku jedné populární skupiny. Pokud vím, tak jako menší jsem na tomhle byl v kině a moc se mi to líbilo. Nejvíc mě ale udivovalo, že máme celý kino sál jen pro sebe.(6.9.2017)

The Mupetové, The Šmoulové a nevím co ještě všechno se hodlá natáčet a připomínat, že ještě nepatří do retro archívů. Muppets jsem jako malý v dobách jejich slávy sledovával na rakouských TV stanicích, ale moc jsem nechápal proč plyšové loutky mají podobu zmutovaných zvířátek a divných lidí (byť jsem byl trénován Studiem Kamarád) a tušil jsem, že tohle divadýlko je asi určené dospělým. Když jsem dospěl, tak mě zas naopak tihle Mupeti přišly dětsky nejapní. Myslím, že tenhle mupeťácký svět přežívá jen díky nostalgii vetšiny Američanů a těm je i druh humoru, příběhu v tomto filmu určen. The Muppets jsou dle mého již trošku vyčpělí plyšoví maňásci - ne tím jak vypadají, ale tím, co a jak předvádějí. Na druhou stranu dýchla i na mě tá neúprosná nostalgie vidět zas po sto letech všechny ty tajtrdlíky pohromadě a provedení písničky Man or Muppet mě prostě dojalo.(9.3.2012)

Povedený návrat Mupetů na stříbrné plátno je milou pohádkovou podívanou, ze které musí být pravověrní fanoušci nadšení. Ostatní si můžou v klidu užívat nenápadně ale hodně ujeté vtípky a narážky ve stylu huličských vtipů z hipísáckých let, kdy tihle (ne)loutkoví hrdinové vznikli. Zpívanky se dají snést a nespočet celebrit v cameo rolích je samozřejmostí!(19.5.2012)

• - Den před uvedením filmu na trh s DVD nosiči dostali Mupeti svou hvězdu na Hollywoodském Chodníku slávy. Je umístěna před divadlem El Capitan Theater, jenž je vlastněn společností Disney a v samotném filmu se objevuje jako Muppet Theater. (Hal_Moore)

• - Fotografie, kterou slečna Piggy a Kermit ve filmu spojují, pochází z jejich svatby ve filmu Muppets dobývají Manhattan (1984). (Dreadd)

• - Fozzie a jeho prdící boty se nesetkaly s kladným ohlasem ze strany loutkařů, jež ovládaly Muppety. Svým vyzněním nesedly do humoru této show. Ve filmu tak všichni tento vtip odmítají. (HellFire)