Reklama

Reklama

Mupeti

  • USA The Muppets (více)
Trailer 3

Walter, největší fanoušek Mupetů na světě, jenž je na dovolené se svými přáteli Garym (Jason Segel) a Mary (Amy Adams) z amerického městečka Smalltown, odhalí zákeřný plán ropného magnáta Texe Richmana (Chris Cooper), který se chystá srovnat se zemí Mupetí divadlo a těžit ropu, nedávno objevenou přímo pod tímto bývalým působištěm Mupetů. Aby Walter, Mary a Gary mohli zorganizovat největší televizní mupetí maraton v dějinách a pokusili se tak získat deset milionů dolarů, potřebných na záchranu divadla, musejí společně s Kermitem nejprve znovu sjednotit všechny Mupety, kteří se mezitím vydali za vlastním štěstím: Fozzie v současné době vystupuje s revivalovou skupinou Moopeti v casinu v Renu, Miss Piggy pracuje jako editorka módní rubriky pro plnoštíhlé v pařížském Vogue, Animal je pacientem kliniky v Santa Barbaře, která svým klientům pomáhá zvládat návaly hněvu, a Gonzo je bohatým podnikatelem v oboru instalatérství a kanalizací. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (61)

Trailer 3

Recenze (236)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

S Mupety jsem v mládí zase tak moc nesetkal. Je fakt, že jsem občas koukal na Sezame otevři se, ale většinu času jsem proseděl u Star Treku, Hvězdný brány, Krtečka nebo Pojďte pane budeme si hrát. Každopádně mi příjde hrozně sympatický, že se v Americe najde takový obrovský počet nadšenců, kteří chtějí tuhle pohádku oživit. A co více, tenhle film je neuvěřitelně milej a kolikrát je to fakt naprosto upřímná legrace. Je mi jasný, že hodně tomu dal Jason Segel, který se na filmu z velký části podílel. Je to sympaťák. Je vidět, že to co dělá, dělá z lásky a tenhle film je naprosto přesným příkladem. Nám, Čechům, Mupeti moc neřeknou, ale i tak je tenhle film fakt fajn a jsem rád, že jsem mu dal šanci. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelně příjemný rodinný film se spoustou vtipů, emocí, popkulturních narážek pro znalé diváky a gejzírem originálních nápadů, spojených s vědomím vlastní filmovost (ježdění po mapě a podobně). Mupeti jsou v podstatě takovej univerzální lék na špatnou náladu, kterej by měl zabrat snad na každého. Apeluju na rodiče, aby přestali brát svoje děti do kina na mrdky typu High School Musical, Twilight, nebo pohádky Zdendy Trošky a chodili s nimi radši na filmy, jako jsou Mupeti - veselé, pěkné, milé, vtipné, vkusné. ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Svérázný film, u kterého se dá opravdu zvráceně bavit a připadat si jako dítě i s občankou v kapse. V sále s mnoha dětmi jsme se s doprovodem smáli asi jen my dva a nejsem si jist, zda desítky cameo rolí a narážek dokáže dětská mysl pochopit a akceptovat. Ale mupeti samotní jsou příjemné nostalgické retro, které nechává doma tupý humor plný sexistických narážek a snaží se hrát na vlnu plyšového... ups, já myslel rodinného, humoru. Segelův humor a nápady vložené do filmu jsou překvapivě funkční, někdy neuvěřitelně "jiné" ("to bude krátký film", "to byl výbuch, máme na to rozpočet?"...), takže jejich "nadčasovost" je jistá. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $45miliónovTržby USA $88,631,237Tržby Celosvetovo $165,184,237Tržby za predaj Blu-ray v USA $30,472,010 //počet predaných kusov 1,186,000Tržby za predaj DVD v USA $34,041,670 //počet predaných kusov 1,616,626║ podarené, neveril by som že ma to až tak chytí, túto partiu som naposledy sledovával na prelome 90rokov, a tento výtvor ma značne pobavil, dokonca aj dojal, milé, normálne povzbudenie v inakosti oproti ostatnej novodobej produkcii, Slovenský dabing sadol /75%/ ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,JESTLI MUPPETI VYBEROU DESET MILIONU DOLARŮ, - COŽ STOJÍ TAHLE BUDOVA, JEŠTĚ PŘED VYPRŠENÍM SMLOUVY, DOSTANOU STUDIO ZPĚT“..... /// Romantickej vejlet do L.A, jehož jediným cílem bude – přes všechny ty lidský starosti – ZABRÁNIT DEVASTACI MUPETŮ! Lidi ustupujou loutkám a i díky spoustě cameo rolím je to fakt ,,jeblá“ zábava. Písničky – vobčas to vypadá jak v indickým (například... a jen trošičku...ale na každým šprochu, pravdy trochu...), ale (seru na to, že teď budu vypadat dementně!!!) já (můj syn samozřejmě taky!) se bavím! Netradiční humor, plnej narážek, poťouchlejch (debilní slovo) vtípků, kterej mě fak bere! Možná je ve mě kus loutky (pak jsem asi lidská loutka)....nebo su loutkovej člověk, ale spíš bych si mohl fakt připadat jako kretén, kterýho nakazil mladej smíchem. Nikdy jsem nebyl milovníkem estrád. Dokuď nepřišli MUPETI! 4*? No a co! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Od mládí si sahám do rozkroku, když slyším jména Kermit, Miss Piggy nebo Fozzie. 2. Lily má hudební tábor, Barney šmouluje a já chcu vidět, co dělá ve volným čase Marshall! 3.) Thx za titule ,,Sagittario“ a ,,somerset“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Galerie (112)

Zajímavosti (26)

  • Americká televize FOX označila film za komunistickou propagandu, která se snaží „vymýt dětem mozek a obrátit je proti kapitalismu“. (Brousitch)
  • Na plakátu divadla Muppetů i ve staré kanceláři Kermita lze spatřit fotku Jima Hensona (mimojiné tůrce Kermita). (HellFire)
  • Fozzie a jeho prdící boty se nesetkaly s kladným ohlasem ze strany loutkařů, jež ovládaly Muppety. Svým vyzněním nesedly do humoru této show. Ve filmu tak všichni tento vtip odmítají. (HellFire)

Související novinky

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky

27.02.2012

84. udělování zlatých sošek, ke kterým se po letech vrátil Billy Crystal jako průvodce, bylo ve znamení tradice. Jedna z nejočekávanějších a nejsledovanějších televizních show roku se vrátila ke svým… (více)

Oscarové nominace 2012

Oscarové nominace 2012

24.01.2012

84. udělování výročních cen Americké filmové akademie se blíží. Ať už se vám to líbí nebo ne, pořád jde o nejsledovanější a z jistého pohledu i nejprestižnější filmové ceny na planetě. Takže, kdo se… (více)

Reklama

Reklama