O těchto maňáskách jsem slyšela, ale nikdy jsem jimi nebyla nijak zvlášť zasažená. K filmu jsem proto přistupovala s velkou dávkou nedůvěry. Považovala jsem ho za jednoznačnou ztrátu času a samozřejmě za pěknou blbost. Ona to samozřejmě blbost je. Ovšem, malým dětem se to bude určitě líbit a budou nadšením bez sebe. Na filmu je vidět, jak byli tvůrci zapáleni pro věc a jak nešetřili nadšením. Jen škoda, že dabing to všechno zabil.(6.3.2012)

,,JESTLI MUPPETI VYBEROU DESET MILIONU DOLARŮ, - COŽ STOJÍ TAHLE BUDOVA, JEŠTĚ PŘED VYPRŠENÍM SMLOUVY, DOSTANOU STUDIO ZPĚT“..... /// Romantickej vejlet do L.A, jehož jediným cílem bude – přes všechny ty lidský starosti – ZABRÁNIT DEVASTACI MUPETŮ! Lidi ustupujou loutkám a i díky spoustě cameo rolím je to fakt ,,jeblá“ zábava. Písničky – vobčas to vypadá jak v indickým (například... a jen trošičku...ale na každým šprochu, pravdy trochu...), ale (seru na to, že teď budu vypadat dementně!!!) já (můj syn samozřejmě taky!) se bavím! Netradiční humor, plnej narážek, poťouchlejch (debilní slovo) vtípků, kterej mě fak bere! Možná je ve mě kus loutky (pak jsem asi lidská loutka)....nebo su loutkovej člověk, ale spíš bych si mohl fakt připadat jako kretén, kterýho nakazil mladej smíchem. Nikdy jsem nebyl milovníkem estrád. Dokuď nepřišli MUPETI! 4*? No a co! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Od mládí si sahám do rozkroku, když slyším jména Kermit, Miss Piggy nebo Fozzie. 2. Lily má hudební tábor, Barney šmouluje a já chcu vidět, co dělá ve volným čase Marshall! 3.) Thx za titule ,,Sagittario“ a ,,somerset“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne(4.3.2012)

"Mupeti" zrovna nejsou něco, co by bylo u nás příliš známé a oblíbené. Spíš ještě známe "Sezame, otevři se", což je ovšem pořad kanadský. Mupeti nejsou o moc jiní. V Americe je to televizní poklad, nás to moc nezasáhne. No dobře, mě to zasáhlo. Film mě bavil i díky tomu, že tam hrál Jason Segel, který je prostě skvělý a bude ještě lepší. Ale hlavně nenucené propojení světa našeho se světa Mupetů funguje, navíc je to vše doplněné skvělou hudbou a písničkami, které jsou chytlavé. Jestli Američani něco umí, tak jsou to muzikály. V tomhle máme ještě obrovské mezery. Chvílemi hloupé, chvílemi zábavné, pro děti, ale hodně i pro dospělé. Hezký příběh, který neurazí, ale u nás asi opravdu ani tolik nenadchne. Tady se projevila moje obliba americké kultury. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/04/diar-milovnika-filmu-c-0003-eastwood.html(14.2.2013)

CITÁT - Úplný dvojčata......... DIALOG: WALTR - Kdo ví, třeba potkáme Kernitta. GERRY - V to bych nedoufal brácho. Mupeti už se na pódiu neobjevili léta. Jejich studio je už jen muzeum. WALTR - Ale to je určitě jen internetový drb. Stejně jako, že polívka je herec. GERRY - Bráško, Polívka je Český herec............ Není to stejné jako seriálové grotesky, ale jinak povedený pokus oživit Mupety.(7.7.2012)

The Mupetové, The Šmoulové a nevím co ještě všechno se hodlá natáčet a připomínat, že ještě nepatří do retro archívů. Muppets jsem jako malý v dobách jejich slávy sledovával na rakouských TV stanicích, ale moc jsem nechápal proč plyšové loutky mají podobu zmutovaných zvířátek a divných lidí (byť jsem byl trénován Studiem Kamarád) a tušil jsem, že tohle divadýlko je asi určené dospělým. Když jsem dospěl, tak mě zas naopak tihle Mupeti přišly dětsky nejapní. Myslím, že tenhle mupeťácký svět přežívá jen díky nostalgii vetšiny Američanů a těm je i druh humoru, příběhu v tomto filmu určen. The Muppets jsou dle mého již trošku vyčpělí plyšoví maňásci - ne tím jak vypadají, ale tím, co a jak předvádějí. Na druhou stranu dýchla i na mě tá neúprosná nostalgie vidět zas po sto letech všechny ty tajtrdlíky pohromadě a provedení písničky Man or Muppet mě prostě dojalo.(9.3.2012)

• - Tex Richman nenávidí Muppety proto, že na večírku k oslavě svých desátých narozenin všechny děti sledovaly seriál a smály se. Jediný Richman nenacházel show směšnou, což jej zostudilo mezi kamarády. (HellFire)

• - Ze všech protagonistů, kteří ve filmu účinkují, se v původním seriálu Muppet Show (od r. 1976) objevila jen Liza Minelli. Natáčení navazujícího projektu Muppet Tonight! (od r. 1996) se pak zúčastnila také Whoopi Goldberg. (Adelaide9)

• - První Mupetí film, který získal Oskara. (Hal_Moore)