Externí recenze k filmu (12)

 • CinemaView.sk (Juraj Kovalčík) ***

  "Téma spája tento film so silnou tradíciou amerických „daj sa dokopy“ príbehov, po ktorých sa človek cíti tak... ľudsky. Dvojica hlavných predstaviteľov robí film znesiteľným aj na sledovanie v páre. Našťastie, herci nezaberajú viac miesta než bábky. Ak aj neviete veľa o televíznej Muppets Show či o…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) ****

  "Mupeti vás na první pohled mohou kombinací živých herců s infantilními maňásky zaskočit, ale nenechte se zmást. Jde o velice příjemný rodinný film, který srší vtipem a dokáže vám výborně zvednout náladu." (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Bališ) ****

  "Ironický film s inteligentným humorom, trochu nostalgie, plno smiechu a zábavy. Tento film je doslova oddychový trháčik na skorú jar. A nezabudnite, že cestovať prstom po mape sa dá stále. Len ten dabing, ten dabing … zlýýý." (více)

 • Filmpress.sk (Miloš Ščepka)

  "Výsledkom je, že ak náhodou ste fanúšikom muppeťákov a nechcete si nechať pokaziť dojem – no aj ak fanúšikom nie ste a chystáte sa s nimi stretnúť prvý raz – najlepšie spravíte, ak sa snímke, uvádzanej v našich kinách so slovenským dabingom vyhnete a poobzeráte sa po filme v pôvodnom znení." (více)

 • Filmserver.cz (Jan Jaroš) **

  "Je nemohoucí v marné snaze napodobit někdejší, z dnešního pohledu notně trapné a vyšumělé výstupy. Navíc český dabing - s ne vždy šťastně přeloženými a nazpívanými texty - má sklon hlasovou stylizaci jednotlivých mupetích postaviček přehánět až ke karikatuře." (více)

 • Filmweb.cz (Stanislav Šulc) ****

  "Při sledování Mupetů divák seznámený s autorským rukopisem Segela a Stollera nebude příliš překvapený. Napsali fantastický scénář, v němž se mísí respekt k látce, k dětskému světu fantazie, v němž jsou si loutky a lidé zcela rovni, a schopnost nabourávat spoustu žánrových i jiných klišé. To platí…" (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II) ****

  "Maximálně příjemný film, který vám dovolí hodit starosti za hlavu, aniž by šlo o tupý produkt, po jehož zhlédnutí budete mít výčitky svědomí. Tohle není guilty pleasure, tohle je dobře natočená pecka!" (více)

 • Kultura21.cz (Veronika Dominiková)

  "Originálu se opravdu jen těžko něco přiblíží. Nejenom, že Mupeti jsou nenahraditelné loutkové příšerky, ale také nikdo další neměl v Disney produkci tak šílený nápad" (více)

 • MovieMania.sk (Slavomír Sochor) ***

  "Podstatu Muppets spočíva v kontraste a monumentálnom kapitalistickom gýči, čo sú v tomto prípade priamo úmerné veličiny. Tvorcovia sa každý moment snažia vyplniť čo najviac odlišnými farbami, absolútne využívajú kombinatoriku koloritov." (více)

 • MovieScreen.cz (Vašek Voslář) ****

  "Na filmu je možná nejlepší právě to, jak používá, využívá i zneužívá všechny scény, které ty pravé bijáky z továrny na sny nejlépe charakterizují. Důslednost těchto momentů je zpočátku zábavná, poté chvíli zarážející a nakonec už zcela přesvědčivě záměrná a svým způsobem dokonalá." (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ****

  "Mupeti jsou bomba, která zvládla naplnit vysoká očekávání po vynikajících upoutávkách. Přiznám se, že už dlouho jsem si film takhle dětinsky neužil. Pokud vám nevadí trošku absurdního humoru a alespoň tušíte, co je tahle banda zač, určitě byste do kina měli jít." (více)

 • Topzine.cz (Pavlína Nouzová) ***

  "Ano, pro ty, kteří zatím o Mupetech vůbec nic neslyšeli – jde o rodinný muzikál. Písniček je ale naštěstí málo a nedočkáme se zvrhlostí, jako byla třeba šmoulím hláskem nazpívaná árie z Toscy v Happy Feetovi 2. Velkou škodou je pak fakt, že dabing byl neúprosný a v češtině uslyšíte i ony písničky,…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace