poster

Co víc si můžu přát

 • Česko

  Co víc si přát

 • Česko

  Co můžu chtít víc

 • Itálie

  Cosa voglio di più

 • anglický

  Come Undone

 • Slovensko

  Čo viac si môžem želať

 • Austrálie

  What More Do I Want?

Drama / Romantický

Itálie / Švýcarsko, 2010, 126 min

 • bohemia_regent
  ***

  Může se zdát, že chování obou záletníků, a hlavně Anny, postrádá logiku, ale ono tomu tak v podobných situacích opravdu bývá - je vidět, že scenáristé mají nějaké ty životní zkušenosti. A jen tak na okraj další potěšitelný, i když s hodnotou filmu nesouvisející postřeh pro fajnšmekry: Ve filmu z roku 2010 vidíme při milostných scénách mladou ženu s poctivým „bobrem“ - že by signál pomalého návratu starých zlatých časů, kdy byla erotika ještě obohacená nenápadně rafinovaným prvkem tajemství? Co víc si přát...(24.8.2015)

 • emma53
  ****

  Velké díky za poeticky dokonalý komentář uživatelce andrii.(3.11.2018)

 • nascendi
  ***

  Niekedy neuvážene zabŕdnem do šedej zóny s nádejou, že tam objavím nejaké skvelé dielko, ktoré z nepochopiteľných príčin ostalo zatiaľ neobjavené. Doterajšie výsledky však spochybňujú moje počínanie, lebo som na nič také nenarazil. Aj táto romantická dráma ma nedokázala zaujať. Ústrednú dvojicu nepovažujem za vhodne vybranú, pretože medzi nimi iskra preskočí iba preto, že je tak napísané v scenári. Príbeh je banálny, ničím neozvláštnený a tvorcovia nevyužili ani jediný rozumný krok, ktorý by zvýšil príťažlivosť ich výtvoru - neskrátili ho aspoň o 20 minút. A tak si myslím, že malá pozornosť, ktorú užívatelia venujú tomuto filmu, má svoje racionálne jadro.(27.3.2015)

 • andrii
  ****

  Naše poznávací znamení: Středa. Na stůl položili jen tak mimochodem pozvánku lásky. Po troškách přihazují spropitné intimním možnostem. Nahota těl jako hlavní (jediný) host, který dorazil? Ponenáhlu vzácný cit se rodí, slzí, bortí. Svedeni láskou, to už tak bývá. Brali i dávali, sami sobě se odevzdávali, vzájemně se odháněli. V jedné místnosti, těžiště milostných něžností, jako tenkrát, poprvé. Buď má nevěstinka, která se svleče, usne ve mně. Čas milenecký uzamkne se v nás, co víc si můžeme přát.(4.6.2015)

 • kolodej1
  ***

  klasické téma nevěry. Dva zadaní se spolu zapletou, postupně nad vztahem ztrácí kontrolu a je v tom víc než sex, nevyhnutelně to tedy musí začít ovlivňovat i jejich rodinný život. Lži se kupí a je třeba se rozhodnout, jestli udělat další krok nebo ne. Není to tématicky nic objevného a ani hlavní představitelé mi nebyli dvakrát sympatičtí, na druhou stranu dobře řemeslně zporacované, v tom dobrém slova smyslu.(28.6.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace