Pravdivý příběh - John Lennon

• USA John Lennon: All You Need Is Love
všechny plakáty
USA, 2010, 93 min

John Lennon

John Winston Ono Lennon byl nejen nejvýraznějším členem světově známé skupiny The Beatles, ale prosadil se jak malíř, herec, spisovatel a politický aktivista. John Lennon byl celý život rebel. Jeho výroky vždy vzbuzovaly rozporuplné reakce. Když v roce 1966 pronesl při jednom interview poznámku o tom, že Beatles jsou populárnější než Ježíš Kristus, rozpoutala se vlna odporu a rozhlasové stanice v USA bojkotovaly vysílání jejich hudby. Pravdivý příběh… John Lennon se věnuje celému Johnovu životu. Od vystupování s The Beatles až po jeho předčasnou, tragickou smrt. Uvidíme dosud nepublikované záběry, ale i patnáctiminutové interview Johna a Yoko z roku 1968, kde vzpomínají na své první setkání… (oficiální text distributora)

balstar007

Tento dokument my dokázal odpovědět na všechny moje otázky co se týkají Johna, Yoko i Beatles, ikdyž už jsem většinu věděl. Ten to dokument doporučuji všem fanouškům Beatles nebo Johna Lennona ale i všem mladým lidem i dětem na ZŠ. ()

Mahoney.

Tento týždeň mi tento dokument došiel kuriérom na dvd. Pre mňa ako veľkého Beatles fanúšika skvelý dokument. 5* ♥ ()