Seconds Apart

Horor / Thriller

USA, 2011, 89 min

,,MNOHO LIDÍ TVRDÍ, ŽE DVOJČATA JSOU ZVLÁŠTNĚ PROPOJENÍ“..... /// Když řeknete fór (o holce, která roztahuje vagínu) a místo toho, aby se všichni smáli divně čuměj (za vás) – je něco špatně. Buď se z vás stal ,,trapák“, nebo jste součástí nějakýho projektu. Ve městě se začnou hromadit sebevražedný mrtvoly a proto se můžete uklidnit - nejste v tom sami. PROJEKT dvojčat s kamerou nabírá na obrátkách.... a detektiv Lampkin hledá smysl posledních událostí. Bohužel má svýho nočního ,,bubáka“ a tak to ti 2 to maj jednodušší. ... Začalo to zajímavě, ale po předehře přichází rozladění. Bratry nerozděluje smrt (ta je spíš sbližuje), ale ta druhá ženská – ženská! PROJEKT JE OHROŽEN! Není to zábavný, ani lekavý, ani strašidelný. V OČÍCH BOHA JSME VŠICHNI VYJÍMEČNÍ! Zajímavej námět, ale otřepaný provedení s několika zajímavými okamžiky na konci. Lidi se tu ovšem nechovaj (dobrovolně) dementně, nemelou nesmysly – což na 3* spolehlivě stačí. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám v sobě Guinejskýho červa. 2.) Čekám dvojčata. 3.) Tak trochu se hrabu v telepatii. 4.) Thx za titule Babüzna. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(7.7.2011)

Nebudem rozoberať kolísavú úroveň AfterD , pretože neexistuje séria , ktorá by nemala v batohu " slabší článok " ( je 1no , aké médium ). Nebudem tiež rozpisovať neoriginálny telekinetický scenár. 1iné , čo ma odchytilo , boli Edmund / Gary , ktorých spoľahlivo z2kovala farba očí a ostatné slušne spracovali vizážisti. Obligátne finále nezaskočilo ( prečo by aj malo ). Výtka k tomu fire infernu , ale ak máš voľnú 90minútovku , ktorú potrebuješ zavraždiť - tak smelo do toho. K dispozícii je kopec silnejších zívačiek.(25.5.2011)

Solidní nápad i zpracování. Navíc mě zase po delší době překvapil závěr, což jsem považoval takřka za nemožné. Bohužel je to příšerně zahrané. teď narážim především na dvojčata, která byla všechno, jenom ne děsivá. A vedlejší postavy jim zdatně šlapaly na paty. Škoda. Ale s tímhle tématem se dá pracovat, tak se toho třeba někdy v budoucnu chopí někdo z hororových klasiků. 50%(18.3.2012)

Tak tomuhle říkám ukázkově průměrný horor :). Tím rozhodně nemyslím nic špatného, je to dobrý film, ale není to nic, co by ve vás zanechalo nějakou výraznější stopu. A když s tím už dopředu počítáte, nemůžete snad ani být zklamaní. Pozitivem jsou zde dobře vybraní herci do role telepatii ovládajících dvojčat. Na to, že jednovaječných dvojčat zase tolik po světě neběhá, se jim povedlo najít kluky, kteří nejen vypadají ve filmu náležitě ujetě, ale umí to i docela obstojně zahrát. Děj je dynamický, skoro pořád se něco děje, což je v tomto případě plus, protože to aspoň dobře skryje některé chyby. Jendou z nich je například postava detektiva, které je věnováno až příliš pozornosti (a jak jsem tak četla komentáře jiných uživatelů, nejsem jediná kdo si to myslí). Mnohem víc by se mi bývalo líbilo, kdyby místo toho bylo věnováno víc času obětem dvojčat. Zde by totiž mohl být prostor pro potencionální dobré psycho. Ale i tak je to film, kterým si večer rozhodně nepokazíte.(23.3.2012)

Výjimečně souhlasím s uživatelem LIVINGDEAD. Tohle je prostě horor, který si zaslouží alespoň 60% hodnocení. Mě to taky bavilo, natočeno to bylo solidně, co mě však dostalo - byl jeden ultrakrutý hororový moment, který jsem doteď ještě nikde neviděl, a to už mám za sebou pěknou řádku brutálních hororů. Přesto nečekejte exploitation, jde spíš o kriminální thriller s hororovými prvky. A abych jen nechválil. Vadilo mi časté měnění filtrů na kameře, vadil mi trošku obyčejný scénář a postrádal jsem trochu drtivější atmosféru. Přesto rozhodně nadprůměrná podívaná, která si ode mne odnese 4 hvězdičky.(24.9.2011)

• - Představitelé dvojčat Edmund Entin a Gary Entin jsou sourozenci i ve skutečnosti. (metal.storm)