Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sedmnáctiletá Lena je příliš tlustá, příliš nesmělá a příliš ochotná dát klukům, co chtějí. Vše, co si přeje, je láska. To jediné, co ale dostává, je sex. Ale jen do doby, než potká Daana. Daan je milý, vtipný a hodný kluk - přesně takový, o jakém si mohou nechat snít jen krásné dívky. Daan je ale svým vlastním pánem a je jen jeho věc, jestli se mu líbí Lena. Kašle na to, co si myslí ostatní. Když Leně navrhne, aby se k nim nastěhovala, nezeptá se ani svého otce, se kterým bydlí. Lena řekne ano a ponechá tak svou náročnou matku, která s tím nesouhlasí, svému osudu - matka totiž žije, nebo spíš předstírá, že žije, ve svém malém idylickém „ráji". Když Lena zjistí, že jí Daan lže o tom, co doopravdy celý den dělá, začne v sobě objevovat sílu osobnosti a vůli, o které neměla ani tušení. Za svůj svět bude bojovat, i když tím může přijít o svůj vlastní sen… (Zlín Film Festival)

(více)

Recenze (6)

Fanita 

všechny recenze uživatele

Myslím, že jej tučnota vôbec nebola podstatná, v podstate bola úplne zbytočná, nebola žiadnym hybným prvkom deja. Väčšinou to býva tak, že človek plnoštíhly je človekom síce navonok nie príliš atraktívnym, ale vo vnútri "milučký a dobručký", veď na výzore nezáleží. Avšak tu nebol použitý tento vzorec, Lena bola príliš mladá, príliš hlúpa, príliš dospelá, vo vnútri totálne prázdna. Nezdalo sa mi v nej nič zaujímavé a ničím by ma ako chlapa, keby som ním samozrejme bola, neprimäla zamilovať sa do nej. Film sa mi páčil, ale veľmi veľa vecí, tam vôbec nebolo vysvetlených, respektíve nedávali zmysel. Snímok sa snažil byť veľmi reálny, no napriek tomu, tam bolo skoro všetko príliš nereálne. Neverila som polovici obrazov, a takmer každému dialógu. Napriek všetkému, čo som tu vytkla, stojí za to pozrieť si to a utvoriť si vlastný názor. Začo si však človek bez prostriedkov kupuje cigarety, tak to netuším.... ()

DexMASTER094 

všechny recenze uživatele

Chudák Lena to neměla od začátku až do konce jednoduché. Matka kurva alias autobusačka, Lenin přítel zlodějíček spolu s jeho podivínkým otcem... Chudák Lena musela balancovat mezi oběma světy, proto mě konec filmu ani moc nepřekvapil. Erotické a koupelnové scény mě velmi překvapily. Film mě ihned zaujal, narazil jsem na něj při přenínání kanálů. Lena na Cinemaxu mě upoutala natolik že jsem film s chutí dokoukal. Super! 5*! ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Dát nebo nedat, to je otázka. Zaujala mě holandská mutace našeho Jana Dolanského 20letý Niels Gomperts (Lenin partner Daan). I sama Emma Levie (Lena) byla přesvědčivá, i když trochu divně napsaná. ()

kolodej1 

všechny recenze uživatele

jo, holky těžký to maj. Pro hrošici Lenu to platilo dvojnásob. Kluky si příliš vyxbírat nemohla, z rodičů měla jen matku, která se na matku ale moc nehodila, spíš by se hodila pro ústavní léčbu. Ani na muže neměla příliš štěstí. Musím říct, že ji nebylo co zévidět. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama