Pach krve 4: Krvavý počátek

Wrong Turn 4

Horor / Thriller

USA / Německo, 2011, 87 min

• Dale

Dej postráda čo i len štipku logiky, o chovaní postáv ani nehovorím, to je infantilita na n-tú a tak amatérsky a nevierohodne zahrané obete som v žiadnom horore nevidel a tak nemáte na výber, musíte tým mutantom držať palce, nech už tie debilné čubky konečne sundajú. "Zaujímavá" scéna je, keď obete počujú, ako im mučia kámoša a oni sa pol hodiny dohadujú, či mu majú ísť pomôcť, alebo keď sa jedna z kočiek ponúkne, že je najlepšia lyžiarka, tak zlyžuje hory a privedie pomoc, nasadí si lyže a jej štýl lyžovania pripomína 5-ročné decko, ktoré prvý krát postavíte na lyže. Takýchto lahôdok je tu požehnane, jedna hviezda za koniec, ktorý potešil, inak strata času. Dokonca aj masky mutantov sú odfláknuté.(19.4.2015)

• Andersis

Když série jako je tahle vyčpívá tak je vhodné ji zakončit, nebo změnit prostředí. A autoři udělali to druhé. Opuštěná nemocnice uprostřed zimní vichřice s vykuchanýmy sněžnýmy skútry nebyl španej nápad, ale nák se vytratilo kouzlo které až do třetího dílu přetrválalo. Gore je klasicky Declen O'Brienovské tzn: Digitální až hrůza a pokud né zrovna hrůzně digitální tak nechutně umělé a nevěrohodné. Jedná se o klasickou vyvraždovačku u které můžu pochválit jen nápad, lesbičky a starého známého blondatého dlouhovlasého mutantíka (znalci už budou vědět). Kumu se líbil třetí díl, tak bude jistě spokojen i s tímhle, protože je přibližně na stejné úrovni.(23.10.2011)

Nejsem sklamany ale hodně potěšený stehle serie pach krve, velmi dobře to odstartovala jednička a díl za dílem možna o něco slabší ale neustala vyborna podivaná, u 4 sem jsi říkal že toje už ohrane napodobavat je v každem díle že toho snad tolik nevydrží hlavně náš vysmaty kanibal ale nakonec aspon podlee mého miněni to vypada že tohle je vesměs jako jednička kdy naši kanibalove odstartovaly svůj hon spokojeny velmi hodně.I nato že naši herci nebyly buhvi jak šikovní.(20.10.2011)

• evilmind

Tragédie. Koukat má cenu jen na úvodní desetiminutovku před titulky, kde je i nejpůsobivější scéna známá z trailerů, a pak na úplně poslední minutu. Vše mezi tím je vyplněno zoufalým balastem bez špetky atmosféry, hrůzy, humoru nebo alespoň originálních zabití. Postavy jsou navíc ještě blbější, než je v rámci žánru obvyklé.(26.2.2012)

• korbitch22

Tak otvor bránu,lebo ju rozbijem,sorry bejby ajm lesbien :D Blbost těhle lidí musela bejt korunovaná tím,že je někdo snědl zaživa.Wrong Turn,chceteli Pach Krve po českym,jsem zaznamenal před něékolika lety jako puberťácký vyhul tu vykosovací sračku jsem rozcupoval na kusy.Nebýt luxusních koziček Elišky Duškové a blbého fízla,šlo by to do kontejneru.Srát se s druhým a třetím dílem vod soudruhů z Bulharska nemá cenu a asi z nudy,nebo přepracovanosti jsem si s chutí a vypnutým zbytkem mozku vychutnal díl 4tý,který potkal stejný osud,jako poslední Nezvratný Osud :) čili vlastně první díl ;) Začátek filmu připomíná bulharské dvd céčko se Seagalem,otřesný neustálý křik a nudná vzpoura retardů,s pár cákanci kečupu a iritujícího jekotu.(SPOILERY) Potom následuje regulerní 3minutová šukačka slepičky a blbečka,jo vlastně vedle se lížou ještě dvě lesbičky.Takže brutal hardcore sado maso soft porno :) Potom už to je klasická vykosovačka s totálně iracionálním chováním postav ( blbka si může pogratulovat,vyhrává cenu za největší píču všech gore hororů,jelikož její rozhodnutí neupálit 3 vopice zabilo asi tak 500 lidí :) ) Logika 27 let opuštěné nemocnice....nikdo asi nikoho nepohřešoval :) 27 let! :D nad debilitou scénářů druhořadých vykosovaček by se dalo povznést,kdyby film obsahoval vtipné vraždy.Bohužel,rutinní zápichy,nechutné snědění za živa ( fakt otřes ).Ani nevim proč vůbec kouzlim 2*,ale v tý starý nemocnici to mělo atmosféru,sem tam malé bububu ty blbá píčo a nakonec efektivní projezd vrtákem a úplný konec hlávkového double smeče na scůtru zvedl z jedné na dvě.Na odpad jsem unavenej a mám rád lesbičky,jako bonus černoška s vietnamkou :) Jinak další bezdůchá břečka kterou už nikdy nechci vidět.30%.A když si ke svýmu dobru připočtu,že jsem to přežil se Slovenskými titulkami ( ten váš jazyk fakt na tečku :D ) musim bejt asi fakt nějakej sjetej.(15.1.2012)

• - Ve scéně, kdy si kanibalové dělají fondue, je možné v pozadí zahlédnout procházejícího člena filmového štábu. (Chatterer)