poster

Bez kalhot

 • Česko

  Báječný Mike

 • USA

  Magic Mike

 • Slovensko

  Magic Mike: Bez nohavíc

 • Velká Británie

  Magic Mike

Drama / Komedie

USA, 2012, 110 min

Externí recenze k filmu (15)

 • Aktuálně.cz (Marie Dostálová) ****

  "Bez kalhot není stupidní oplzlou komedií, jak se z plakátů nebo trailerů může zdát. Steven Soderbergh jako režisér, střihač i kameraman filmu je zárukou sofistikované podívané, která má chytře strukturovaný příběh, u nějž se pobaví ženy i muži. A Channing Tatum je zatraceně sexy striptér!" (více)

 • Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) ****

  "Je třeba poznamenat, že ve filmu nejsou k vidění žádné artové scény ani žádné penisy - a pokud po něčem takovém toužíte, zajděte si na znovu Stud. To ovšem neznamená, že by film Bez kalhot nebyl velice rajcovní podívanou" (více)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) ***

  "Steven Soderbergh podáva odľahčený pohľad na život v striptízovom klube určený prevažne pre ženské publikum v tom správnom čase. Nežnejšia časť diváckeho osadenstva si tak má možnosť vydýchnuť pri všetkých tých akčných či komiksových letných blokbasteroch. Film je ako stvorený pre dámsku jazdu. Nič…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz **

  "Bez kalhot slibuje velkou show a Magického Mika, ale skutek tak trochu utek. Chvílemi sice je na co koukat (převážně z ženského pohledu) a občas se i zasmějete, ale chtělo to více doladit hlavní ingredience a obrousit hrany okaté prvoplánovosti. Okolní omáčka se nepovedla a zůstaly v ní pořádné…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Kateřina Vimmerová) ****

  "Je to praštěné, má to nádech osmdesátých let a je to proklatě zábavné jak pro dámské, tak pro pánské publikum. Pokud si letos v létě mezi všemi komiksovými a akčními spektákly chcete odpočinout u oddychové komedie, je Bez kalhot jasnou volbou." (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) ***

  "Bez kalhot je nakonec jen lehce nadprůměrným snímkem, kterému chybí lepší scénář a žánrová zakotvenost. Mnohem lepší alternativou, také z prostředí pánského striptýzu, tak stále zůstává britská komedie Do naha!." (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) ***

  "V "běžném hollywoodském filmu" bych tohle všechno bral jako začátečnické zaškobrtnutí scenáristy / režiséra. To, že se tohle všechno objevuje ve snímku superprofíka, jako je Soderbergh, svádí k úvahám, jestli něco z toho nemá skrytý smysl a není to sofistikované nastavování zrcadla něčemu,…" (více)

 • Filmaniak.cz (Iveta Hajlichová) ****

  "Přes všechny klady, které film Bez kalhot bezesporu má, je to na tvorbu Stevena Soderbergha přeci jen poněkud málo. A tak hrozí nebezpečí, že se snímek zařadí někam mezi naivní filmy o splněných snech, což by byla opravdu škoda, jelikož Soderberhg opravdu nenatočil hloupý film, u kterého mají ženy…" (více)

 • Filmserver.cz (Jakub Brych) ***

  "Po povedeném začátku, kdy vás Bez kalhot dost navnadí svým bezstarostným a nakažlivě hravým přístupem, je přeci jen tohle docela sešup. Ani milostná linka Mikea a Adamovy sestry Brooke (neokoukaná Cody Horn) na vás nevytasí nic emocionálně silného a tak se k závěru filmu pozitivní aura rozplývá v…" (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II) ***

  "Soderbergh si hrozně zoufá, že ho kinematografie neuspokojuje. Třeba by bylo dobré začít zase točit filmy, které mohou mít nějakou uměleckou hodnotu. Bez kalhot je každopádně příjemný kousek překvapivě mnohem víc pro muže, než by se zprvu zdálo. Jaký však mělo pro oscarového režiséra smysl ho…" (více)

 • Kultura21.cz (Iva Menšíková)

  "I přes to hlavním posláním filmu není moralizovat o světě striptérů, ale bavit. A to (jen si to přiznejme) především ženské osazenstvo kinosálů. Nahá vypracovaná těla mladých přitažlivých striptérů, kteří se do chytlavé hudby svíjejí, to asi opravdu není nic, co by muži dennodenně vyhledávali. Ale…" (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) ****

  "Soderberghova klika je pak v tom, že tak vážné téma prodává s dostatečným nadhledem, spoustou humoru a s čím dál tím sympatičtějším Tatumem, který poprvé v kariéře obstává ve všech hereckých polohách. Charismatický McConaughey sice září pokaždé, když se dostane ke slovu. Převálcovat sebejistého…" (více)

 • TotalFilm.cz ***

  "Ocenit musím i choreografii a nápady na jednotlivá zobrazovaná čísla. O zábavu není divák v žádném případě ochuzen. Ve scénáři je i nesčetně vtipných momentů, které příběh více odlehčují. Mluvíme o tom, že snímek je ženský a gay. Nemusí to úplně platit. Vzhledem k tomu, že ve výsledku se…" (více)

 • 25fps.cz (Miloš Kameník)

  "Příběh lze chápat i jako komentář k iluzivní povaze amerického snu, jehož dosažení v podobě hmotného úspěchu či společenského uznání je nesmyslné a mnohem důležitější je uvědomění si skutečných hodnot a nalezení pravého partnera. Odvíjí se tak před námi v tomto smyslu příběh podobný třeba…" (více)

 • 25fps.cz (Filip Lucinkiewicz)

  "Dômyselný ťah spočíva v tom, že sa tematizovanie rôznych nálepiek, škatuliek a rolí neodohráva len na úrovni rolí striptérov, ale môžeme ho pozorovať v samotonom výbere hereckých predstaviteľov. A taktiež v príbehu objaviť svojrázny komentár hviezdneho systému. Systému, v rámci ktorého naplnenie…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace