Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

kajacharlie

Taneční scény jsou parádní a film skvěle frčí jen škoda, že poslední půlhodinka už trochu ztrácí dech, ale to Vám ve výsledku moc nevadí :-) Channing Tatum má skvělou postavu a ještě k tomu skvěle tančí, Matthew McConaughey mi nevím proč moc neseděl ... ale vcelku jsem to přežil :) Děj občas nesmyslný a ve výsledku nic moc, ale alespoň není natočen stereotypně ... Pro diváky opačného pohlaví to ale jistě muselo být skvělých 110 minut :) Za sebe dávám 70 % ()

cmeldova

Řekla bych "konečně film pro ženy" ! Musím říct, že jsem dlouho čekala na něco podobného. Pokud jsou filmy pro ženy, tak většinou romantické slaďáky ale převážě jsou ve filmech scény spíše pro muže. Tím nechci znít nijak feministicky, ale těšila jsem se na to, až se natočí film jako je tento. Opravdu mě to potěšilo. Film je hezky natočený, je zde vidět život striptérů pod pokličkou. Je pravda, že mi v tomto snímku něco chybělo...nebylo to tak úplně dotažené do konce. Ale ano, jsem spokojená s filmem jako takovým, je na co se podívat, herci měli dobré výkony a i podstata filmu je vystižená. ()

MiaTuning

Reálný příběh z toho světa, film má hlavu a patu a je příjemným zpestřením, ale zřejmě opravdu jen pro ženy :-) ()

Martinaa.Tru

Dokonalý pokukání a nejde jen o vytvarovaný chlapce, parádní hlášky nebo nakonec "nečekanjý" šťastný konec plný lásky a odpuštění. Líbí se mi , že je děj situován do "této branže" naopak trochu z jiné strany. z TÉ MUŽSKÉ ()

Brain32

Channing Tatum zahrál poměrně slušně za to hlavní postava (Alex Pettyfer), se moc nepředvedla, zajímalo by mě kde toho hocha vyhrabali, ale snad i já bych to zahrál lépe. Film celkově ušel - takové od dechovka u které se nemusí moc přemýšlet :-) co více říct. ()

Verounek98

Nezaznamenala jsem žádný závratný děj, ale to jsem ani nečekala. Příjemná oddechovka, kde sice už z prvních minut víte, jak to dopadne, ale přeci jen se vám to chce dokoukat. Čím to asi bude? Joo... Mít doma chlapa s takovým tělem si přeje asi každá ženská. ;) ()

NellieLovett

Průměrný film, s nijak záživnými dialogy či hereckými výkony. Ale z pohledu ženského, ty 3* musím dát za příjemnou podívanou na vypracované zadnice všech hlavních představitelů. ()

L_Into

Na Tatuma se dá dívat, jen když je polonahý. Otvírat pusu by neměl radši vůbec. Čekala jsem sexy film na dámskou jízdu, dostala jsem rozbředlou nudu, pár pěkných zadků a.. a nic víc. Jednu hvězdu dávám za úchylného slizouna McConaugheyho, který si roli zřejmě užil. ()

Coolie

Neskutočne som si to užila :D...veď čo iné si môže dievča priať ako božské telá a okúzľujúcich hercov. To, že to nie je film, ktorý by ma naplnil a priniesol niečo do života sa dalo čakať už z traileru a celkového charakteru filmu, a preto som to ani nečakala a práve tieto nízke očakávania priniesli filmu odo mňa 4 hviezdičky. ()

Altair72

Doprdele pro koho se takovéhle filmy točí pro nadržené puberťačky? Film bez děje o debilech kteří se svlíkají horší film sem neviděl. ()

Pinkie_

Celkem ucházející film - pro holky. Komu by se nelíbilo koukat na tancující se polonahé svalovce, že :))) Průměrná dějová linie s nepřekvapivým koncem, ale je to docela fajn film, nenáročný pokoukání když chcete jen oddychovku. ()

pavlovna

Tatum trochu jinak....ale pořád sexy a romantik každým coulem. Děj filmu takový nanicovatý, ale po shlédnutí musím konstatovat, že to mělo něco do sebe. ()

Kuzco

Plný počet bodů je za tanečky a pěkný chlápky... Je to komedie o striptýzu, na co by člověk potřeboval propracovanej příběh..? Film se přece netváří, že by chtěl proniknout do hlubin striptérovy duše, ale chce ukázat, že nejen nahé holky mají úspěch... A to se mu určitě povedlo. Za mne pochvala za odvahu a určitě jsem na tenhle film nekoukala naposledy... ()

JerryPilsen

Zajímavé hlavně množstvým obnažených mužských svalů než čímkoli jiným.Primitivní příběh drží jen dobrá režie,herci nemají moc prostoru vyniknout. ()

Lencuccia

Tak u tohoto oříšku jsem skutečně hodně dlouho přemýšlela, jaké by si zasloužil ohodnocení. Bude to asi tím, že jsem Magic Mike viděla tak pět krát a určité úseky (všem je jistě naprosto jasné které) i mnohem více krát a drtivá většina filmů, jež si ode mě vyslouží takovouto úroveň pozornosti, má jasných pět hvězdiček. Tady ovšem máme určité aspekty dokonce na hvězdiček deset (taneční umění a hlavně odvaha hlavních představitelů, jednotlivé výstupy, které mají šmrnc a nápad, skvělá hudba, spousta odhalených svalů a v neposlední řadě Matthew McConaughey, jak jsme ho ještě neviděli), ale je tu také pár pěkně velkých ALE a ty začínají naprosto nevýraznou hlavní ženskou postavou s voskovým obličejem bez výrazu (furt vypadá stejně ať se děje co se děje) a pokračují poměrně obyčejným a předvídatelným příběhem. V podstatě je to nuda až na pasáže týkající se striptýzového klubu a pár vtipných momentů při ranních příchodech domů (tady jsem se pozastavila nad tím, že Channing Tatum neumí zahrát pořádně ani jednoduchou podnapilost). Když to vezmu kolem a kolem, tak by to bylo tak na dvě hvězdy... pak si ale vzpomenu na Mikeův zadek a veškeré racionální hodnocení jde do kytiček :D Za tři! ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)