Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

Disk

Viděno na předpremiéře ve Varech. Nebudu to dlouho okecávat. Soderbergh je absolutní borec a Magic Mike je přesná trefa do černého, kterou jsem si s ječícími dámami ve Velké sále patřičně užil. 9/10 P.S.: Naprosto boží kamera. ()

Rosaviva

Ruku na srdce, asi jako všechny holky jsem na tenhle film nešla, protože bych se něják extrémně zajímala o ten příběh. A upřímně řečeno, jsem podle ovací, které jsem na to všude slyšela asi čekala trochu něco jiného a byla jsem mírně zklamaná, i když se to celkově vykompenzovalo někerýma těma vystoupeníma. Co mi tady hrozně vadilo (a to je co říct, protože si málokdy stěžuju na kameru) byli naprosto zbytečné zdlouhavé záběry na obličeje některých představitelů, případně občas na krajinu okolí a taky jsem čekala nějáký závěrečný 'tanec' na konec, zrovna bych se na 'It's raining men' znova koukla, kdyby tancoval hlavní part Alex. Zápletka nebyla něják světoborná, ale tady o ten děj moc nešlo. 3* ()

Allien.9

Tuctovka o chlapech, na které je radost pohledět. A o čem jiném než o koukání tenhle film taky je, že?:-) Můj styl to úplně není, ale Tatum je zlatíčko a hýbat se umí přímo božsky... Jsem jediná, kdo má po zhlédnutí "Magic Mikea" chuť zaskáknout na pánský striptýzek?:-)) ()

misterz

Príbeh sám o sebe pomerne jednoduchý a málo záživný, ale na niektorých scénkach sa dalo celkom dobre zabaviť, či už na tej celkovej striptízovej trápnosti alebo na niečom čo aspoň trocha pripomínalo humor. A bolo tu celkom sympatické herecké osadenstvo. Nič zvláštne, ale ten slabší priemer si to hádam zaslúži. 50/100 ()

liskam

Divnej McConaughey (kterého mám jako herce rád), bezbarvej Pettyfer a neherec Tatum. Z toho nemůže vzejít nic dobrýho...A taky nevzešlo. Film se nezabejvá v podstatě ničím, režie nefunguje a hudba taky ne. Herecké výkon strašné. Více jak hodinu jsem se nudil, a pak tuhle pitominu vypnul. Za mě 35% ()

Goldbeater

Steven Soderbergh (opět) našel poměrně solidní balanc mezi sociální výpovědí a komerční komedií, v níž dobře zužitkovává eRkový rating. Zajímavé je, že když z toho člověk úplně svleče (no pun intended) všechny ty komerční lákadla, povedené choreografie tanců a velmi nápadité vizuální hrátky s kamerou, zůstane mu kostra zcela funkčního dramatu založeného na dobře vykreslených postavách. Suše humorné britské Do naha! bude v tomto směru mému srdci vždycky bližší, ale Bez kalhot můžu s čistým svědomím taky doporučit. ()

kingik

Je libo Channingovu klobásu nebo Pettyferovy spodky? Ani jedno bych si nedal, ani kdybych byl krásná blondýna, a ti dva u mě tančili a kroutili prdelí. Tak odporný film, jako je tenhle, jsem už dlouho neviděl. Mně bylo totál špatně z herců, jen když se zjevili před jásajícím publikem. Tatum byl sice velmi zkušený v předvádění toho nej ze svého těla, ale přesto mně z něho bylo na blití. Pettyfer, který je jinak celkem slibný herec, tady úplně herecky propadl, a už jsem hledal sáček, že vrhnu i z něj. Vrcholem byl Matthew McConaughey, vyschlý jak hiv pozitivní. Všichni tři herci, a to je celkem akceptuji, se mně po účinkování v tomhle filmu maximálně zhnusili. Tatum si říkal už o to delší dobu, ale přišlo to až ted a dlouho si žádný film s ním nepustím. Když se film neodehrával ve striptýzovém baru, tak se neuvěřitelně vlekl a byl blábolivý až hrůza. Ani se nechce věřit, že Soderbergh natočí tak neuvěřitelně sterilně film o pánském striptýzu. Film mně připadal, jako by z něj vystříhali nejlepší scény a nechali tam pár scén Tatumova tančení pro jeho pubertální fanynky. Jenže film se právě takovým nebude líbit obsahově. Na film jsem se těšil. Tatum v něm sice využil svých striptérských zkušeností ještě před filmovou kariérou, ale film to byl tak nepříjemně natočený, až jsem ho málem nedokoukal. Vím, že Soderbergh se od sraček posunul ještě k větším a komerčnějším sračkám, ale tohle je fakt moc. Nezábavné, pro hetero chlapa na zblití a pro nadržené fanynky dost neuspokojivé. Kontroverzně zajímavé téma je totiž natočeno dost konvenčně a konzervativně. Pro mě zcela zbytečný film a zatím nejhorší film roku 2012. 10% ()

Aknah

Nakonec celkem zklamání. Myslela jsem si, že film bude po všech stránkách líp zpracován. Za prvé, nevyniklo herecké obsazení, za druhé - scény ,,chlapských těl" jsem čekala rozhodně lepší. A za třetí střihy byly podivné, co mi narušovalo film, bylo, že scény byly brány hrozně z dálky, což si myslim, že jedině uškodilo. Byl tu malý podíl hlavní holka - hlavní hrdina, ve výsledku podáno stylem: ,,Tak pojď, budem spolu, nikam nejedu." - mi taky nestačilo. Suma sumárum, bod za choreografie jakožto pro slintající Hanku, bod velký: Channig Tatum, bod třetí: pár dobrých hlášek a scének....za 3! ()

dr.horrible

Kto by to povedal, že film o striptéroch, s Tatumom v hlavnej úlohe, bude pre mňa jedným z najväčších prekvapení vlaňajšieho roku. Neskonale zábavné a vtipné, že som mal chvíľami až problém, sústrediť sa na všadeprítomné cinefilné hrátky Mr. Soderbergha, pokorovanie žánrových klišé, ktorým zároveň vzdáva hold a bezchybné herectvo všetkých zúčastnených. Ešte aj ten Tatum zo seba vydal maximum! A posledných desať minút, radím medzi naj scény roku. 90%, skrátka ďalšia pecka najmultižánrovejšieho režiséra súčasnosti ()

Jordan

jednoducho - steven soderbergh je v súčasnosti asi jediný filmár svojho druhu v amerike, ktorý vie balansovať medzi úplným mainstreamom a dokonalou alternatívou tak elegantne a geniálne, že pri tom ostáva rozum stáť. ()

HoneyBunny

Mnohem hlubší film, než si na první pohled na naolejovaná svalnatá těla zdá. Na první dobrou se tu pokochají hlavně oči dámských divaček, ale nutno dodat, že každý ze striptérů má svoji osobnost a příběh, který není tak hezký, jak by se na první pohled mohlo zdát. Ať už se jedná o drogy, děvky nebo dluhy. No a zajímavá je reakce některých (a není jich málo) pánských diváků, kteří nepochopili, že Soderbergh chytře ukazuje, jak ženám připadá fenomén "male gaze", tzn. soustředění na krásné dámské tělo. Ale Soderbergh samozřejmě chytře s tímto fenoménem pracuje, narozdíl od třeba Michaela Baye (legendární záběr na bříško a poprsí Megan Fox v Transformers) - a vzniklo mu fajn nezávislé drama. A Channing je boží... :-) ()

Anderton

Ak by tento scenár nenatočil Soderbergh, ale niekto menej "artovejší", mohlo to dopadnúť ako moralitka na tému toto je dobré a toto zlé. Lenže vďaka režisérovi pôsobí celý príbeh vyzreto, postavy uveriteľne a prekvapí otvorený koniec, väčšinou pre mainstream atypický. Je to aj film o ekonomickej kríze a o tom, čo všetko musia ctižiadostiví ľudia v nej urobiť pre svoj sen. Ale to nie je až tak určujúce, aj v časoch ekonomického boomu by Mike musel robiť to, čo robí. A možno to robí aj preto, že proste taký je a ani si to neuvedomuje. Nechápem prečo vzniklo pokračovanie v hlavnej úlohe s Tatumom, jeho postava mala ustúpiť príbehu Pettyfera. Ani to nechcem vidieť. Zaujímavé je sledovať predávajúcu štafetu "teraz som hlavnou postavou ja". ()

Dzeyna

Awesome dance!! Panebože, asi budu muset zajít do nějakého strip klubu pro ženský, když ti skvělí herci tancovali a kroutili se byla jsem jako v rauši. Hodně výborné herecké obsazení, ať už Matthewem McConaugheyem počínaje a Channigem Tatumem konče, všichni byli vynikající! A Alex Pettyfer? To je taková sladká třešnička na dortu. Dokonce i celý příběh je hodně dobře vymyšlený. Konec je sice trochu předvídatelný, ale tak už to bývá u amerických komedií. Kdyby to bylo čistě o striptýzu těchto aktérů, dala bych 5 hvězd, ale musím to hodnotit celkově a s čistou hlavou, takže 4 jsou podle mě hodně odpovídající. ()

teutates

V sále jsem byl jaáa (z donucení samozřejmě) a ONY, tzv. "nežne pohlaví". Pozor! Není vše, jak vypadá, snad po 10. min bylo cítit ve vzduchu tolik estrogenu, že bych ho mohl krájet, bál sem se vzpoury. Přiznám se, málokdy sem viděl aby holkám natolik svítili oči ve tmě. Nerad bych něco vyloženě chválil a už vůbec ne u daného snímku, no dejme tomu, že jeden z lepších snímku od Soderbergha. 7/10 ()

predators odpad!

Být nadržená ženská, ještě nadrženější metrák nebo gey, tak se z toho snad i udělám. Fuj! Jdu si pustit nějaké porno! 4% ()

cukorek

Podľa mňa vyslovene pastva pre ženské oči poskytujúca obrovskú dávku mužského sexepílu. Ch.Tatum znova ukázal a zúročil svoju nadanosť vynikajúco zvládať tanečné pohyby a M. McConaughey podobne ako T. Cruise vo filme Rock of Ages ovládol ľudí svojou show. Vypracované mužské tela dopovali nenasýtené ženské chúťky, takmer každým momentom ale kvalita dramatickej podstaty slabla. Najviac mi prekážalo prezentovanie a pohyb A.Pettyfera, ktorý pôsobil ako narkoman na odvykacej kúre. Zaujímavé a chválitebné bolo občasné umiestnenie kamery, čo pôsobilo neobyčajne dobre takže nakoniec dávam 40 %. ()

Tomco

Prekvapujúco až ľahko "prežiteľný" počin. Keď som onoho času videl v kine trailer, nechcel som veriť, že sa Sóda pustil do takej žumpy. Občas prehrávanie, veľa afektu, ale na jednu noc dobrý spoločník k pivu. McConaughey na jednotku. 60% ()

eLeR

Soderbergh ide od roku 2000 dole vodou ... neviem ani, čo sa mi na tomto filme páčilo, za to viem čo nie. Slabé ako čaj, čakala som viac. ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)