Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

bassator

47th KVIFF 2012 - OFFICIAL SELECTION - OUT OF COMPETITION - Hlavní program - mimo soutěž (Magic Mike / MAGIC MIKE / Bez kalhot) ()

Chrustyn

Soderbergh neustále experimentuje a pokouší se přesvědčit, že dokáže natočit jakýkoliv žánr (brzy bychom mohli očekávat nějaký drsný horor). Zaujal thrillerem o globální nákaze, která zabíjí po statisících -Nákaza-. Zkusil si moderní akční thriller -Zkrat- a nyní přináší !životopisný! snímek o mladíkovi, který pracuje na stavbách, chtěl by se živit jako avantgardní truhlář a přivydělává si jako striptér (což je hlavní téma filmu, jak napovídá název). Téma rozhodně zajímavé a zpracování -což mě velice překvapilo- také. Sice je film možná až zbytečně dlouhý, zaměřuje se na velké množství postav ale přesto dokáže pobavit a nenudí. Sodenbergh mě tentokrát nestrhl, jako se mu to podařilo s "Nákazou" ale určitě dokázal, že zvládne natočit i na první pohled nepříliš atraktivní téma. ()

korbitch22

Co si budem povídat, film který si užije především vaše drahá polovička, když se ale povznesete nad to, že ve filmu se všeho všudy na plátně zdrží trochu dýl snad jen dvě holky a k tomu hnusný jak prdel, že se tam Čuníg Tejtum prohání navolejovanej jak při soutěži Pan Olympia mezi dalšíma stejně voskovejma vysvalenejma figurkama s hereckým talentem koblihy, dostanete v pohodě ubíhající jednohubku s celkem příjemným humorem. Nečekal jsem od toho vůbec nic a přesto sem se v klidu bavil, snad jen ty pokusy o jakousi dramatickou zápletku vyzněly poněkud do ztracena a to především díky unylému a předvídatelnýmu konci.Tejtum si zahrál ve filmu podle svýho životního příběhu a otázkou zůstává, jestli se neměl držet spíš trdlíkování pro nadržený slepice, než přejít k pokusům vytlačit ze svého voskového xichtu nějaké herecké emoce kromě sladkého úsměvu retardovaného medvídka.60%. ()

mat.ilda

I když zde chasník Channing Tatum stále budí dojem hlavní postavy béčkového dramatu o mariňácích ve výcvikovém táboře, přeci jen jsem konečně zaznamenala světlejší chvilky v jeho projevu, zejména v humorných částech, o posunu v pohybových dovednostech nemluvě! I když kalhoty v názvu filmu nikdy nevěstí nic dobrého (viz "Příběhy kožených kalhot", "Sesterstvo putovních kalhot" :-)) a samo odvíjení příběhu by předvídal i největší prosťáček, přesto v něm bylo cosi, za co stálo ho vidět a dost se lišil od namistrovaného stylu režiséra, který má namistrované i příjmení, a ke kterému chovám zvláštní nedůvěru, přestože si v mém hodnocení nestojí úplně špatně. Takže, i když nepatřím do psychózového davu pištících bab pod pódiem a za tanga striptéra bych nezastrčila ani xeroxovou stovku, zřejmě bych se nebránila dát si to někdy ještě jednou, už pro tu zábavnou choreografii. ()

lillien

Striptéři (a striptérky) neboli tančící kurvy..Co jiného, než vyumělkované tanečky, precizně vysoustružená těla, sex a drogy nám může ještě film z prostředí striptérské show nabídnout, aby to nepůsobilo lacině a povrchně? Snad nějaký ten pohled do civilního života, aneb křečovitě marně se o herectví snažící Tatum předvádí nějakou tu motanici svého snu o normální práci, následně pak další pokus o příběh v podání jakéhosi nedomrlého kolouška Adama, co se taky dá na striptýz, ovšem nic kloudného z něj stejně za celý film nevyleze a jeden aby snášel ještě jeho vrcholně nesympatickou vymrzující sestru, o kterou se sexappeal otřel jenom omylem a honem zase v hrůze utekl. Nicméně scénář nařizuje jakousi sestřinu romanci s Tatumem, aby to nebyl jen úplně debilní film o trapných pohybech mužských pánví, ale jakože drama. Bože můj, co tak asi může vzniknout z krávoviny, která má ambice? Že by trapná krávovina ? Dvě hvězdy pouze za McConaugheyho, který může hrát opravdu všechno, včetně vyžilé kurvy nebo Ježíše a vždycky bude výborný. Zbytek podprůměrná nuda, kterou u mě nerozptýlilo ani to upocené přeparfémované pozlátko zadků v pánských tangách, která jsou sama o sobě tragédií 21.století.. ()

Stanislaus

Film Bez kalhot je zde definován jako drama a komedie, avšak ani jeden ze žánrů nenaplňuje natolik, abych byl spokojený s celkovým výsledkem. Co se týká humorné stránky, tak jsem se snad nejvíce pobavil u scény Channing Tatum á la Marilyn Monroe, jinak zbytek byly scény spíše lehce úsměvné, kterých bylo ale pomálu. Vážná linie filmu také moc nefungovala, nebo jsem možná až moc náročný, nicméně jsem čekal něco hlubšího (v rámci možností s ohledem na námět). Zkrátka snímek, který úplně nejvíce docení dámy/pánové ujíždějící na metrosexuálních mužích, kteří tancují v tangách. ()

Flego

Celý príbeh by sa zmestil do polovičnej minutáže, všetko ostatné je len vata - zbytočne naťahované, s množstvom zbytočných dialógov, občas okorenené striptízovými číslami ( aj choreografia mohla byť presnejšia ). ()

jojinecko

Ľahko zabudnuteľný film, v ktorom o nič nejde aj keď sa tvári ako film, v ktorom sa niečo deje a niekam smeruje. Jeden z producentov obsadil sám seba do role, v ktorej mohol síce ukázať svoje údajne predchádzajúce skúsenosti so striptýzom (čo je mi ako chlapovi totálne ukradnuté), ako herec je však stále prototypom a lá Ben "kamenná antiherecká tvár" Affleck. Steven Soderbergh už dávno nemá "trafficovskú" formu, resp. scenáre podľa ktorých točí mu ju nedovolia prejaviť. Nabudúce poprosím film o ceste striptérky za zmyslom života, kde hlavnú rolu bude hrať Scarlett alebo Penelope, potom budem ústretovejší:) ()

Darneth

Uznávám, aby lesbu jako jsem já napadlo koukat na film o striptérech, co celou stopáž kvedlaj bimbasama a třepou zadky do rytmu s namaštěnými buchtami, je hodně divný :D Ne, vážně jsem tímto nezkoušela mou orientaci a můžu s klidem říct, že to na mě absolutně, ani ždibec nezapůsobilo. Příště se raděj podívám na porno. Můžu si totiž vybrat alespoň protagonisty a různých estrádních čísel se tam člověk taky hojně dočká :D ()

Roman.Ticka

Po dvou vážných filmech mi scénář připomínal dětskou omalovánku, ale je potřeba kvality mezi kalhoty? Že ve středu zájmu byla povedená "různá varietní čísla" většinou beze slov, není o čem příliš dumat. Přesto příběh neurazil, i když ukázal Ameriku takovou, jaká je. Mezi černými dvě bílé vrány, z nichž jedna - Amazing Magic Mike - si zaslouží svou samostatnou pořádnou naducanou velkohvězdu. Ten chlap má úžasný rajcovní šmrnc a ještě kupodivu i něco inspirativního v hlavě. I kdyby předváděl celých 110 min. pouze a jenom lascívní muskulaturní taneček, snímek stojí za pozornost. Už jen zvláštním tématem, který se netočí každý den. Channig mě ještě o to příjemněji překvapil, že nevsází pouze na své nesporné tělesné přednosti, jako producent docela zabodoval. ;-) ()

rikitiki

Jestli tohle někoho nalákalo na „pikantní scény“, tak upřímnou soustrast. Protože, ano, nějaký striptýz tam je, ale je to americký film – takže žádné ptáčky z klece venku nečekejte. Choreografie tanců je zdařilá, zbytek filmu však, jako bychom sledovali v neatraktivní hodině nasazený film na zapadlém festivalu nezávislého filmu. Dialogy matoucí, kamera roztřesená, lidé se nimrají ve svých citečkách. A samozřejmě: striptýz je hřích, takže mladé muže svádí ještě do větších pekel – drogy, krádeže, vraždy. Každý, kdo si stoupne na pódium s úmyslem obnažit své nohy, je už stejně jednou z těch noh v kriminále. Že by to teda nakonec byla moralita? Asi jo, nudné to na to bylo dost. SHRNUTÍ: Kterak striptýz vede do kriminálu. ()

HellFire

Nechápu tak nízké hodnocení. Asi to bude tím, že hodnotila spousta pánů a závist je svině. Magic Mike je příjemný film, který rychle ubíhá a jeho herecké obsazení je opravdu sympatické. ()

TheEvilTwin

Za mě možná až zbytečně moc nenáviděný film. Magic Mike je totiž klasická oldschool komedie, která je prostá až až, ale zároveň dokáže vykouzlit úsměv na rtech a dokáže místy i obstojně pobavit. Obyčejné a zpracováním nevýrazné, ale námětem zcela jistě originální a vtipné pojetí v čele se sympatickým Channingem. Fajn oddechovka na večer. ()

Fevas

Soderbergh natočil film vzrušující pro obě pohlaví, avšak je jasné, že cílené bylo spíše to něžné. Očekávala jsem spíše film, kde bude striptérských představení více než je nutné, ale je tam mnohem více ze "zákulisí" Tatuma a jeho bývalého mentora. Dozvídáme se, jak se Channing/Adam s Mikem seznámil a jak se dostal k oné prácičce, nebo jak se zaučoval. Ačkoliv by v tom nikdo humor nehledal, je ho tam více než dost. Herecké výkony byly podané na maximum (musím se připojit, že McConaughey se v roli slizáka řádně vyřádil), jediná výtka je Cody Horn. Nevím, jestli jí prostě nesedl scénář, ale v podobném snímku už ji vidět nemusím. ()

Handle

Tak jsem se tu dočetl, že prý o striptýz tam šlo až v poslední řadě. Aha... Tak teď si představte, jakou pozornost by měl tento film se svojí "dějovou linkou", kdyby nešlo o striptéry, ale třeba o hudební skupinu... :) Ale škoda, stačilo by víc dramatu, víc komedie nebo aspoň nějakou zápletku a mohlo to být fakt dobrý. Ty nadšené recenze až zas tak nechápu, já tam nějaké extra filmařské kvality teda neviděl... :) ()

Khalesi

Podarený kúsok s veľmi príjemným pohľadom na pár pánskych striptérov a ich tanečné schopnosti, pričom vizuálna stránka hraje dôležitú rolu a to hlavne pre dámy. Tatum vyzerá aj hraje štandardne dobre a dej je pútavý dostatočne, do konca tam nechýba ani romantika, ale je jej na šťastie len tak akurát. Slušný priemer. ()

maseer2

vcelku dobře koukatelná podívaná (zvlášť pro dámy), která ale krom toho, že hlavními protagonisty - striptéry jsou v tomto případě nezvykle muži, vlastně nenabídne nic nového či originálního.. silnější 3* ()

Tommassi3

"Odsloužený roky tady nic neznamenaj !! To víš sám nejlíp.." Jako by se téhle teorie držel i sám invenceplný Steven Soderberg, který úspěšně prodává zdánlivě mainstreamové bijáky, které však zároveň působí těm přemýšlivějším, zde poměrně symbolicky, cinefilní orgasmus.. Skvostný inspirativní biják - experiment plný kontrastů a sebevědomé sebeironie.. ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)