Reklama

Reklama

Recenze (14)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Lesbický muzikál (ešteže nie buzerantský), tak to tu ešte nebolo! Idea jedno-nočného príbehu celkom fajn, pätica hlavných postáv taktiež. Len škoda, že tých piesní v tom bolo pomenej, lebo tie čo boli sa mi vcelku pozdávali. Potenciál to malo isto aj tak väčší, ale čo už - na hranicu priemeru to určite napokon predsa len bolo. Keby sa s tým trošku viac ešte pohrali a ten zamotaný príbeh doplnili viac songami, tak by som bol určite štedrejší aj pri hviezdičkovaní. Takto je to len za 3*. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

V hlavních rolích hrdinky ze South of nowhere a Niki z L Wordu plus zatraceně sexy napodobenina Shane v podání Michelle Lombardo, ve vedlejších rolích třeba Tasha a Molly z L Wordu, tady prostě srdce každý holky, co ráda holky (ať už pravidelně, nebo aspoň sem tam) a každýho fanouška zmíněných seriálů, musí křičet radostí na kilometry. Celej film je prostě na co koukat, protože ty babizny jsou tak zatraceně šik, že člověk neví, kam s očima dřív a já se tam mezi nima ocitnout, klidně se nebráním ani pořádnýmu grupáči (snad jen s vyjímkou Lisy Rieffel). Děj by mohl stát za zarezlej padesátník, ale on je překvapivě děsně svižnej a zábavnej, takovým tím naivním způsobem, ale děsně to baví a já se furt přiblble usmívala nad tím, co se na té obrazovce zase děje. Klišovitý scénky z heteráckejch komedií tu dostávaj úplně novej rozměr, kterej vychází z toho, že se to tu prostě lesbí na každém rohu :) A do toho několik písniček, který se držej hesla, v jednoduchosti je krása, takže čísla nemaj šílenou choreografii, ani text o deseti kapitolách, ale na první poslech dokážou chytit za ušiska a nepustit, ikdyž je to de facto jen o tom, že si tu holky co chvíli broukaj o svejch pocitech jako by se nechumelilo. Celkově strašně jednoduchá oddychovka, která dokáže i přes svou naivitu bavit a vyplodit nejeden úsměv a mě tentokrát úsměv vyhodil do vzduchu i ten příšerně přeslazenej happyend. A ikdyž jsem to dojela v půl druhé ráno, hned jsem měla chuť na repete (a to už jsem si takhle 90 minutovej film tak o půl hoďky prodloužila, jak jsem si některý scénky musela přehrát hned znovu). Adele se se svou vážností může jít zahrabat, tyhle holky horkokrevný válej daleko víc. 90% ()

Anteia 

všechny recenze uživatele

Dafuq? Och, ach, né. Momentálně přemýšlím, jestli jsem totální neznalec filmu, a nebo soudím alespoň malinko objektivně, dala bych možná i tři hvězdy, ty si to snad zaslouží, dalo by se to v pohodě hodit do škatule průměr, ale mně se to fakticky na první shlédnutí nelíbilo, nelíbilo, nelíbilo a ani ta Kate French to nezlomila. ()

mira.l 

všechny recenze uživatele

Ono je to vlastně strašně pitomý. Ono je to tak strašně pitomý, že ... že dávám za čtyři lesbičky. Teda hvězdičky. Za lesbičky:). Po dějové stránce se nad tím asi člověk nesmí moc zamýšlet, ale jako hudební fim (muzikál bych to snad ani nenazval) to překvapivě docela funguje. No a na holky, tak na ty se kouká zatraceně dobře. Děvčata jsou snad až na Lisu Reiffel, tu bych možná vyměnil:), prudce koukatelná, zvláště pak opravdu krásná Mandy Musgrave. A t. č. nakrátko střižené Michelle Lombardo kouká z očí ... já sám nevím co:). Pro lesby a chlapy asi dobrá podívaná, pro každého teda asi z trochu jiného důvodu, ale na tom zase až tak moc nesejde:). ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama