Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Marek je nezaměstnaný mladík a pro snadně vydělané peníze udělá téměř cokoliv. Proto nepohrdne velice výhodnou nabídkou od armády na "naprosto neškodné" testy. Když se ovšem probouzí o několik let později ve svém bytě, zjišťuje že všichni jeho známí i rodina se k nemu obrátili zády, nebo jsou mrtví. Dokonalý voják, nebo porouchaný stroj? Marek se od podivných lidí dozvídá o generálu Janebovi, který prováděl testy, zaviňující celý jeho nečekaný výpadek a ovládání jeho těla vysokými armádními orgány. Současně v sobě objevuje novou podivnou sílu, kterou pomalu začíná ovládat a je hnán za pomstou do hlubin neznáma svého vlastního já. Strhující akční sci-fi z prostředí armádních pokusu a vládních spiknutí, které vás nenechá klidnými od začátku až do konce. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (31)

Diskomuz 

všechny recenze uživatele

Pro mě trochu nesympatický herec, který moc mluví (u akčňáren bych doporučoval spíše tajemnějšího člověka). Jinak parádní vizuální efekty, které nadchnou každého fandu akčních filmů. Nechápu proč lidi hodnotí "odpadem" Tento film musel dát hodně práce a doufám, že autoři budou pokračovat v nějakém dalším výtvorem :) ()

Parm1 

všechny recenze uživatele

Kombinace Česko a akční do dnešního dne skoro nešla dohromady, ale na tomhle filmu je vidět, že kdyby byly přecijen trochu peníze (za 150000 kč se film dělat nedá) tak by z toho mohlo být něco slušného. Každý to tady odsoudil, ale mě se film líbil. Pokud bude v budoucnu něco podobného, rád si na to zajdu do kina. 80% ()

Reklama

zette 

všechny recenze uživatele

Namet ma slusny potencial, skoda, ze je ve scenari nekolik velkych der. Herecke vykony a dialogy v rovine amaterskeho filmu prumerne, po technicke strance je ale film na velmi dobre urovni, pokud vezmeme v potaz, kolik film ve finale stal. Cely film jsem byl v ocekavani, jak dopadne, tedy jsem se nenudil... skoda toho scenare, mohli to jeste vice dotahnout do konce. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Je fantastické zjistit, že se dá v ČR natočit akční sci-fi za 150.000,- ale výsledek ukazuje, že je to zatraceně malá částka. Je mi hrozně sympatická amatérská snaha a nadšení a některé věci z úvodní bitevní scény, kde se konají na české poměry nadprůměrné kaskadérské kousky a dokonce se objeví tank, tak to je obdivuhodné, ale zbytek filmu bez příběhu a nulového herectví je pro běžného filmového diváka žalostně málo. Kuriozita pro fajnšmekry, jinak nekoukatelné. Film od stejné party jako Drsný spasitel, který je přeci jen o milimetr dokonalejší. ()

Agent24 

všechny recenze uživatele

Pro mě velké překvapení už jen pro to kolik celý film stál. Efekty jsou celkem v pohodě až na nějaké věci které by ještě chtěli vylepšit. Také někteří herci vypadají spíš, že čtou než hrají, ale jak říkám u mě stejně zajímavý počin jako konkurenční Metal Gear Outer Heaven. S přimhouřením jednoho oka je to za mě 100%. PS: Klidně bych uvítal pokračování. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (5)

  • Ve filmu zemře celkem 59 lidí. (ŠEty)
  • Kamera - Jaroslav Kottink, Hudba - Jan Formánek, Jaroslav Šetek (Rosana)
  • První válečná scéna filmu stála necelých 30 000 kč. (ŠEty)

Reklama

Reklama