Bylo, nebylo - Série 2

(série)
Fantasy / Dobrodružný / Romantický / Rodinný
USA, (2012–2013), 16 h 8 min (Minutáž: 44 min)

Stephen Jackson

Mark Isham

Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin, Josh Dallas, Lana Parrilla, Robert Carlyle, Jared Gilmore, Emilie de Ravin, Barbara Hershey, Eion Bailey, (více)

Epizody(22)

Lachtaan

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kdekdo by řekl mírný pokles. Za první sérii se ale při zpětném vzpomínání nedalo stihnout převyprávět téměř nic a v této druhé a stále nepřímo zaměřené řadě tkvěl přímo enormní prostor pro zapojování dalších klasických pohádek v doposud nepředstavitelném kabátě. A byl vytěžen na maximální maximum. Skvělá práce! 9/10 ()

VanTom

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jako by se obnovením magie ve Storybrooku naopak velká část kouzla vytratila. Určitě ne všechno, po nezáživném rozjezdu měl souboj s Corou docela jiskru, ale překombinovaných posledních cca 6 epizod s "agenty", chtějícími vymýtit magii z lidského světa, už vyloženě nebavilo. Nejvíc však štvala nekonzistentnost v chování postav (hlavně Regina byla střídavě zlá-hodná-zlá-hodná ob tři díly), vše kvůli plakátovým rodinným hodnotám ("láska k Henrymu" vede). ()

Streeper

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

2.série pro mě byla trošku slabší než první, přišlo mi to až moc "ukecané" ale zase se tam častěji objevoval Rampelník, což je moje oblíbená postava a hodně se kolem jeho příběhu vysvětlilo. ()

• V záběru, kdy James/David (Josh Dallas) míří pistolí na otce, krále Jiřího/Alberta Spencera (Alan Dale), je celkem klíčový detail, kdy pomalu povoluje sevření a pouští pistoli na zem. V následném záběru z perspektivy otočené o 180° David zbraň stále drží a míří na otce. (krisikowa)