Bylo, nebylo - Série 3

(série)
Fantasy / Dobrodružný / Romantický / Rodinný
USA, (2013–2014), 16 h 5 min (Minutáž: 43–45 min)

Mark Isham

Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin, Josh Dallas, Lana Parrilla, Robert Carlyle, Colin O'Donoghue, Jared Gilmore, Emilie de Ravin, Robbie Kay, (více)

Epizody(22)

jh666

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po třetí sérii nemůžu být spokojenější. Na rozdíl od většina se mi líbila dějová linka v Neverlandu, kde se nám představil naprosto geniálně zahraný Peter Pan. Navíc zimní finále bylo naprosto geniální. Druhá polovina série byla ještě lepší. Rebecca Mader byla další geniální záporák a opět skvělé finále. 100 % ()

Lachtaan

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První sezóna, která se už v midseason finale rozděluje do dvou velmi pamětných částí. Na části, jež na sebe nepřímo navazují, rozvíjejí především pozadí odlišných záporáků a veškerou snahu našich hrdinů nové hrozby porazit či odstranit. Podzimní půlka v Neverlandu mi zrovna neuchvátila, měla ale stále spousty chvil, které mi i berou za srdce. Její navazující půlsezóna šla více do temnoty i do detailů a já vše mohl jedině ocenit. Nač jsem se ale těšil nejvíce, byla přicházející bezprostřední blízkost k tak dlouho očekávané 4. řadě a jejímu Frozen. 9/10 ()

VanTom

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kompletní famílie se přesunula do Země Nezemě, aby zachránila Henryho a zatnula tipec zlotřilému Petru Panovi, kujícímu nejasné pikle. Změna prostředí by osvěžila více, kdyby se jen neprocházelo po lese a nerokovalo o lásce, rodině, důvěře atp. Avšak navrácení do Storybrooke, tentokrát s novou kletbou a vymazanými vzpomínkami na poslední rok (za což mohla prohnaná, závistí zelená Čarodějnice ze Západu), dodalo potřebný impuls. I přes tu úsměvnou rutinu vytrhávaných srdcí. :-) U povedeného happy-endu jsem jen zalitoval necitlivého cliffhangeru na další nadbytečné pokračování. ()

Streeper

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

3.série mě bavila daleko více než druhá. Líbila se mi ta teorie s Petrem Panem a také se mi líbí, že všechny postavy jsou nějakým způsobem propojené. A ten konec mě jen navnadil na další sérii! ()