Bylo, nebylo - Série 3 (série)

Fantasy / Dobrodružný / Romantický / Rodinný

USA, 2013 - 2014, 16 h 5 min

Mark Isham

Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin, Josh Dallas, Lana Parrilla, Robert Carlyle, Colin O'Donoghue, Jared Gilmore, Emilie de Ravin, Robbie Kay, Rebecca Mader, Michael Raymond-James, Sarah Bolger, Jamie Chung, Sean Maguire, Lee Arenberg, Giancarlo Esposito, Keegan Connor Tracy, Raphael Sbarge, Meghan Ory, Beverley Elliott, Lindsay Collins, Evans Johnson, Natalie von Rotsburg, David Anders, Ethan Embry, Sonequa Martin-Green, Julian Morris, Michael Coleman, Robert Mann, Rose McIver, Dylan Schmid, Doug Abrahams, Skyler Gisondo, Joanna Garcia Swisher, James Immekus, Matt Kane, Freya Tingley, Stephen Lord, Marilyn Manson, Yvette Nicole Brown, Chris Gauthier, Christopher Gorham, David Orth, Alexandra Metz, Adrian Hough, Rose McGowan, Charles Mesure, David de Lautour, Eric Lange, Eva Bourne, Gabrielle Giraud, Sunny Mabrey, Matreya Scarrwener, Tony Amendola, Anastasia Griffith, Alex Zahara, Christie Laing, Eric Keenleyside, David-Paul Grove, Faustino Di Bauda, Jeffrey Kaiser, Gabe Khouth, Mig Macario, Mark Gibbon, Jeff Mortensen, Gerardo Barcala, Paul Lazenby, Alex Barima, Parker Croft, Jack di Blasio, Joy Castro, David Mathews, Natasha Wilson, Cainan Wiebe, Raphael Alejandro, Jason Burkart, Dominic Downer, Bernard Curry, Jordan Schartner, Taylor Boggan, Arpad Balogh, Josh Kalender, Adam Lolacher, Wyatt Oleff, Colin Corrigan, Glynis Davies, Julian Christopher, Darien Provost, Gil McKinney, Michael P. Northey, Nesta Chapman, Everick Golding, Henri Lubatti, Maria Marlow, Jessa Danielson, J.C. Williams, Yvette Dudley-Neuman, Steve Elliott, Brian Knox McGugan, Karen Holness, Sharon Taylor, Mik Byskov, Hannah Longworth, Abby Ross, Colleen Wheeler, Julia Harnett, Morgan Tanner, Megan Trainer, Kevin Sateri, Rose McIver (a.z.), Lee Arenberg (a.z.)

Po třetí sérii nemůžu být spokojenější. Na rozdíl od většina se mi líbila dějová linka v Neverlandu, kde se nám představil naprosto geniálně zahraný Peter Pan. Navíc zimní finále bylo naprosto geniální. Druhá polovina série byla ještě lepší. Rebecca Mader byla další geniální záporák a opět skvělé finále. 100 %(5.2.2016)

No třetí série v Zemi nezemi, jako fakt dílo. Pak, když se vrátili, tak se to trochu zlepšilo.(1.10.2016)

Kompletní famílie se přesunula do Země Nezemě, aby zachránila Henryho a zatnula tipec zlotřilému Petru Panovi, kujícímu nejasné pikle. Změna prostředí by osvěžila více, kdyby se jen neprocházelo po lese a nerokovalo o lásce, rodině, důvěře atp. Avšak navrácení do Storybrooke, tentokrát s novou kletbou a vymazanými vzpomínkami na poslední rok (za což mohla prohnaná, závistí zelená Čarodějnice ze Západu), dodalo potřebný impuls. I přes tu úsměvnou rutinu vytrhávaných srdcí. :-) U povedeného happy-endu jsem jen zalitoval necitlivého cliffhangeru na další nadbytečné pokračování.(8.6.2017)

První sezóna, která se už v midseason finale rozděluje do dvou velmi pamětných částí. Na části, jež na sebe nepřímo navazují, rozvíjejí především pozadí odlišných záporáků a veškerou snahu našich hrdinů nové hrozby porazit či odstranit. Podzimní půlka v Neverlandu mi zrovna neuchvátila, měla ale stále spousty chvil, které mi i berou za srdce. Její navazující půlsezóna šla více do temnoty i do detailů a já vše mohl jedině ocenit. Nač jsem se ale těšil nejvíce, byla přicházející bezprostřední blízkost k tak dlouho očekávané 4. řadě a jejímu Frozen. 9/10(21.12.2017)

3.série mě bavila daleko více než druhá. Líbila se mi ta teorie s Petrem Panem a také se mi líbí, že všechny postavy jsou nějakým způsobem propojené. A ten konec mě jen navnadil na další sérii!(8.4.2016)