Bylo, nebylo - Série 4 (série)

Fantasy / Dobrodružný / Romantický / Rodinný

USA, 2014–2015, 16 h 47 min

Mark Isham

Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin, Josh Dallas, Lana Parrilla, Robert Carlyle, Emilie de Ravin, Colin O'Donoghue, Jared Gilmore, Sean Maguire, Elizabeth Mitchell, Georgina Haig, Rebecca Mader, Michael Socha, Lee Arenberg, Giancarlo Esposito, Keegan Connor Tracy, Raphael Sbarge, Scott Michael Foster, Pascale Hutton, Christie Laing, John Rhys-Davies, Gabrielle Rose, Sarah Hayward, Robin Weigert, Michael Coleman, Faustino Di Bauda, Nils Hognestad, Elizabeth Lail, Brad Dourif, Timothy Webber, Nicole Muñoz, Barclay Hope, Frances O'Connor, Eric Keenleyside, Garfield Wilson, Darcey Johnson, Sarah Bolger, Sally Pressman, Jessy Schram, Brighton Sharbino, Ava Telek, Charles Mesure, Rebecca Wisocky, Kristin Bauer van Straten, Merrin Dungey, Victoria Smurfit, Panou, Daniel Dae Kim, Tony Amendola, Eion Bailey, Sebastian Roché, Chris Gauthier, Ernie Hudson, Joanna Garcia Swisher, Patrick Fischler, Anna Galvin, Agnes Bruckner, Cameron Bancroft, Kendall Cross, Philip Granger, Jonathan Adams, Barbara Hershey, Dante Lee Arias, Beverley Elliott, David-Paul Grove, Jakob Davies, Jeffrey Kaiser, Gabe Khouth, Mig Macario, Tom Pickett, Tony Perez, Ingrid Torrance, Gerardo Barcala, Raphael Alejandro, Jason Burkart, Abby Ross, Julia Harnett, Morgan Tanner, Oliver Rice, Sean Owen Roberts, Tyler Jacob Moore, Marcus Rosner, Raahul Singh, Emanuel Fappas, Garry Garneau, Anson Hibbert, Kelly-Ruth Mercier, Ilias Webb, Jonathan Runyon, Ryan Jefferson Booth, Bailey Herbert, Greg Webb, Lee Page, Patrick Roccas, Raf Rogers, Michael Querin, Russell Roberts, Tiffany Boone, Michelle Choi-Lee, Wil Traval, Jennifer Cheon, Leif Havdale, Paul Kloegman, Tristan Shire, Milli Wilkinson, Tony Giroux, Kylee Bush, John Innes, Jeremy Schuetze, Sean Campbell, Paralee Cook, Mandie Vredegoor, Alison Wandzura, Ben Wilkinson, Mark Goldman (vyp.)

Kathy Gilroy, Brian Wankum

Komentáře uživatelů k sérii (5)

Čtrvtá série přinesla opět dva příběhy. První polovina s Frozen byly velmi povedená. Druhá polovina byla ze začátku rozpačitější, ale jak to postupovalo ke konci, vše se zlepšilo. Konec série navíc slibuje opravdu zajímavou další sérii. 90 %(5.2.2016)

Tahle série se povedla - Ledové království, Zelena a hlavně Cruela. Tady tvůrci naposledy nabrali vítr do plachet.(1.10.2016)

• VanTom

Vyloženě se navazuje na Disneyho superhit Frozen: do města přibyla ledová královna Elsa, hledající svou roztomile zmatkářskou sestru Annu (moc fajnová dívčina), a také další zlá čarodějnice, která se vyhlazením všech pokoušela o (znovu)vytvoření ideální rodiny. No, bylo to chvílemi ještě hloupější a strojenější, než to zní, hrozná soap opera. A protože jedna nestačila, ve 2. půlce nastoupily rovnou tři zlé čarodějnice: Maleficent, Cruella a Uršula, které spiknuté s Goldem pátraly po všemocném "autorovi", aby napsal zloduchům (ne)zasloužené ŠŤASTNÉ KONCE. Telenovela se ještě prohloubila („Nemůžeš mě zabít, jsem těhotná!“), snad jen povedený závěrečný dvojdíl pachuť trochu napravil.(8.6.2017)

Na tohle jsem čekal od samotného počátku samotného Once Upon a Time. V momentě, kdy jsem spatřil hranou verzi Elsy s Annou, nemohl jsem od nich spustit oči a pevně jsem doufal, že jsou tyto krásné herečky také schopny zajímavě a trefně ztvárnit oblíbené charaktery z oslavovaného pohádkového muzikálu. Nakonec jim patřící polovina téhle sezóny nebyla ničím přeborným, jak jsem předchozích 60+ dílů očekával. Avšak pozadí, které opět paralelně vysvětlovalo nejen Emminu minulost, bylo briliantní, bezkonkurenční. Druhá část po zimní pauze, prozrazující tajemství o samotnému vzniku knížky, byla jeden velký mindfuck. Bravo! 8/10(21.12.2017)

První půlka vyloženě nudila. Animovaný Frozen mě nebavilo, hraný na tom bylo o kousek líp. Ten seriál je děravej, jak panenská blána Sněhurvy, když Šmudla šel dvakrát, ale kdoví proč, mě prostě baví a udržuje pozornost.(30.9.2018)