V minulosti Henryho zachránili Hook a Regina před vojskem Lady Tremaine. Ještě než se Hook s Reginou vrátili do Storybrooku, vydal se Hook do přístavu zjistit, kde by Popelka mohla být. Tam ho přepadla jeho alt verze z Říše přání. Za pomoci Lady Tremaine Hook alt vzal na sebe podobu našeho Hooka. V současnu povolá Victoria Belfrey (Lady Tremaine) detektivy Rogerse (Hooka) a Weavera (Rampelníka). Chce, aby našli něco na Henryho. Henry pomůže Jacindě (Popelce) shledat se s Lucy (její dcerou). (Varan)

Lachtaan

Tohle byla až překvapivě vynikající epizoda, jež by mohla ve mnohém konkurovat dílům předchozích sérií, které zde na databázi sklízejí ohlasy dohromady tvořící i finálová hodnocení nad 80%. Tvůrci opět nezklamali a zas a znovu si vyhráli s naší myslí způsobem, který v oblasti televizních seriálů nemá příliš velké obdoby. Zametli zmatené stopy, které nám zanechal odchod hlavních hrdinů minulosti a výborně si vyhráli s vsazením pozůstalých postav do nové říše, nové knihy, nových příběhů. Ještě v květnu jsem nečekal, že nad seriálem skutečně nezlomím hůl, nyní se jej budu držet i s větší chutí, než s prozatímní 4. sezónou Flashe. ()