2 $ocky - Série 1 (série)

Komedie

USA, 2011–2012, 8 h 24 min (Minutáž: 21 min)

Gary Baum

Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Brooke Lyons, Noah Mills, Shoshana Bush, Matt Cook, Greg Lewis, Cocoa Brown, Nick Jameson, Lauren Benz Phillips, Dana DeLorenzo, Nick Zano, Desiree Louise, Masaši Odate, Eidan Hanzei, Lorin McCraley, Travis Van Winkle, Ryan Gaul, David Hoffman, Carla Gallo, Mary Jo Catlett, Megan Heyn, Marcus Choi, Brian Gross, Marsha Thomason, Katierose Donohue, Mindy Sterling, Mitch Silpa, Dale Dickey, Rose Abdoo, Laura Spencer, Brittany Renee Finamore, Annet Mahendru, Ashley Wood, Fay Wolf, Jimmy O. Yang, Jennifer Coolidge, Allan Wasserman, Mike Pfaff, Joey Baker, Steve Agee, Blake Hood, Renée Taylor, River Alexander, Jake Elliott, Matt Winston, Tim Chiou, Dan Warner, Jayson Blair, Chad Michael Collins, Josh Pais, D.C. Douglas, Michelle Noh, Tracy Vilar, Martha Stewart, Mario Diaz, Ayda Field, Lyne Odums, Brandon P Bell, Jimmy Shubert, Chuti Tiu, Sonya Eddy, Adam Ray, JJ Snyder

Komentáře uživatelů k sérii (3)

Příjemná humoriáda s Max a Caroline v hlavních rolích navzdory bídě. Společně s Olegem a Kaštanem na věčné časy. Dočkají se plné výše potřebného kapitálu? České titulky jsou docela vymakané, ale nesmí se nechat unést záměnou pojmů a dojmů, jako je nahrazování Nancy Drew Sherlockem. V posledních dílech se zabydlela Jennifer Coolidge a nikoho lepšího tenhle seriál ani nemohl potkat. Polsko, Hitler, rasová segregace a pořád humoru není dost. "Look at me again." A na závěr Maxin nádherný výstřih ♥(9.1.2019)

65%(15.4.2018)

1. série je fajn. Spousta super vtipů, které ve mně vyvolávají koňský, hekavý smích. Max je neuvěřitelně vtipná, sympatická. Jediné, co bych této postavě vytkla, je její "drsné" chování. V některých místech je to neuvěřitelné, přehrávané a ve výsledku to kazí charakter postavy. Caroline sice také přehrává, ale jiným způsobem, který nebodá do očí tolik, jako u Max. Oleg a jeho vtipy zvedají seriálu ještě jednu hvězdičku. Postavy, které mi však v seriálu nesedli jsou: Earl a Sofie. Earl a jeho humor jde naprosto mimo mě. Co se týče Sofie, i přesto, že herečku mám ráda, zde ji moc nemusím. Nijak výrazně mě zde neoslovila. ---- Celkově je 1. série velmi kvalitní a pokud se chci odreagovat, zasmát a trochu zlepšit své kulinářské znalosti, jsem na správné adrese.(25.3.2018)