Reklama

Reklama

Epizody(24)

Recenze (3)

Nereida18 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

3. série Socek trošku vázne. Je tu šílený začátek - de facto znovuobjevení snu. Je to celé velice uspěchané, což seriálu rozhodně nepřispělo. Kouzlo z jedničky a dvojky se nadobro ztratilo. Scénář nás sice láká na Maxinu školní docházku, nicméně scény na kurzu mě šíleně nudí. Což bohužel je 75% seriálu. Jelikož se na seriál dívám v češtině, je třeba zmínit nové obsazení v dabingovém studiu. Nesmírně jsem zbožňovala hlasy dabujících slečen. Nový dabing mi lezl šíleně krkem. Pravda, zvykla jsem si. Nicméně stále trvám na svém, že Caroline alt nesluší, a že Max už ze není sarkastická servírka, ale obyčejná vulgární holka z New Yorku. Škoda. ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

3. série funguje velice dobře, žádné návraty průserů typu J. Petto. Od té doby, co Max začala chodit do školy pečení, je to čím dál tím lepší. Caroline si vyměňuje lekce francouzského jazyka a humor má čím dál tím větší nápor na bránici. Brown Chicken Brown Cow. ()

Galerie (210)

Zajímavosti (5)

  • Písnička, která hraje v této epizodě, je „When A Fire Starts To Burn“ od Disclosure. (Duoscop)
  • V epizóde sa mal objaviť Craig Ramsay. Jeho scéna bola ale vystrihnutá. (dwdb)
  • Když leží Max (Kat Dennings) v posteli a Caroline (Beth Behrs) se ji snaží uspat, tak má přikrývku někde u pasu. V dalším střihu už je ale přikrytá až po krk. (Duoscop)

Reklama

Reklama