2 $ocky - Série 6 (série)

Komedie

USA, 2016–2017, 7 h 42 min (Minutáž: 21 min)

Kat Dennings, Beth Behrs, Avery Austin, Aaron K. Carter, Ego Nwodim, Jolie Jenkins, Michael Charles Roman, Bayley Corman, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Elizabeth Chambers, Oliver Muirhead, Brian Borello, Victoria Park, Andy Dick, Ed Quinn, 2 Chainz, Dot-Marie Jones, Clayton Early, Rebecca Corry, Brian Jordan Alvarez, Mercedes Ruehl, Joel Swetow, Roe Ellisor, Pat Finn, Ashlee Füss, Mason Trueblood, Garrett Westton, Telma Hopkins, Bianca Von Krieg, French Stewart, Drew Fonteiro, Ruman Kazi, Allan Havey, Devon Werkheiser, Frank Gallegos, India de Beaufort, Andrew Ridings, Julien Marlon Samani, Gill Gayle, RuPaul, Lucas Hazlett, Stephen Guarino, Beth Littleford, Rob Locke, Christopher Gorham, Alice Lee, Camille Hyde, Celesta DeAstis, Bonnie Burroughs, Katie Wee, Nora Dunn, Kerri Kenney, Mikaela Hoover, Annie Sertich, Darin Brooks, B.K. Cannon, Mike Peebler, Adam Tsekhman, Ryan Hansen, Brad Goreski, A.J. Rivera, Andrew Carter, Roxy Wood

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Jsem upřímně ráda, že se z hollywoodského snu vrátily zpátky na zem. Neuvěřitelné věci se dějí v jejich M & C dessert baru, neuvěřitelně se vyvíjí vztah Sophie a Olega a hlavně, velmi náročná je on and off romance mezi Max a Randym! Navíc, díky více dílným zápletkám se naše servírky dostávají i mimo bistro a je to fakt dobrodružné. Kadence vtipu je zpět na nejvyšší úrovni, bolí mě bránice :) A konec? Ten nejsladší ze všech. Navždy dobré.(21.2.2019)

55%(15.4.2018)