2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

Recenze uživatele kingik k tomuto seriálu (1)

A rozpal mě na pódiu (2017) (S06E21)

Navzdory tomu, že vznik životopisného filmu o životě blond blbky Caroline, je značně absurdní nápad, těch absurdních situací je v téhle epizodě minimum. A je to škoda. Z konfrontace herců se skutečnými předobrazy se určitě dalo vytěžit víc. Tak třeba pasáž z tiskové konference k filmu je celkem normální. Nedojde zde k nějakému fiasku. No co, herec, co ztvárnil kuchaře Olega, se přestal sprchovat. Ale Kat Dennings hláškuje, Jennifer Coolidge zdatně kontruje, Beth Behrs užasle otvírá ústa na tři pékádéčka (měla by si to patentovat) a zbytek osazenstva nezůstává o moc pozadu. Od stěžejní scény, v níž se představitelka Max vžila do své role natolik, až zmizela v narko podsvětí, jsem čekal třeskutější vyústění. Beth Behrs a Kat Dennings jsou nadále spolehlivými držáky, až je obdivuhodné, že tenhle sitcom stále chrlí kvalitně originální nápady, i po tolika letech vysílání není vyšťaven. Rozhodně jsem ale viděl vtipnější epizody. 6/10 ()