2 $ocky (TV seriál)

2 Socky

2 Broke Girls

2 baby na mizine

Komedie

USA, 2011–2017, 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Gary Baum

Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Nick Zano, Brooke Lyons, Ryan Hansen, Gilles Marini, Sandra Bernhard, Austin Falk, Brian Gross, Marsha Thomason, Shoshana Bush, Travis Van Winkle, Carla Gallo, Laura Spencer, Dale Dickey, Brittany Renee Finamore, Fay Wolf, D.C. Douglas, Ashley Wood, Josh Pais, Tracy Vilar, Steven Weber, Marcus Choi, Cedric the Entertainer, Chad Michael Collins, Sean Moran, Allison Dunbar, Missi Pyle, Mary Jo Catlett, Irene Choi, Rachel Marie Burgess, Jady Bodenhamer, Lindsay Lohan, Kim Kardashian West, Desiree Louise, Brian George, William Schallert, Hal Linden, Nick Baga, Elizabeth Ho, Frankie Shaw, John Ruby, Blake Hood, Daryl Crittenden, Craig Frank, Annet Mahendru, Eric Zuckerman, Eric André, Julia Cho, River Alexander, Nick Jameson, Beth Lacke, Mary Lynn Rajskub, Masaši Odate, Lauren Benz Phillips, Jill Basey, Bruno Amato, Lily Aldridge, Michael Cornacchia, Drew Droege, Vincent M. Ward, Eric Tiede, Mitch Silpa, Connie Sawyer, Allan Rich, Lilah Richcreek, Valerie Harper, Martha Stewart, Jeff Garlin, Josie Totah, Morgan Krantz, Rose Abdoo, Jimmy O. Yang, Diane Delano, Ian Reed Kesler, John Brotherton, Elizabeth Regen, Jake Elliott, Martha Hunt, Stephanie Allynne, Dan Warner, Ben Lawson, Adam Irigoyen, Mary Scheer, 2 Chainz, James Pumphrey, Veanne Cox, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Peter Mackenzie, Dana DeLorenzo, Rebecca Corry, Joe Lorenzo, Bianca Lawson, Linda Porter, Anne De Salvo, David Hoffman, Steve Agee, Mario Diaz, Debra Wilson, Carole Davis, Katierose Donohue, Renée Taylor, Lauren Weedman, Noah Mills, Joey Baker, Charan Prabhakar, Matt Nolan, Robb Skyler, Lawrence Kao, Matt Winston, Karen Maruyama, Monda Scott, B.J. Clinkscales, Craig Anton, Camille Chen, Wesley Mann, Tony Cavalero, Lindsey Stoddart, Kelly Holden Bashar, Sharon Sachs, Nadia Dajani, Danielle Macdonald, Arden Myrin, Kevin Christy, Caitlin Kimball, Grace Kaufman, Brian Palermo, Ilia Volok, Brandon W. Jones, Andy Favreau, Tim Chiou, Tasha Ames, Lara Everly, Oliver Muirhead, Rod Keller, Kaliko Kauahi, Megan Heyn, Lisa Lampanelli, Derek Krantz, Lynne Marie Stewart, Ajay Mehta, Carla Jimenez, Brian Jordan Alvarez, Greg Lewis, George Dalton, Brian Zarin, Cocoa Brown, Eric Price, Edward Hibbert, Bo Barrett, Ellie Reed, Jim Hoffmaster, Allan Havey, Rachel Cannon, Valerie Azlynn, Trayce Gigi Field, Joe Nunez, Isidora Goreshter, Sandy Martin, James Giordano, Bianca Von Krieg, Ryan Gaul, Tawny Newsome, Rachael Drummond, Matt Cook, Brice Williams, Lorin McCraley, Eidan Hanzei, Mindy Sterling, Allan Wasserman, Mike Pfaff, Jayson Blair, Michelle Noh, Celesta DeAstis, Mike Moh, Brad Grunberg, Ayda Field, Federico Dordei, Jack DePew, Carlos Jacott, Wendy Worthington, Katie Wee, Bayne Gibby, Marc Evan Jackson, Shangela, Fortune Feimster, Ursula Burton, Charlene deGuzman, Deborah Baker Jr., Lyne Odums, Robin McDonald, Brandon P Bell, Barret Swatek, Dominic Burgess, Lindsey Kraft, Avery Austin, Jimmy Shubert, Jimmie Saito, Paul Tigue, Alex Blue Davis, Aaron K. Carter, Chuti Tiu, Mary Jo Smith, Bunny Levine, Bonnie Hellman, Gary Rubenstein, Diona Reasonover, Bill Parks, Sonya Eddy, Danielle Kennedy, Nick McCallum, Chad Michaels, Christopher Rivas, Judy Gold, Ego Nwodim, Irene Roseen, Brittany Ross, Kristina Ress, Adam Ray, JJ Snyder, Jolie Jenkins, Michael Charles Roman, Jacob Guenther, Ernie Grunwald, Bayley Corman, Eddie Alfano, Elizabeth Chambers, Brian Borello, Victoria Park, Andy Dick, Ed Quinn, Dot-Marie Jones, Clayton Early, Mercedes Ruehl, Joel Swetow, Roe Ellisor, Pat Finn, Ashlee Füss, Mason Trueblood, Garrett Westton, Telma Hopkins, French Stewart, Drew Fonteiro, Ruman Kazi, Devon Werkheiser, Frank Gallegos, India de Beaufort, Andrew Ridings, Julien Marlon Samani, Gill Gayle, RuPaul, Lucas Hazlett, Stephen Guarino, Beth Littleford, Rob Locke, Christopher Gorham, Alice Lee, Camille Hyde, Bonnie Burroughs, Nora Dunn, Kerri Kenney, Mikaela Hoover, Annie Sertich, Darin Brooks, B.K. Cannon, Mike Peebler, Adam Tsekhman, Brad Goreski, Betsy Sodaro, Nika King, A.J. Rivera, Hash Patel, David Douglas, Piper Moretti, Andrew Carter, Michael Gonzales, Charlie Nicholls, Misty Monroe, Natalie Cohen, Crystal Lee Brown, Jeannie Elias, Daniel Luján, Robert McAtee, Buddy Daniels Friedman

Komentáře uživatelů k TV seriálu (443)

Už dlouho (naposledy tedy BBT) jsem se u sitcomu nepřipadal tak příjemně a nezasmál se tolik. Je to jednoduché, svižné, nechodí do zbytečných detailů (HIMYM) a hlavně neztrácí humor (opět - HIMYM). A Max je okouzlující. S vtipným Olegem a roztomilou Caroline vytváří perfektní dojem.(24.8.2012)

Boží. Dvě hodně zejmavý holky, zvláště Maxiny koláčky bych rád ochutnal, k tomu malej Číňan, co chce bejt cool, a hlavně Oleg, kterej je pro 2BG to, co byl Chandy pro Přátelé a Marshall pro HIMYM. Doufám, že holky na tu svou kavárničku jentak nenašetřej, a ať se laťka udrží pořád takhle vysoko.(14.9.2012)

Ze začátku jsem se velice snadno vžíval do chudoby mladých začínajících lidí, ale ke konci první a v tom co zatím vyšlo z druhé řady už postavy začínají být trochu monotonní, dochází tomu originalita a prostě a jednoduše to zapadá do průměru. No a mimochodem postava Sophie je vyloženě NADotravná a opravdu, opravdu, OPRAVDU bych se bez ní obešel. (Palec nahoru za pěknej originální českej název :)(20.10.2012)

2 broke girls jsou důkazem, že protiklady se přitahují a že jakmile smícháte dva naprosto diametrální světy, máte o zábavu postaráno. Mluvím tu o zábavě s velkým zet. 2. série mě dostává do kolen takovým způsobem, že kdybyste se náhodou ocitli v blízkosti mého bydliště, uslyšíte jen můj mocný hlasitý smích:-))) Jestli si mě Max a Caroline budou dál omotávat kolem prstu svými nesmrtelnými hláškami, zvýším na plný počet. Už teď chybí fakt jen kousíček. Komentář píši hlavně, proto abych mohla veřejně vzdát hold překladateli iq.tiqe. Tohle normálně fakt nedělám (neberte to špatně, ne, že bych nebyla ostatním překladatelům vděčná za jejich titulky), ale tenhle pán odvádí sakramentsky kvalitní práci a on je ten, který mi zprostředkovává tu pekelnou jízdu plnou zábavy. Takže velký dík!(9.12.2012)

Nevím, který pozér tomu může dát méně než 5*. Každá epizoda narvaná humorem, který se sem tam lehce opakuje, ale i tak zůstává vtipny, skvělé hlavní představitelky, Polka a...kůň... Hodně dlouho jsem se tolik nenasmála u nějakého seriálu a zda-li vůbec!(15.4.2013)

jojojo, tohle je naprosto skvělé, vtipné, sitcomové, vtipné, vtipné.... chci víc! dvě série nestačí. zrušit trapné HIMYM a točit jen 2 broke girls :D(24.4.2013)

Hurá, je tu jeden opravdu vtipný sitcom. Žádný awkward jokes. A zkuste mi říct, že nemilujete postavu Sophie a její vztah s Olegem, kterej pouští jednu perlu za druhou. Jen do toho.(7.6.2013)

Nemůžu se zbavit dojmu, že v postatě nejde o nic nového a sitcom čerpá inspiraci z takových komediálních sitcomů jako Přátelé, Blacks books a v neposlední řadě i Big bang theory. Jak káže povinnost dobrého sitcomu, musíme zde mít urýpanou postavu a tak trošku exotickou postavu. Nicméně padla inspirace na úrodnou půdu a je se tedy na co dívat.(27.9.2013)

tento serial sice nevyhledavam, ale kdyz ho v televizi chytnu, uz neprepnu. nenarocna zabava(11.6.2014)

Zajímavý seriál, až sem se divil jak mě zvládnou ty dvě pipky pobavit.(9.7.2014)

• Tunri

Asi mě tu někdo ukamentuje, ale i kdybych na to koukala postavená na hlavu, nepřijde mi to vtipné. Tak trapný kecy... "Líbáš hrozně" - "Neměla jsem tátu, kterej by mě to naučil." To bych si představila v South Parku, kam to sedne, ale příběh o dvou krasotinkách, který maj místo mozku hlávku zelí... ne prostě.(9.7.2014)

Kdo by to byl řekl že dvě američanky, bezdomovec a princezna. Udělají tak supr seriál.(14.11.2014)

Po šesti dílech musím konstatovat, že je to strašně příjemná a oddychová podívaná se sympatickým obsazením. Zvyšuji hodnocení.(1.10.2011)

Jadrný humor, slovní hříčky, dvojsmysly a ústřední dvojice, mezi kterou to neustále jiskří. Nezbývá než se smát!(17.12.2011)

Když já prostě miluju Kat Dennings.(30.12.2011)

Docela povedený sitcom :) Nenechte se zmást nepovedeným obrázkem! Atmosférou mi to trochu připomíná Black Books, ale je to svižnější a mnohem lépe obsazené..(20.1.2012)

Myslim ze toto hovori za vsetko http://www.youtube.com/watch?v=jNkyIT_omD4 *** Dnes som dopozeral prvu seriu a hovorim ze toto nema obdoby, skvely pribeh, zladene postavy a hlavne Max, ktora vie pustat hlody.(10.5.2012)

Jestli mě letos (2012) na poli seriálů něco překvapilo byl to nový Tim Allen (Last Man Standing), Whitney a 2 Broke Girls. Poslední dva mají společnou jmenovatelku v podobě Whitney Cummings (jo, fakt se tak jmenuje). Whitney píše a hraje, 2 Broke Girls píše. Podle sledovanosti je druhý jmenovaný úspěšnější a osobně ho také řadím výš, asi kvůli lépe vyhraněným charakterům (všichni mužští hrdinové jsou neuvěřitelně zábavní, kdo mi tam trochu štve je ta "Polka" a.k.a. Stifflerova máma) a neskutečně ostré dávce humoru, kterou Whitney zase až nemá. Dobrá zpráva je, že jak Dvě holky na mizině, tak Whitney se budou točit dál (i když 2. sezona Whitney dostala zelenou až jako reparát), což mi udělalo velkou radost.(3.6.2012)

Když už si začnete myslet, že víc vtípků se do jednoho dílu nacpat nedá, přijde další a ještě lepší. Bezkonkurenční sitcom! Skvělé obsazení, každá postava má dostatek prostoru a je neuvěřitelně vtipná. Nebýt zkouškového, možná bych tenhle poklad ani neobjevila... :-D(11.6.2012)

Sranda musí být i kdyby na chleba nebylo:)(1.10.2012)

1 7 9 10 11 12 13 14 15 18 23