2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

belinko

"... si taká krásna, až som zabudol, akú máš hroznú povahu." Niektoré vtípky sú vtipné, i keď sú špatne podané, ale pre tento seriál je skvelé, že to funguje i naopak. Pastva pre oči a konečne niečo lepšie ako náš nesmrteľný Panelák. 4* ()

Fzux

vtipy jsou občas přehnaně škrobené, ale jako celek mi to přijde vcelku originální . prostě někdy není uplně ono ale prostě se vám to líbí.. tak to cítim. ()

Movieaddict

Super seriál, občas mi to přijde možná trochu nucené, ale dívá se na to fakt dobře, hlášky jsou trefné, takže spokojenost! ()

Agnes.16

1. série 100% Jedna z oblíbených scén, když si Caroline stěžuje na vedro. A Max na to: Přestaň s tím bojovat, prostě se tomu poddej. Ani nevím, proč cituju násilníka. 2. série 100% ()

mandella

Je to zábavné, baví mě to skoro jako (svého času) Přátelé nebo Big bang. Prostředí dineru je zatím neotřelé, uniformy neokoukané a herečky perfektní. Snad se tahle premisa moc brzo nevyčerpá... ()

Pete1790

Velice příjemné překvapení příjemným seriálem. Když jsem viděl upoutávky na Smíchově, tak jsem si říkal co to zase bude za slátaninu, ale musím uznat, že jsem se pekelně mýlil. Perfektní černohumoristické kecy Max mi učarovaly! 8,5/10 ()

kockodan

V hlavní roli: vedlejší postavy! Tenhle zábavný kousek paradoxně není vystavěn na dvou hlavních postavách, chudé Max, a zchudlé Caroline. I když jsou obě samozřejmě skvělé (herecky mě více baví Beth Behrs v roli Caroline) ,nebýt Olega, Sophie (Stifflerovy mámy), kouzelného Han Leeho a neskutečně pohodového Earla za kasou v bistru tak by tento seriál holky jen se svými "problémy" samy neutáhly. Dobré psaní a režie jsou si toho vědomi a dvě hlavní protagonistky jsou spolu samy na scéně málokdy tak dlouho, aby to začalo nudit. A to je dobře. Nejlepší hláška od Sophie: "What the hell is going on here? I mean, this is freaky even for me!" S02E20. (Han Lee vypadne ze skříně v Olegově předělaném apartmánu s umělou pannou a Caroline na sobě.) ()

Stelletta

První řada výborná, od začátku druhé už kvalita poměrně klesá a třetí ten pád nezastavila. Dívám se na to už jen z důvodu prokrastinace. Ohrané fórky, obě hlavní hrdinky čím dál více na face palm...je to stejný problém jako má TBBT...vtipy zakládající se na určité životní situaci prostě s časem vyšumí a je třeba je něčím oživit, přidat tomu další rozměr. TBBT se to daří novými herci, novými možnostmi jak rozvíjet postavy, ale 2BG zatím nedokázali přijít s něčím novým. Ano honby za tím mít svou vlastní cukrárnu a sledovat, jak se s tím svérázné postavičky vyrovnají, je sice super, ale opakovaný vtip přestává být vtipem, takže když v každém díle x krát urazí Hana, objev se Sophie a Oleg řekne nějaký dvojsmysl, se po čase přejí. Snad se to zlepší, seriál má potenciál. ()

blekekeke

Chvíli mi trvalo, než jsem si na holky zvykl. Přeci jenom Oleg je prostě trumf :o)) Nakonec jsem přijal všechny postavy a nechal si do hlavy narážet uštěpačné trefné hlášky. Hlavně Max je pohotová a rychlá a myslím, že je to talent od přírody. Přeci jenom takhle rychle sypat hlášky z rukávu neumí jen tak někdo :o) ()

Sethiel

Ze začátku hodně vtipný a originální sitcom se sympatickými postavami, dobře napsanými dialogy a častými sexuálními narážkami, směrem ke konci druhé série ale zmizí vtip (nebo se mi ten specifický jeden styl humoru pořád dokola přejedl) a zůstanou tak tři sympatické postavy (což je celkem málo) a sexuální narážky, které jsou čím dál explicitnější a - podle mě - i trapnější. ()

Facik.

Jedna hvězdička za kozy. Jsou v záběru 3/4 každého dílu který sem s velkým sebezapřením dokoukal. "Často sedím za večera, nad tím hovnem zadumán, usměju se, pozaslzím, když ho k oku pozvedám." ()

Teron

Kromě skvěle fungující komické stránky, výborných postav budiž pořehnáno seriálové nebe, peklo, i ráj za to, že se konečně po dlouhé době objevil sitcom, který také míří na něco jiného než na věčně propagovanou průměrnost a průměrňákovost postav a chce se trochu dostat někam jinam a aspoň trochu se mu to daří. Ty věčné středostavovské rodinky nebo Earlové mířící z jedné velké řiti jen do další řiti konečně vystřídalo aspoň na chvilku něco, co se chce postavit na vlastní nohy...a stav konta na konci epizody dává znát, že to nemyslí jen jako řečnický obrat http://umenivyberu.cz/serialy/2-ocky-aneb-takovej-je-byznys-bajzo/ ()

silvusaak

Rok 2016 a ja snizuju hvezdu,protoze to zacina byt ohrany kolovratek s tim humorem, ale ted kdyz konecne majou chechtaky, cekam zazraky. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. Jedná se o podprůměrný seriál, u něhož divák nemusí příliš přemýšlet. ()