2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

villon17

Jak tohle může mít tolik procent?!? Za celou dobu jsem se vyloženě zasmála jen jednou a to je přece zatraceně málo na to, že má jít o komedii! ()

Hoyt

Nikdy jsem sitcomy neměl moc v lásce ale tato novinka mě po dlouhý době donutila vidět celou první sérii dvakrát a to už je co říct. Po Californication moje druhá závislost. ()

prsvl odpad!

Fascinuje mě, jak lidi, kteří dávají odpad Kameňákům apod. tady pějou ódy na tuhle sračku. Nevtipná, prvoplánová a trapná žumpa. Viděno omylem na tv Smíchov. ()

PauloZ

Odvázaná zábava. Holky a všichni stěžejní herci jsou super napsaní, takže doufám, že to tak půjde dál :) Zatím se bavím, a to tak, že velmi. ()

F.man

Strašně super. Kočandy si to v tomhle seriálu, který se nebere ani za mák vážně, prostě dávají. Totální hovado Max a slečinka Caroline jsem dvojice k pohledání. K tomu pečou koláčky a na zahradě mají koně. Šéfa jim dělá metrový asiat a jedna z nich chodí s týpkem, který bydlí v popelnici. No neber to. ()

Džany

Nádherná změna proti ostatním seriálům, kde je (ex)zazobaná Barbie naprosto bez mozku. Tady se oproti nim nejede na stereotypním tupém výrazu blondýnky, co nic nechápe. Naopak. Kat Dennings je zlatíčko a neskutečně sexy. Sice se netrháte smíchy, ale v každém díle se najde trefná hláška na současné trendy. ()

Anchi

Co scéna, to hláška, nejlíp zabalená do dvojsmyslu. Po deseti epizodách nejoblíbenější postava Chestnut. / Na takovýhle scénáře jsem čekala celej život! ()

hous.enka

Max a Caroline jsou zcela rozdílné: jedna je chudá, druhá.. ehm už taky chudá, jedna prsatá a druhá se řídí svým srdcem (4. epizoda 2. série a soutěž o Krále dortíků aneb Dudy a dylina). Jako dvojka fungují ale naprosto dokonale: jedna vtip načne, druhá jej dokončí. A táhnou za jeden provaz. Takže jo, 2 Broke girls je seriál o dvou kámoškách, co jsou každá úplně jiná, ale vlastně obě jsou stejně praštěné, a proto mě tolik baví. Míň mě baví Sophie-Stiflerova matka, která je afektovaná až do nebe. Brr. Ať žije Max, Caroline (Earl, Han a Oleg) a jejich dortíky! ()

ledzepfan

No.. Co si budeme říkat.. Kat Dennings je tady prostě k sežrání a já osobně na to díky ní dokázal koukat i přesto, že se některé fóry po pár dílech už moc cyklily.. ()

nirvana91

V 2. sérii u mňa diel od dielu klesala zainteresovanosť a posledné časti som už len tak zo slušnosti pozrela (aby sa nepovedalo). Alebo to bolo tým, že som čakala nejaké solídne ukončenie, z ktorého bohužiaľ vzišiel zase len ten istý kolotoč? Postavy ako keby stále boli v tom istom bode ako na začiatku. Už ani Maxine sarkastické poznámky nezachraňujú situáciu, lebo väčšinou sú na jedno kopyto a Caroline si taktiež neustále omieľa tú istú pesničku. A Sophie.. ()

phoebess

V tomhle případě jsem opravdu ráda, že jsem nedala na postery, podle nichž bych doteď tvrdila, že to nejspíš bude nějaká kravina... opak je pravdou. Vtipný seriál plný dvojsmyslů zabalený do přízvuků "nižší vrstvy" funguje prostě na jedničku. Pro mě to byl jednoznačně největším překvapením roku. ()

Paxxx.cz

Typ seriálu, který rozhodně můžu. Povedený humor, sympatické představitelky,... prostě velmi příjemný oddychový seriál do nepohody...7/10. ()

Vxxx

Super! :) Kat Dennings mám velmi ráda už dlouho, ale tady z ní umírám. Super sitcom s originálním příběhem. 5* ()

Korbitch

Fenomenální. Dřív jsem to neměl rád, přišlo mi to pitomí a praštěný. Ale jakmile jsem pronikl do psychologie postav, dostaly mě. Ale totálně. Místy až brilantní scénář, hlášek v jednom díle je tolik jako v jiných sitcomech za celou řadu. Chemie postav je přirozená i díky tomu, že hlavní představitelky jsou kamarádky i v reálném životě. Skvěle jim sekundují vedlejší postavy a Earl je asi nejlepší vedlejší postava hned po Bertě z Dva a půl chlapa. Pětihvězdičkový majstrštyk. Jednou větou: Nohy Beth Behrs, kozy Kat Dennings. ()

Riddick77

Po prvních třech dílech zatím nadšení převládá. Vhodně zvolené charaktery i hlavní představitelky dávají scénáristům spoustu možností k rozvinutí zábavných situací, což se zatím daří. Uvidíme dál. Nejlepší je ovšem koník Chestnut :-) Zatím 8/10! ()

Lum3n

Sitcom postavený na dvojsmyslech, slovních hříčkách a Kat Dennings.. a po úpadku HIMYM, TBBT a spol. asi nejvtipnější seriál současnosti.. ()

Alementina

Max neboli Kat Dennings je nadherna zenska, co ma uzasnou tvar, uzasny kozy a luxusni hlasky, co stoji za to si zapisovat :) Serial je presne to prave, co si clovek muze pustit rano v tramvaji, kdyz jede do prace :) 3,5* ()