2 $ocky (TV seriál)

2 Socky

2 Broke Girls

2 baby na mizine

Komedie

USA, 2011–2017, 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Gary Baum

Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Nick Zano, Brooke Lyons, Ryan Hansen, Gilles Marini, Sandra Bernhard, Austin Falk, Brian Gross, Marsha Thomason, Shoshana Bush, Travis Van Winkle, Carla Gallo, Laura Spencer, Dale Dickey, Brittany Renee Finamore, Fay Wolf, D.C. Douglas, Ashley Wood, Josh Pais, Tracy Vilar, Steven Weber, Marcus Choi, Cedric the Entertainer, Chad Michael Collins, Sean Moran, Allison Dunbar, Missi Pyle, Mary Jo Catlett, Irene Choi, Rachel Marie Burgess, Jady Bodenhamer, Lindsay Lohan, Kim Kardashian West, Desiree Louise, Brian George, William Schallert, Hal Linden, Nick Baga, Elizabeth Ho, Frankie Shaw, John Ruby, Blake Hood, Daryl Crittenden, Craig Frank, Annet Mahendru, Eric Zuckerman, Eric André, Julia Cho, River Alexander, Nick Jameson, Beth Lacke, Mary Lynn Rajskub, Masaši Odate, Lauren Benz Phillips, Jill Basey, Bruno Amato, Lily Aldridge, Michael Cornacchia, Drew Droege, Vincent M. Ward, Eric Tiede, Mitch Silpa, Connie Sawyer, Allan Rich, Lilah Richcreek, Valerie Harper, Martha Stewart, Jeff Garlin, Josie Totah, Morgan Krantz, Rose Abdoo, Jimmy O. Yang, Diane Delano, Ian Reed Kesler, John Brotherton, Elizabeth Regen, Jake Elliott, Martha Hunt, Stephanie Allynne, Dan Warner, Ben Lawson, Adam Irigoyen, Mary Scheer, 2 Chainz, James Pumphrey, Veanne Cox, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Peter Mackenzie, Dana DeLorenzo, Rebecca Corry, Joe Lorenzo, Bianca Lawson, Linda Porter, Anne De Salvo, David Hoffman, Steve Agee, Mario Diaz, Debra Wilson, Carole Davis, Katierose Donohue, Renée Taylor, Lauren Weedman, Noah Mills, Joey Baker, Charan Prabhakar, Matt Nolan, Robb Skyler, Lawrence Kao, Matt Winston, Karen Maruyama, Monda Scott, B.J. Clinkscales, Craig Anton, Camille Chen, Wesley Mann, Tony Cavalero, Lindsey Stoddart, Kelly Holden Bashar, Sharon Sachs, Nadia Dajani, Danielle Macdonald, Arden Myrin, Kevin Christy, Caitlin Kimball, Grace Kaufman, Brian Palermo, Ilia Volok, Brandon W. Jones, Andy Favreau, Tim Chiou, Tasha Ames, Lara Everly, Oliver Muirhead, Rod Keller, Kaliko Kauahi, Megan Heyn, Lisa Lampanelli, Derek Krantz, Lynne Marie Stewart, Ajay Mehta, Carla Jimenez, Brian Jordan Alvarez, Greg Lewis, George Dalton, Brian Zarin, Cocoa Brown, Eric Price, Edward Hibbert, Bo Barrett, Ellie Reed, Jim Hoffmaster, Allan Havey, Rachel Cannon, Valerie Azlynn, Trayce Gigi Field, Joe Nunez, Isidora Goreshter, Sandy Martin, James Giordano, Bianca Von Krieg, Ryan Gaul, Tawny Newsome, Rachael Drummond, Matt Cook, Brice Williams, Lorin McCraley, Eidan Hanzei, Mindy Sterling, Allan Wasserman, Mike Pfaff, Jayson Blair, Michelle Noh, Celesta DeAstis, Mike Moh, Brad Grunberg, Ayda Field, Federico Dordei, Jack DePew, Carlos Jacott, Wendy Worthington, Katie Wee, Bayne Gibby, Marc Evan Jackson, Shangela, Fortune Feimster, Ursula Burton, Charlene deGuzman, Deborah Baker Jr., Lyne Odums, Robin McDonald, Brandon P Bell, Barret Swatek, Dominic Burgess, Lindsey Kraft, Avery Austin, Jimmy Shubert, Jimmie Saito, Paul Tigue, Alex Blue Davis, Aaron K. Carter, Chuti Tiu, Mary Jo Smith, Bunny Levine, Bonnie Hellman, Gary Rubenstein, Diona Reasonover, Bill Parks, Sonya Eddy, Danielle Kennedy, Nick McCallum, Chad Michaels, Christopher Rivas, Judy Gold, Ego Nwodim, Irene Roseen, Brittany Ross, Kristina Ress, Adam Ray, JJ Snyder, Jolie Jenkins, Michael Charles Roman, Jacob Guenther, Ernie Grunwald, Bayley Corman, Eddie Alfano, Elizabeth Chambers, Brian Borello, Victoria Park, Andy Dick, Ed Quinn, Dot-Marie Jones, Clayton Early, Mercedes Ruehl, Joel Swetow, Roe Ellisor, Pat Finn, Ashlee Füss, Mason Trueblood, Garrett Westton, Telma Hopkins, French Stewart, Drew Fonteiro, Ruman Kazi, Devon Werkheiser, Frank Gallegos, India de Beaufort, Andrew Ridings, Julien Marlon Samani, Gill Gayle, RuPaul, Lucas Hazlett, Stephen Guarino, Beth Littleford, Rob Locke, Christopher Gorham, Alice Lee, Camille Hyde, Bonnie Burroughs, Nora Dunn, Kerri Kenney, Mikaela Hoover, Annie Sertich, Darin Brooks, B.K. Cannon, Mike Peebler, Adam Tsekhman, Brad Goreski, Betsy Sodaro, Nika King, A.J. Rivera, Hash Patel, David Douglas, Piper Moretti, Andrew Carter, Michael Gonzales, Charlie Nicholls, Misty Monroe, Natalie Cohen, Crystal Lee Brown, Jeannie Elias, Daniel Luján, Robert McAtee

Držme si klobouky, protože zábava právě začíná. Jestli se seriálu podaří udržet kvalitu prvního dílu, tak tady máme parádní komediální seriál, který stojí na dvou krásných představitelkách, jsou totálně odlišné....ale báječně se doplňují. 4 díly a seriál je pořád nehorázně zábavný. Po zakončení první série jsem rád, že jsem vydržel až do konce, seriál plný humoru, vtipných scének, hlášek a různých narážek.(20.9.2011)

Tři epizody, dvě dívky na dně a jeden zklamaný divák. Nevěřím těm holkám ani co se za nehet vejde, nejsou ani sympatické a humor je takový strojový, bez života. Dále nesleduji, nehodnotím (pokud mě tedy žena nepřemluví:). /// Tak nakonec jsem to dokoukal, Max ujde, ale Caroline to celkem sráží, takže druhou sezónu už ne. Americká telina má v zásobě lepší kousky.(14.10.2011)

Po čtvrté sérii hvězdičku ubírám, protože už je to dost trapný a zdá se, že tvůrci prostě neví kam dál. -------Svěží seriál s obrovským množstvím vtipných vedlejších postav. Z holek je vtipnější Max akorát mě štve jak furt naznačuje že fetuje atd. a přitom se tak nechová a nikdy tam nic není. S blonckou se ale dobře doplňujou. Velké plus za to, že se to s přibývajícími díly stále zlepšuje. Han, Oleg a Stiflerova máma jsou super. Zato Earla moc nemusím.(16.5.2012)

Dobre obsadený a dobre napísaný sitcom. Zhadzovačky sú občas fakt skvelé. Aj tak si myslím, že dnešný moderný seriál má klásť dôraz na vzťahy medzi postavami alebo tému na pozadí. 2 baby na mizine pracujú so vzťahmi i zápletkou dosť pozvoľna, preto dávam len tri hviezdy. Kvôli vtipnosti si rád pozriem aj druhú sériu...(25.3.2013)

Max a Caroline jsou zcela rozdílné: jedna je chudá, druhá.. ehm už taky chudá, jedna prsatá a druhá se řídí svým srdcem (4. epizoda 2. série a soutěž o Krále dortíků aneb Dudy a dylina). Jako dvojka fungují ale naprosto dokonale: jedna vtip načne, druhá jej dokončí. A táhnou za jeden provaz. Takže jo, 2 Broke girls je seriál o dvou kámoškách, co jsou každá úplně jiná, ale vlastně obě jsou stejně praštěné, a proto mě tolik baví. Míň mě baví Sophie-Stiflerova matka, která je afektovaná až do nebe. Brr. Ať žije Max, Caroline (Earl, Han a Oleg) a jejich dortíky!(6.10.2014)

• - Písnička, která hraje při tanci, je „Birthday Cake“ od Rihanny. (Bioscop)

• - V 8. díle 1. série "A křeččí kultura" si Caroline (Beth Behrs) hned na začátku epizody bere od Olega (Jonathan Kite) talíře s jídlem. Na pultě jsou talíře nejprve dva, aby vzápětí byly tři. Hned nato si Caroline naloží na ruce tři talíře, ale během rozhovoru s Max (Kat Dennings) zase záhadně jeden zmizí a v rukou má dva. (Marsy83)

• - V 8. díle 4. série "A továrna na zábavu" jdou Max (Kat Dennings) a Caroline (Beth Behrs) do továrny na trička. Caroline to schytá čerstvě nabarveným tričkem a obarví se jí svetr na zeleno. V dalším záběru je čistá. (cca 17. minuta dílu). (Denila)